Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Pa tamo piše da se gleda međusobni. Samo se ne gledaju golovi u gostima za međusobni, nego poeni, pa gol razlika, pa broj datih golova-ako ima više ekipa.
Pa posle mrdjusobnog gol razlika, ukupan broj golova u gostima, broj pobeda...
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Tako je, najvažnije za nas - prvo se gleda međusobni skor. Pa onda gol razlika u međusobnim duelima itd. Znači ispada po tome najvažnije je dobro odigrati taj dvomeč a ostale dvije utakmice mogu se pobjediti i po 1:0.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
272
Reaction score
1.728
Локација
Beograd

Podstrek pred belgijance...parola i u ovom smeru da se izradi?

Iliev upozorava da uvažavanje protivnika nam je bilo minus, a i poštovanje njih nauk da ne valja, pačićev greh. Par meč lopti već za evro prezimljavanje Parnog valjka.
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Jel zna neko da li u 1/8 mozemo na gane?
Znam za ono da u prvom eliminacionom krugu ne moze iz iste zemlje, ali ako preskocimo 1/16 to je znaci 2.krug
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Мислим да теоретски можемо. Ако се не варам у Лиги шампиона и ЛЕ два тима из исте земље могу да играју међусобно од четвртфинала, а у ЛК од осмине финала. Увек се у тој првој нокаут рунди избегава жребање два тима из исте земље и наравно тимова који су били у истој групи.
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Sto da ne? Ove dve su dobili na cistu cigansku srecu. Uz cak 2 remija kod kuce i dva poraza na strani mogu da padnu na 3 .
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ili 4 poraza i aupičkumaterinu...
Bitno da mi budemo prvi, od njih smo svakako bolji
 
  • Like
Reactions: Dzo

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Ccc, i na ovoj temi o ciganima...

Ja se nadam da oni neće ni proći njihovu grupu, ili bar da ćemo ih gledati u jednoj emisiji na nacionalnoj geografiji...
A ako eventualno dodje do tog dvomeča, onda se zna... jebati im majku cigansku svima, jebati im pokolenja i svima im svršavati po zakržljalim mozgovima.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ccc, i na ovoj temi o ciganima...

Ja se nadam da oni neće ni proći njihovu grupu, ili bar da ćemo ih gledati u jednoj emisiji na nacionalnoj geografiji...
A ako eventualno dodje do tog dvomeča, onda se zna... jebati im majku cigansku svima, jebati im pokolenja i svima im svršavati po zakržljalim mozgovima.
Nažalost, samo minimalne šanse postoje da govna budu 4 u grupi.
Ovaj dvomeč sa Gentom je jedan od najvažnijih dvomeča u poslednjih 21 godinu. Sve ispod 4 boda od 6 je neuspeh, kao i drugo mesto što je neuspeh u ovakvoj situaciji.
Prvo mesto u grupi i ako je moguće maksimalan učinak je apsolutni prioritet.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Drugo mesto je neuspeh?
Prodji malo kroz našu istoriju, vidi svake sezone koji domet smo imali i od kakvih klubova bili eliminisani.
Ne treba leteti i konstantno potcenjivati ovo takmičenje. Nismo mi Real Madrid koji je zalutao ovde…

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Испадање у квалификацијама или у групи је неуспех али свако презимљавање у Европи може да се сматра успехом. Успех ће бити само још већи ако будемо први у групи. Једино се надам да се европске победе неће зауставити на Флори и Анортозису и да можемо још некоме да узмемо скалп.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Smatram da apsolutno mozemo da se nadamo prvom mestu, sto da ne, pa nije Gent bauk neki da ne moze da se dobije, a u svakom slucaju i drugi da budemo opet cemo da prezimimo u Evropi sto je svakako uspeh.

Meni samo nije jasna ona silna prica oko koeficijenta jel mi sledece leto igramo kvalifikacije za LE ili LK ?
Da se odmah ispravim naravno ako ne igramo kvalifikacije za LS :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Koeficijenti se skupljaju za dve sezone "kasnije", ne za prvu sledeću. Srbija kao 16. na listi ima 1 mesto u LŠ i 3 u LK, ali je ove sezone Kipranima zbog drugih rezultata osvajač kupa prebačen u LE, tako da je moguće da se isto desi i sledeće godine.

 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Drugo mesto je neuspeh?
Prodji malo kroz našu istoriju, vidi svake sezone koji domet smo imali i od kakvih klubova bili eliminisani.
Ne treba leteti i konstantno potcenjivati ovo takmičenje. Nismo mi Real Madrid koji je zalutao ovde…

Da, drugo mesto je neuspeh u konkurenciji sa ovakvim Gentom.
A to da smo kroz istoriju znali da ispadnemo i neznalice i nesposobnjakovići to mi je isto nažalost dobro poznato
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kako posluje klub i kakvi zlotvori ga vode srećan sam kada smo u stanju da prodjemo grupnu fazu.

Za Gent verujem da možemo 4 boda da uzmemo ali nikako ne bi rekao da je neuspeh (a obezbedio si proleće) drugo mesto.

p.s. neuspeh je bulja poseta. Sto se nadam neće desiti idućeg četvrtka. 1 mesto sa 5000 ljudi na stadionu iz nekih lažnih izgovora je naš neuspeh. Jbg ljudi vole da im dodje Man U.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top