Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Pa jbg Nemanja nije spinovanje. Mislim aj realno. Sad kao drugi smo i da kazemo uf, neuspeh je jer smo imali ove koje realno mozemo da drknemo. Pa mislim u kom svetu je neuspeh da prodjes grupu?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.444
Reaction score
5.740
Локација
beograd
I godinama seremo kako nemamo srece u zrebu i sada kada nas pogleda sreca, doduse posle najtezih kvalifikacija u zadnjih xy godina, mi cemo da budemo samodestruktivni i da prihvatamo samo prvo mesto kao uspeh.
Niko ovde ne kaze da treba da skinemo gace pred belgijancima, ali isti taj genk je stavio 6 komada brizu. Malo realnosti samo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Odgledao sam ceo meč danas protiv Briža. 6:1.

Njihov YouTube kanal je prilično bogat i postoje i celi mečevi. Ko bude želeo ima tamo šta da vidi. Večeras je utakmica u 21h, ako ima negde prenos javljajte.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Zahvaljujem. Ko bude gledao Gent večeras nek obrati pažnju na ovog momka. Ubedljivo najopasniji njihov igrač.

Levo krilo
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
I godinama seremo kako nemamo srece u zrebu i sada kada nas pogleda sreca, doduse posle najtezih kvalifikacija u zadnjih xy godina, mi cemo da budemo samodestruktivni i da prihvatamo samo prvo mesto kao uspeh.
Niko ovde ne kaze da treba da skinemo gace pred belgijancima, ali isti taj genk je stavio 6 komada brizu. Malo realnosti samo.
Da ne preterujemo sad
1634501989145.png

Trenutno su 15ti sa utakmicom manje..
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
544
Reaction score
979
Stanoju ce pored rutiniranja nase boranije (sto prethodni nasi treneri, svI od Marka, nisu uspeli) ovaj dvomec biti veoma vazan.
Kao i nasem Partizanu. On je karao Belgijance, i ispusili smo jednom.
Sad jedna pobeda kuci, uz odlicnu atmosferu, na cemu i on insisira, tj. poziva i jedan X minimumu u gostima.
I onda sirimo salove i pevamo "A SAD ADIO I KO ZNA GDE".... Belgijancima :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Ako je neko gledao nek podeli utiske. Ja sam video ono što sam očekivao. Trenutno stanje na tabeli nema smisla. Eupen je prošle sezone bio ispod njih. Razbili su ih, a momak kog sam zabeležio u tefter kao najboljeg njihovog igrača je dao gol i asistirao za konačnih 2:0


O njemu i protivniku ću za dan dva kad prodjem kroz još neke detalje. Jako nezgodna ekipa, fizički u odnosu na nas dominantnija.

@In_hero! nikad mi nismo pobedili Belgijance 0 3 5 nam je skor. Vreme je da to popravimo u četvrtak.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
544
Reaction score
979
@Direktor_Grobar
Naravno.
Znas ono, kada ga lik gurne samo jednom nekoj mnogo dobroj ribi, koju je jurio dugo, koja je klasa iznad, i kaze " sto se mene tice ti si jebana":D . Jbg, mala je dala.
E sad treba da ih otrsimo od;) ;-), da opravdamo sve to, pa i taj skor, koji si pomenuo, drugacije malo da gledamo :šal
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Гент је ту негде по квалитету са циганима али оно што их чини незгодним није толико сам квалитет колико формација у којој играју. Мислим да ће нам то бити највећи проблем. Све у свему највећи испит ове сезоне.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Hajdemo još jednom, mora se, izgleda...
FK Partizan je, dragi moji partizanovci, kada se saberu bodovi u evropskim takmičenjima i dodati poeni za plasmane u viša kola, od hiljadu dvesta klubova na 41. mestu u Evropi.

Ako se tome dodaju i drugi kriterijumi, Partizan spada u tridesetak najvećih evropskih klubova ikada. Iza nas su, na primer, Lacio, Bordo, Borusija, Mančester siti, Monako, Keln, pa i Gent i Genk. Genk je na 147. a Gent 238. mestu. Ispred njega je, recimo, Vojvodina na 201. mestu.

