Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.473
Reaction score
4.923
Локација
Boka
Jedan njihov stoper je duplo brzi od Rikarda, a drugi stoper je kapiten Kameruna i duplo je jaci od Rikarda, o cemu dalje da pricamo... O Obradovicu na beku i Scekicu kao box to box igracu... Zavarala nas je ling long liga, daleko smo mi od Belgijanaca.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mogli smo uz malo srece utrpati gol za 1-1 pa bi sad bila prica, eto da nismo primili onaj gol mi bi pobedili. Ne razumijem neke stvari, do juce trebaju Obradovic-Zivkovic danas su trebali Miljkovic-Urosevic, do juce treba Scekic a danas je trebao Jojic. Jel mora tako plitka prica ?Istina je sledeca, ko god da je igrao od pomenutih, utakmica bi bila ista. Zdjelar je juce izvlacio maximum da ih postize i proba da dobije duel, Scekic takodje. Markovic i Menig daleko od protivnickih 16m primaju loptu, uglavnom ledjima od gola. Shodno tome Rikardno je odsjecen skoro citav mec. Par dobirh pasovo od Natka nismo iskoristili maximalno da udjemo u sanse, pogotovo sebicluk Rikarda u prvom poluvremenu, kada nije dao loptu Natku. Da je dao to bi vjerovatno bila 1 na 1 situacija.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Tako izgleda kada tim iz dvadesetog veka, sa trenerom i igrom iz dvadesetog veka igraju protiv prosečnog tima i trenera iz dvadeset prvog veka
Elem, da pokvarim radost Evrope - Stanojević je, možda, trener za Partizan, ali nije trener za Partizan kakav treba da bude.
Comprende?

Murinju - titule, Bjelsa - šta god... Shvatate li poentu, momci?

Još jednom, amin.

Da se ne zavaravamo više nizovima u ovoj korumpiranoj ligi. Evropa nam, u 90 minuta pokaže koliko nam vrede treneri i igrači. Taman za ovu zatvorenu ligu.
Ako je ikako moguće, pustiti Jovića, Terzića i Milovanovića u preostalim mečevima grupne faze. Bar da imamo šta pogledati od dece.
Stanojević ako dobije bar jedan meč cigane, uzeće titulu. Ono što njemu rade u Evropi, on radi svima u prvenstvu.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Još jednom, amin.

Da se ne zavaravamo više nizovima u ovoj korumpiranoj ligi. Evropa nam, u 90 minuta pokaže koliko nam vrede treneri i igrači. Taman za ovu zatvorenu ligu.
Ako je ikako moguće, pustiti Jovića, Terzića i Milovanovića u preostalim mečevima grupne faze. Bar da imamo šta pogledati od dece.
Stanojević ako dobije bar jedan meč cigane, uzeće titulu. Ono što njemu rade u Evropi, on radi svima u prvenstvu.
Nama nizovi pobeda znace jer su raniji treneri imali nizove kikseva, pa nam je postalo muka od toga. Verujem da su i pre ovog meca svi bili svesni vrednosti trenera i igraca. Ali i to to imamo, bolje je nego sto je bilo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
I da, samo da vam javim, pobedjujemo u Belgiji!!

Brate, razglaviće nas. Sad su videli da smo mi jedan mekani rac i da nisu morali da nas se plaše.

U Belgiji očekujem da i dalje bude flaster na Rikardu, ali da se Gent pomeri visoko, da nam kampuju na dvadest metara od našeg gola. Ne bih se iznenadio da nas pošteno napenale, ne jer su Bajern, već što smo mi bedni.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Meni nije jasno kako su onu mučenu floru dobili samo 1:0 (ako se ne varam)...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
271
Reaction score
782
Локација
Vojvodina
Dobili su ih u gostima 1:0 ,mada po statistici bili su mnogo bolji.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.102
Reaction score
3.895
Локација
Београд
Najveci problem navijaca Partizana, gledaju koliko je poznat tim skim smo igrali i kakve rezultate je imao u najgorem periodu i vrz osnovu toga procenjuju koliko je jak tim i da li smo trebali da pobedimo...

Mislim... Bolje da ne mislim...

Brate moj, najveći problem navijača Partizana je taj što mislimo da smo mnogo bolji u fudbalu nego što jesmo, razlog za to je medijska pumpa, nizovi u LLL, uprava koja obećava i preti, treneri i igrači koji se prave kao da znaju šta rade.. I dodje neki Gent, oduva nas u Ligi Konferencija i vrati nas i realnost.

Nije samo Gent u pitanju, Gent je čak i nebitan, ovo se dešava svake godine, često i više puta, većina nas je navikla na ovo, ali kad su nas tukli Fener ili Sampdoria, bar je igra ličila na nešto i nismo izgledali kao totalni amateri.

