Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Hhahaha bice šta biti mora samo da ne izgubimo meč
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Hocemo skupiti 20k u cetvrtak? Zna li se sta...
Besplatan ulaz ne moze okupiti toliko ljudi. Sve to govori da Partizan više nije onaj klub kakav je nekad bio. Ok, mali broj ljudi na domacim utakmicama, sve razumijem. Ali, da mi stadion napunimo bukvalno jednom u 7-8god, je za ne vjerovati. Ja pamtim derbije na JNA sa 50.000 ljudi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ако се отворе и ако не дођу да калкулишу и мењају тактику специјално за нас (читајући њихове форуме и остало - стрепе максимално) убићемо их из контри. Мениг, Маркец, Рикардо за брзи бег и Татко за убитачни пас.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.626
Reaction score
22.315
Локација
Beograd
Ako ne možemo ove da bijemo (uz svo poštovanje njih kao ekipe i lige odakle dolaze) u našoj kući, onda nemoj da se puvamo nekim titulama, projekcijama i slično.
Trsimo ovo!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Odgledao sam samo 30 min prvog pol meča sa linka koji je neko od formusa postavio.Plus ono što sam pročitao na zvaničnom sajtu i od forumasa koji super rade analitiku:clap Na osnovu toga: Gent je jedna napadacka ekipa, 3 pozadi im daje sigurnost da im previše ne "duva" u odbrani, jer su često u tranziciji gore-dole sa dosta igraca. Podsećaju me na neke nemačke ekipe od pre par sezona, ne na one top. Već bas te tranzicijskee ekipe, kao da je kratak teren, rukometni, smenjuju se napadi. Meni je zapao za oko u tih 30 min njihov levi spoljni, odlično pokriva levu stranu, ofanziva, ponavlja se, ali i vraća dosta brzo da zatvori. Odlične fizičke predispozicije (mislim na aerobni i anaerobni kapacitet). Nije samo da ima snage za 180 min već ima i dosta sprintevapo meču.
Sto se sutrašnjeg meča tiče očekujem najmanje nerešeno, mislim da nam odgovara kako igraju. Odigrati na rezultat, koncentrisano, taktički, disciplinovano. Što bi rekli neki forumasi kad sam bio mlađi...e i ja kad sam bio mlađi pisao bih sada sutra otvoreno, nadigravanje, trčanje, borba prsa u prsa, napadacki, da izmerio gde sml...ali mislim da to treba ostaviti za neku drugu utakmicu. Mora sutra sahovska partija da se igra.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Jel probao/uspio neko da kupi karte za utakmicu protiv Genta u Belgiji? Dostupne su na sajtu, ali...

Ja sad probao, izašlo ovo:

Dear supporters,

For security reasons, tickets for this high-risk match can only be purchased by supporters who have a registered account before 01/10/2021. Maximum 1 ticket per account.

Thank you for understanding.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
330
Reaction score
751
Ako neko ima 1/2 karte za sever/istok po normalnoj ceni nek se javi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jubilarac Miloš Jojić - 100. put u dresu Partizana

Nekadašnji đak omladinske škole Parnog valjka je debitovao 15. septembra 2012. protiv Hajduka iz Kule i odmah je postigao gol. Do danas skupio je 99 nastupa za Partizan, te će jubilarac zaokružiti protiv Belgijanaca. Puni događaj za Jojića bi bio kada bi još postigao gol, pošto bi mu to bio okruglo dvadeseti u crno-belom dresu.

1634808007208_jojic.jpg
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Večeras očekujem pobjedu. Nadam se da će Miljković 2.0 da odigra mnogo bolje od Miljkovića 1.0 koji nas je nekoliko puta sa Belgijancima znao unesrećiti. Ostali moraju hrabro i udarati do ivice faula, pobijediti kako god znamo i umijemo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Večeras očekujem pobjedu. Nadam se da će Miljković 2.0 da odigra mnogo bolje od Miljkovića 1.0 koji nas je nekoliko puta sa Belgijancima znao unesrećiti. Ostali moraju hrabro i udarati do ivice faula, pobijediti kako god znamo i umijemo.
Према најавама Живковић и Обрад почињу. Идеја је изгледа да им офанзивно оптеретимо бокове пошто не играју са 4 позади.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ovim budalama iz "Uprave" je i cilj da ne dolaze ljudi na stadion.Verovatno naredio picousti.Da su normalni,cene bi bile nize,"zarada" ista,ali bi dosli vise ljudu.Ali bi ti ljudi skandirali Vucicu pederu...Ovako 10.000 ljudi i picousti je zadovoljan.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.173
Локација
Kej Republika
Ajde da vidimo od cega smo!
Prvo Gent pa onda TSC za vikend. 6 bodova za miran san. Back to back sto bi rekli, da se resi nekako.
Ajde Stanoje! Ajde momci! Ajmo MI!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
1000 puta smo izvrteli priču oko cena karata. I uvek će ljudi da se raspravljaju da li je mnogo ili nije. Ja lično mislim da pojedinačne karte jesu skupe ali komplet karata nije strašan. Što nikako ne opravdava navijače za sramnu posetu generalno na utakmicama FK Partizan, ne samo za evropske utakmice. Danas bar očekujemo frakcije "Grobari ne pada kiša" i "Grobari jak protivnik" tako da ne sumnjam da će biti veća poseta nego na prošloj evropskoj utakmici.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.913
Reaction score
26.522
Ipak je 21 vek. Opet, živimo u Srbiji koja se većinski zaglavila na relaciji 1389-1804-1914-1941-1991. Živimo u evropi, ali samo geografski, duhom i mislima pripadamo Aziji, razdoblju za vreme Huna i velike seobe naroda.
U ovoj zemlji 21 vek ćemo čekati još dugo.

Pa i pored toga, ne bi bilo ništa neobično da stadion ima krov koji pokriva bar tribinski deo. Čak šta više, bilo bi poželjno.
A večeras? Večeras, hrabro, pametno i na pobedu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top