Da se ne zaboravi, a izgleda se zaboravilo, a posebno za ovog momka što je bez blama uporedio naš klub sa krndeljom koji je samo jednom uspeo da skrati ribu - Partizan je, osim finala, u Kupu šampiona još po dva puta igrao četvrtfinale i osminu finala. Takođe, više puta četvrtinu finala i u Kupu Uefa i Kupu kupova, a Srednje-evropski kup smo i osvojili. Pobeđivali smo Sporting, Real, Verder, Spartu Prag, Peruđu, Romu, Mačester, Anderleht, Glazgov, Njukastl, Keln, nekada i sa po pet komada.

Beskrajno vađenje na ovu upravu je potpuno besmisleno, jer nam je, koliko prošle godine, samo zahvaljujući pogrešnim izmenama trenera u jednoj utakmici izmakla šesnestina finala u takmičenju koje je neuporedivo jače od Lige konferencija, tu se valjda svi slažemo. Dakle, čak i kada su ovi mamlazi u upravi se može, ako se hoće. Ako su oni zaboravili šta je Partizan, pa se upinju da pripomognu raznoj bandi da od njega naprave ikebanu, Genk, Gent, Floru ili faunu, mi ne smemo da zaboravimo. Ako ljudi malo ne pamte stvari, nije strašno, ali ako se namerno spuštaju kriterijumi da bi se sve prikazalo kao uspeh kluba, onda imamo ozbiljan problem. Upravo to radi ova uprava na koju svi, da prostite, pizdimo.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.466
Reaction score
28.982
Локација
Novi Sad
Od istorije se ne zivi, dzaba smo gazili i Sportinga i Reala. Istorija postoji za secanje i izvlacenje nekih zakljucaka za buducnost, a od sadasnjosti i buducnosti se zivi.
Nasa sadasnjost je mracna sa ovom upravom i oni su direktno odgovorni za sve sto se desava u klubu pa i za to ispadanje sto spominjes trenera samo. Nije trener sam dosao, dovela ga uprava.
Buducnost nam izgleda jos gore nego sadasnjost ali eto imam neku veru da ce jednog dana citava zemlja da se normalizuje, fudbal da se privatizuje a lopovi iz uprave zatvore u neke duboke rupe da trunu bez vode i hrane u najvecim mukama sa sve politicarima koji su ih doveli tu gde su sada.
Da nasi naslednici pricaju o ovom dobu od poslednjih 5-10 godina kao najgorem za nas klub i nikad vise ne dozvole ovako nesto da se dogadja nasem Partizanu, da idu na svaku utakmicu i bodre svoje heroje i u dobru i u zlu kao nekad sto je bilo.

Mi cemo voleti Partizan sta god bude, ko god bude u upravi jer smo svi bolesno zarazeni Partizanom, ljubavi nece nikad faliti ali trenutno je ovakvo stanje iskljucivo zbog lose uprave a potom i zbog jos losijeg rukovodjenja celim sportom od strane drzave.

"...Partizan je bolest, sa njom vecno zivi se, sve do sudnjeg dana crno belo srce kuca samo za tebe..."

Kontam da je ovo teski off od teme ali sta cemo, stoka smo, imamo moderatore pa nek prebace ako treba negde drugde :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.363
Локација
Beograd
fudbal da se privatizuje a lopovi iz uprave zatvore u neke duboke rupe da trunu bez vode i hrane u najvecim mukama sa sve politicarima koji su ih doveli tu gde su sada.
A ja imam utisak da će, kad na red bude došla privatizacija Partizana, baš ti i takvi kojima ti želiš duboke rupe u kojima će da trunu, umesto da budu tamo - e baš ti i takvi biće PRVI u redu da ,,otkupe,, Partizan...
Cijena? Prava sitnica...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.466
Reaction score
28.982
Локација
Novi Sad
Moze biti da si upravu ali neverujem bas nesto da bi tako bilo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top