Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kakvi su ono tripovi sa Lutovcem i Holenderom? Evo neka ih stavi u nedelju u tim, ni u JSL ne mogu da urade bilo sta. Odakle ideja da ce Holender nesto da napravi, pored Terzica?
Jasno smo mogli vidjeti da nemamo klupu.
5-6 miliona uložiti, pa da razgovaramo.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Nadao se najmanje neresenom rezultatu, ali tek kad igras protiv nekog vidis koliko je jak, analize su nesto okvirno, da se upozna ekipa, mane, vrline, teren je pravo merilo.
Lako je biti general posle bitke, ali izgleda je ovo trebalo jos zatvorenije da se odigra, ne mozes da se otvaras protiv ovakve ekipe ni malo, inferiorni smo u vise segmenata. Mora kao nasi LLS ligaasi protiv nas, svi koji se malo otvorise lose prodjose. Ono sto sam primetio da su nam u prvih pola sata lako razmenjivali duple pasove na 35m od gola i "izbacivali" jednog po jednog igraca, brzi kratki pasovi, pas u prostor i eto njihovih napadaca 1 na 1 sa nasim stoperom, sva sreca nasi stoperi su bili dobri u zagradjivanju i ciscenju tih lopti. Dva njihova igraca jedan od 2 spica i poluspic su bas okretni sa loptom i brzi, okrenu se za cas, okrenu naseg igraca, ostave ga iza ledja i vise ne moze da ih stigne.
Odbranu su zakljucali, nismo mogli nista ni 1 na 1, ni sa boka, pas kroz srednu ne moze da prodje citaju 3 stopra igru fantasticno, centarsuteve resavaju lako, centralni stoper odigrao na nivoe LE a ne LK. Levi spoljni koji mi se svideo kad sam pogledao jedan deo njihovog meca odigrao odlicno, zatvorio levu stranu, a umalo 2 gol da nam da posle centarsuta. Kad smo kod centarsuteva tu nam pada koncentracija dosta, kako drugo pol odmice sve vise i vise, ne zna se ko izlazi, blokira, ko je u 16m,primismo gol u derbiju posle centarsuta.
Na kraju ono sa sudijom nam nije trebalo, tu se pokazuje sva nasa nemoc, da je sudio lose nekako da razumem, ali nije. To je potez kad vidis da si slabiji, inferioniji.
Idemo dalje, neka izvuce strucni stab, analizira dobro. Narocito vazi sa Stanojevica, ako zeli da Partizan nesto vise uradi, a i on licno. Ovaj mec je bio merilo, da vidimo gde smo, sta smo, gde je tim, gde je Stanojevic, gde je Rikardo. Sve smo videli.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Tako izgleda kada tim iz dvadesetog veka, sa trenerom i igrom iz dvadesetog veka igraju protiv prosečnog tima i trenera iz dvadeset prvog veka. Momcima nema šta da se zameri, manje-više svi su igrali u okviru svojih mogućnosti.

Nije ništa tragično, proćićemo naravno ovu grupu, a nadam se da će se ljudi malo otrezniti od pobeda nad Lučanima i Surdulicom i početi da se pitaju da li su ovo vrsta i filozofija fudbala koji bi Partizan trebalo da igra 2021. godine.

I pre kuknjave kako je eto to sudbina i da mi ne možemo bolje, setite se samo Lige Evrope pre dve godine kada ni Mančester ni AZ nisu mogli ni da nas prebiju, ni da nas pretrče. Do ovog sastava i ovakve igre došli smo odlukom sadašnjeg trenera a ne zbog klete sudbe - Suma, Sadik, Asano, Banjak aut, Jojić, Holander, Miljković, Saničanin in, postavka igre napravljena za srpske njive i najsporiji Partizan koji sam ikada gledao. Ovo je normalan rezultat tih odluka.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Da se ne ponavljam previše....
Bravo Stanoje! Ti si istinski tvorac modernog Partizana! Svi ostali, uprava, ivica, marica...manje su bitni. Tvoja vizija, iz godine u godinu, usmerava nas pravim vrednostima. Evropa nije važna, mi smo Partizan, trećerazredni evropski klub koji nikada nije ništa ni igrao van domaćih kaljuga. Derbiji nisu važni, mi smo Partizam, klub koji tu retko dobija. Ono što jeste važno to su igrači sa osećajem za klub, i sigurna vicešampionska titula!

Kinezi, Avganistanci, Indonežani...zar stvarno nema nikoga da prepozna i poželi suvi trenerski kvalitet?
Ove vrhunske igrače sa ogromnim prostorom za napredak? Bilo ko?

