Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.145
Reaction score
3.628
Ne sjecam se da smo ove sezone izgledali losije na nekoj utakmici. Mozda drugo poluvrijeme protiv cigana da smo ovoliko lose odigrali. Ova pauza nam ocito nije odgovarala. Mada, to je manji problem.

Prva stvar je da nemamo napadaca osim Rikarda. Smjesno je porediti nase druge spiceve sa njim. Lazar je zaista talentovan fudbaler, ali njegovo vrijeme je proslo. On moze predriblati nekog fudbalera koji je fizicki nespreman sto ovi iz Genta nisu. Mi dobar dio sezona igramo na prvu i to dosta precizno. Medjutim, na malo cvrsce startove se raspadamo.
Kvalitet nam je ogranicen i zato smo rijetko dobijali duele 1 na 1. Jbg, ako nista - skuplji su. Samo ne znam otkud to da imaju vise snage nego mi. Pa mozemo bar da treniramo kao oni.
EDIT: Stanoje po mom misljenju dobro raspolaze sa onim sto ima. Samo bi sada bilo posteno da kaze da za Gent i slicne timove da su jednostavno kvalitetniji po svakom osnovu i da je to nasa realnost.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Valerenga ih je pobedila 2:0,neki poljaci 1:0,igrali su 2:2 sa onim litvancima,letoncima,sta li su vec… Sve to ove sezone,sa ovim timom u kvalifikacijama. Zato nemojte da pricate o velikom i mocnom Gentu jer nisu ni prosecna evropska ekipa,nego je problem samo u nama,nasoj sporosti i fizickoj nemoci kada se sastanemo sa ekipama koje poseduju tako nesto. A najveci problem je bio u pristupu i taktici. Previse oprezno i sa previse respekta. Grozna utakmica.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Bas, bas lose odigrana utakmica, psiholoska priprema 0. Neki strah i panika se uvukla, nije samo da smo bas toliko inferiorni, jednostavno nista nije polazilo za nogom.
Secam se, pre deceniju, mozda i dve, kosarkase smo "budili" iz sna, tako sto cela hala peva "igrate ko pi.ke Grobari", pa onda gromoglasna podrska, cela hala na noge. Vadili smo se tako iz minusa u staroj Euroleague, onoj Supro ligi itd...
Na trenutak sam juce na stadionu pomislio da moze da se desi nesto slicno posle 1:0, ali avaj, tribinu nemamo - uzasno zvuci ono u 2 i 3 glasa, verujem da i igraci osecaju isto
Idemo dalje, kakvi god da su, nasi su. Podrska ekipi pred nove izazove :napred-partizan:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Došli su igrači koji su, generalno gledajući, vidljivo fizički dominantniji i jači od naših, spremniji, brži, tehnički ništa manje potkovani (koliko smo samo pogrešnih pasova uputili, za razliku od njih). Prosto rečeno, Gent nas je rutinirao.
Međutim, i pored svega, ovo je trenerov poraz. Kao da smo izgubili utakmicu i prije nego što smo izašli na teren. Bespotrebni crveni karton za Stanoja je samo dodatno pogoršao situaciju,
  • Za razliku od protivnika, koji je lijepo pripremio taktiku za nas i npr. stavio flastera na Rikarda, na kome su uvijek bila barem dva njihova igrača iz poslednje linije, a nerijetko i treći, Stanoje je morao mnogo štošta da mijenja ranije, a svakako ne sa Holenderom i Lutovcem. Rikarda su ubili od batina. Nisu mu dali da diše, a Menig i Marković mu i nisu nešto pomogli.
  • Bili su dominantniji u skoku, gdje čak ni naši štoperi nisu uspijevali da prime loptu nakon visokih lopti, a kamoli da stignu ili pretrče njihove igrače.
  • "Belgijanci" su konstantno bili na linijama dodavanja, a pritom ne mislim na Šćekićev loš pas ka naprijed ili olako prodane lopte pojedinih igrača, već i npr. par Nathovih naizgled dobrih pokušaja da proigra Meniga ili Rikarda, koji bi protiv ciganke, Flore ili JSL livadara bez problema prošli.
  • Pritom, njihovi igrači gotovo svih 90 minuta igraju flastera na svakom od naših, vrše presing po cijelom terenu. Tako nešto je posebno vidljivo prilikom npr. izvođenja auta, gdje onaj ko izvodi aut nerijetko nema kome da doda loptu (ne mogu da vjerujem da igrači tek tako stoje i čekaju da im ovaj doda loptu samo da bi je odmah potom izgubili). Takva njihova postavka je takođe često dovodila do situacija da se lopta kao vruć krompir vraća golmanu, što nas je moglo skupo koštati (npr. ona "koska" Saničanina što je umalo rezultirala penalom).
Da Popović nije vanserijski branio, završili bismo sa mnogo više od jednog gola u mreži.