Lepo pričam, lepo hodam, mediokritet jesam, ali sam podoban.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
I pre kuknjave kako je eto to sudbina i da mi ne možemo bolje, setite se samo Lige Evrope pre dve godine kada ni Mančester ni AZ nisu mogli ni da nas prebiju, ni da nas pretrče
Zato su nas pretrcavali i prebijali razni lucani surdulice spartaci cuke vose kurci palci i gde sve nismo prosipali bodove
Kako iko moze da se poziva na sezone gde je partizan na -15 vec u oktobru
Ovo nema veze sa stanojem jednostavno ljudi zele da pamte sta zele
Ovako kako smo mi delovali danas protiv ovih mali milion puta smo zadnjih godina izgledali protiv nasih linglong ligasa
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
154
Reaction score
198
Локација
Beograd
Kakve veze trener ima sa budžetom za dovođenje igrača,igra sa raspoloživim.AZ je igrao otvoreno Gent bunker
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Mora navijačkim jezikom, koga boli kurac za razne lučane surdulice spartake čuke voše kurce palce, klub se postaje na ovakvim utakmicama a ne protiv kuraca i palaca. Igra kojom dobijaš njih nije igra koja prolazi u Evropi, biraj šta ćeš, šta ti je bitnije?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Tako izgleda kada tim iz dvadesetog veka, sa trenerom i igrom iz dvadesetog veka igraju protiv prosečnog tima i trenera iz dvadeset prvog veka. Momcima nema šta da se zameri, manje-više svi su igrali u okviru svojih mogućnosti.

Nije ništa tragično, proćićemo naravno ovu grupu, a nadam se da će se ljudi malo otrezniti od pobeda nad Lučanima i Surdulicom i početi da se pitaju da li su ovo vrsta i filozofija fudbala koji bi Partizan trebalo da igra 2021. godine.

I pre kuknjave kako je eto to sudbina i da mi ne možemo bolje, setite se samo Lige Evrope pre dve godine kada ni Mančester ni AZ nisu mogli ni da nas prebiju, ni da nas pretrče. Do ovog sastava i ovakve igre došli smo odlukom sadašnjeg trenera a ne zbog klete sudbe - Suma, Sadik, Asano, Banjak aut, Jojić, Holander, Miljković, Saničanin in, postavka igre napravljena za srpske njive i najsporiji Partizan koji sam ikada gledao. Ovo je normalan rezultat tih odluka.
Samo sam čekao bota kao što si ti da iskoči, da baci piljak. Idi gledaj Zeljka Pantica i orgazmiraj.

Dve nedelje.
 
Последња измена од уредника:

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Utakmica podseca na one utakmice iz grupne faze u periodu od 2012-2016.

Popovic dobro branio samo mi ide na kurac njegovo stalno dodavanje igracima vec svaku utakmicu, pa ispucaj nekad loptu slobodno..
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.563
Локација
Beograd
Koliko god crno izgledalo, nije ovo uopšte beznadežno, makar da vide šta ih čeka u Belgiji, malo više igre na prvu i ima se čemu nadati, manje zadržavanje lopte i nisu ovi bauk.
Utisak meseca,godine, decenije da od Spartaka iz Moskve 1999. nisam gledao fizički dominantniju ekipu u odnosu na nas, cela poslednja linija kao da im je specijalni tim NFL.
Ne mogu se oteti utiska da je ovo nacrtana utakmica za Sumu, jer svaki put kada je Natho bacio mini foricu, pravio je prostor, a Suma je to non stop radio. I jedna jeres, Jojić kakav god da je, večeras je uneo malo živosti i preneo težište na njihovu polovinu jer zna da kontroliše loptu, ništa više, ništa manje. Svaka čast Šćekiću, ali on je dečko ograničen igrač i igrač je manje na terenu protiv ovakvih ekipa, jer je sa loptom na Vi. Čim smo gubili i počeo da igra direktnije napred, odmah je i zaličio na fudbalera.
Ništa nije gotovo, verujem da možemo da bijemo ovo u Belgiji i do istorijske pobede nad jednom ekipom iz te lige.
Jednom je Dragoslav Stepanović izjavio da naše ekipe makar na početku utakmice treba da izvrše pritisak, ma ko bio preko puta na početku utakmice, da im staviš do znanja gde su došli, deset, petnaest minuta, pa se posle povlačiš u taktičke rovove, i moram reći da se slažem sa njime i da se to neće promeniti, ma koliko se fudbal menjao, nikad.
P. S. Gent je prošle sezone bio osakaćen koronom, sastav je nebo i zemlja...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"
Odučili su nas od fudbala i to treba priznati. Imao sam osjećaj da još dvije utakmice da odigramo, nećemo dati gol.

Nije mi jasno zašto nije izveo Terzića. Je li sve u redu sa njim, da nema neku povredu?

Sada je bitno da se odmorimo i spremimo za TSC. To nam je sada najbitnija utakmica. Prvo mjesto u grupi je izgubljeno, ali mislim da drugo ne bi trebalo da bude problem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top