Jasno mi je da je razlika u budžetu velika, al' sam ipak očekivao da ćemo barem muški da pokažemo zube.

Posjeta sramna
Navijanje još gore
U svakom slučaju, loše veče za FKP.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
145
Reaction score
432
Локација
Beograd
U sredu sam gledao omladince protiv Cuke. Samo cu da kazem da bi barem pola njih moglo da odigra isto ovo sto je igrao Obradovic, Jojic, Pantic, Urosevic. A ima ih par koji ravnopravno mogu da zamene Scekica,Zdjelara i Meninga. Da su izasle sinoc barem bi se vise trudili i oznojili.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Malo statistike:
Vujačić 188 cm
Saničanin 190 cm
Šćekić 193 cm

Kums (gol glavom, na tri metra oko njega nijedan od ove trojice) 176 cm
Cm potpuno ne bitni, lik sam kao duh u petercu !!! !!! !!!

Posjeta sramna
Navijanje još gore
U svakom slučaju, loše veče za FKP.
Poseta solidna ako uzmes cene karata u obzir i to da smo sa posetom na vi od kada znam za sebe... cak bi rekao i bolja nego sto sam ocekivao
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Psiholoski smo bili nula, pukli skroz ...u glavama kao sa realom, barsom da igramo....a ne sa gentom koji je 12,13 ekipa u belgiji,...bojazljivo,uplaseno,inferiorno, fazon samo da se ne obrukamo, stvarno ne znam jel radi neko sa igracima kada su u pitanju ovakve stvari.
Ne bi mi smetalo da smo usli u borbu otvorenu,kidanje, izgubili i molim lepo,pobedila bolja ekipa
U sebi znam da je drugo mesto na zalost nasa realnost, usli smo u grupu, cekamo 3 iz LE,nije smak sveta, ko moze da ti garantuje i da smo prvi u grupi kako bi prosli na prolece.
Najvise mi je zao kada ovako odigramo jer znam da mozemo mnogo bolje jednostavno glup osecaj.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Par stvari da dodam:
- po ko zna koji put primamo gol iz centaršuta na naše plitko stajanje, AZ u gostima svi uvaljeni u peterac i Drujf sam, Augsburg kući Kajubi sam skače i nabacuje Bobadilji dok su svi odaljeni od njega u kaznenom, sinoč Vujačić i ostali u petercu zbunjeni dok se Kums ubacuje iz drugog plana... dakle sistemska greška branjenja koja nas je milion puta sjebala
- igračima treba vremena za adaptaciju ali za neke stvari ili jesi ili nisi, Asano nije bio dramatično skuplji od Meniga ali se razlika odmah videla, tvoje najveće pojačanje sinoć verovatno bio najgori igrač... dovoljno o našem "skautingu"
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Valerenga ih je pobedila 2:0,neki poljaci 1:0,igrali su 2:2 sa onim litvancima,letoncima,sta li su vec… Sve to ove sezone,sa ovim timom u kvalifikacijama. Zato nemojte da pricate o velikom i mocnom Gentu jer nisu ni prosecna evropska ekipa,nego je problem samo u nama,nasoj sporosti i fizickoj nemoci kada se sastanemo sa ekipama koje poseduju tako nesto. A najveci problem je bio u pristupu i taktici. Previse oprezno i sa previse respekta. Grozna utakmica.

Razbili briz 6:1? Rutinirali treceplasiranu ekipu njihovog prvenstva? Nisu ni prosecna evropska ekipa?

Odvratno
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Razlog zašto je Menig slabije odigrao leži u Obradoviću. Senka nekad vihornog ofanzivnog beka. Mislim da je Stanoje napravio grešku u selekciji na ovom meču.

Zeka je morao da igra
Miljko i Urošević su morali pozadi

Falio nam je Jojić u sredini da nas poveže sa napadom i rastereti Natka koji je jedini to radio 60minuta.

Revanš je tu, nadam se egal utakmici pa šta bude bude.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Razbili briz 6:1? Rutinirali treceplasiranu ekipu njihovog prvenstva? Nisu ni prosecna evropska ekipa?

Odvratno

Hocemo da pisemo o tome kako ih je komsinica rutinirala prosle sezone i to u oba meca?

Kako su imali prosle godine 6 poraza u grupnoj fazi LE i kako su zavrsili 7mi u prvenstvu Belgije?

Drugo je da smo igrali protiv Anderlehta ili Briza , koji konkurisu za titulu .

Mi smo protiv njih trebali da odmaramo najbolje igrace i da izvucemo 0:0 i to u najmanju ruku.
Da igramo bez Popa , Zdjelara , Natha i Rikarda.

Ljudi uozbiljite se , nisu oni dobri koliko smo mi losi .


P.S. Ne svaljujem krivicu na igrace nego na sve od uprave , preko trenera kako prvog tako i kondicionog.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ја да сам на место Обрадовића напустио бих фудбал. Замисли да те тренер као бека замени и потроши измену а ниси се повредио. Колико си само морао бити лош.
Станојевић никада неће бити озбиљан тренер јер је зихераш. Тотално лоше одрађен скаутинг, лоше припремљени играчи. Тренер у рангу циганског Милојевића има да добије отказ у сваком клубу који буде тренирао.
Да нам је Сити био преко пута изашли би са већим мудима.
Да смо играли још 300 минута не би дали гол. Две акције нисмо направили за целу утакмицу, само набијање лопте у Рикарда.
Једини кога можемо продати и зарадити нешто су Здјелар и Поповић, никада Партизан није имао овако стару и лошу екипу. Много лош скаутинг. Имамо три лева бека, масу крила, а ни један није крштен, натрпали смо екипу то зла бога.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Najveci problem navijaca Partizana, gledaju koliko je poznat tim skim smo igrali i kakve rezultate je imao u najgorem periodu i vrz osnovu toga procenjuju koliko je jak tim i da li smo trebali da pobedimo...

Mislim... Bolje da ne mislim...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
Preslikana utakmica kao neke iz proslih decenija. Nema nikakve dileme da su ovi kvalitetniji ma kakvi bili. Moj utisak je da nam treba svijeza krv i to neki igraci koji su mladji, jaci, brzi. Uvesti 2-3 omladinca od proljeca u tim i davati im prostora, ovaj tim nema perspektivu u sledecim sezonama i crno nam se pise. Takodje, ne mogu da ne primjetim da bi sa spremnim Sumom sve bilo drugacije i da bi barem imali neku sansu, ovako i drugo mjesto je realan uspjeh i shopping izlet u februaru za upravu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Niti su oni krš kako neki žele da prikažu, dolaze od kud i kamo ozbiljnije i nadasve poštenije lige gde imaš jasnu sliku ko koliko vredi, ali nisu baš ni Bajern.
Utakmica i ekipa u nokat slična Sočiju, i oni su jaki kao zemlja fizički, takođe nas prebili i onomad smo imali sreće nakon kornera da odemo u produžetak, ovde je to malo sreće falilo nakon Vujačića.
I tada smo bili inferiorni zato što je Natho i suviše daleko od Rikarda i imali su slobodu i vreme da kreiraju začetak akcija, a stisli smo ih ulaskom Sume i napravili pritisak.
Nismo slučajno proigrali malo kada su ušli Jojić i Pantić, zato što je Pantić otišao više napred i kakav god da je, brži je od Natha.
Još jedna stvar, Živković uopšte nije toliko loše odigrao za razliku od kolege sa druge strane, niti ga je neko toliko puta prešao, pa da čujem plač za Miljkovićem, imao je nekoliko sasvim dobrih centaršuteva, e sad, što ovi imaju petorku Detroit Pistonsa iz '89 u odbrani je druga priča...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top