Par puta sam pročitao ovde da je Jojić "falio" od starta, i verovatno se ne razumem u fudbal, ali ako je Jojić na bilo kakav način falio, mi nemamo šta da tražimo ni u LLL a kamoli Evropi. Mnogo je povratnika bilo u prethodnih dvadesetak godina, ali još nisam video da je neko od njih igrao sa ovakvom kurcoboljom i niko od njih mi nije ovako aktivno išao na živce. (mada je i Marković tu negde, Smiljanić ne igra dovoljno da bi mi smetao, Miljković.. ne znam šta da mislim)

Car je go i to je realno stanje.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Suštinski, kreiraju lažnu sliku neke superiornosti, lažne dominacije i još lažnijeg kvaliteta. Znače, istina, ali ne vrede kurcu
laznu sliku moze da stvori samo kod ljudi koji nas ne gledaju svaki vikende vec mozda samo prate rezultate
opet kazem, 2/3 igraca nema sta da trazi u pfc-u jednostavno ljudi nemaju kvalitet da igraju u partizanu
Nama nizovi pobeda znace jer su raniji treneri imali nizove kikseva, pa nam je postalo muka od toga. Verujem da su i pre ovog meca svi bili svesni vrednosti trenera i igraca.
bas to
Par puta sam pročitao ovde da je Jojić "falio" od starta, i verovatno se ne razumem u fudbal, ali ako je Jojić na bilo kakav način falio, mi nemamo šta da tražimo ni u LLL a kamoli Evropi.
amin
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Mene najvise boli ono sto se cesto ponavlja od kad pratim Partizan, a to je da prodje utakmica sa nekim malo jacim rivalom i da mi ostane utisak da nasi igraci nisu oznojili dres. Da su bili nemocni i hladni, kao da im nije stalo.

Ja u zivotu ne volim da gubim i los sam gubitnik, ali bih ja vukao, grizao, udarao, ne znam sta ne bih uradio i uvek mi je bilo nejasno kako to nasi igraci nece da urade, nego samo izgube.

Objektivno nama je bio potreban ovakav mec da nam neko stavi do znanja da ipak nismo kvalitet za nesto vise od ovoga na cemu smo sada.

Ocekujem mnogo bolji mec u Belgiji, ocekujem povoljniji rezultat i nadam se da ce igracima vise biti bitno nego sto jeste.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Tesko je bilo gledati onaj fudbal sinoc. Totalna nemoc u vecem delu utakmice. Izmene su donele promenu ritma I pokazale da ipak moze da se igra sa njima. Deluje da je Stanojevic izgubio utakmicu losom selekcijom igraca. Jojic je sinoc bio, pored golmana, najbolji igrac tima I covek koji je uneo svezinu, morao je da pocne. Takodje, beka je na ovoj utakmici morao da igra Miljkovic a Urosevic drugog, uz to da on mora da igra na svakoj ozbiljnoj utakmici.
Svi smo svesni da je ovaj igracki kadar suvi prosek ako I to moze da se kaze I da je Stanojevic do sada cedio suvu drenovinu iz takvog materijala. Uspeo je da napravi konkurentan tim za takmicenja u kojim ucestvujemo I rezultati do sada su daleko iznad ocekivanja, bar sto se mene tice.
Za nesto vise od ovoga potrebni su ozbiljni ljudi na celu kluba sa planom I ozbiljnim budzetom sto se u ovom brlogu nikad nece dogoditi. Zato je ovaj poraz, I svaki sledeci poraz, poraz stetocinske uprave koja je I Meniga jedva dovela u 12 i 5 i to predstavila kao da je doveden Mesi licno.
Iz ovih razloga, nista nam drugo ne preostaje nego da podrzimo igrace I trenera koliko god da smo svesni da ne mogu bolje. Mislim da su zasluzili dosadasnjim igrama. I zaista iskreno verujem da cemo mnogo bolje odigrati u Belgiji.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Jedino što me boli je to što ćemo se baš namučiti da uđemo u nokaut fazu.

Stanoje ko Stanoje, teško da će ikada dobijati velike utakmice, ok trener ali ne za ono što većina navijača želi od Partizana.

Po meni je njegov Partizan, realan Partizan, nikada mi nećemo biti hit u nekom evro takmičenju ni kao kiprani a tek ne kao holanđani ili belgijanci.

Fizički smo katastrofa i može se vaditi neko na trenere ali ja ipak mislim da pita od govana ne biva.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Tesko je bilo gledati onaj fudbal sinoc. Totalna nemoc u vecem delu utakmice. Izmene su donele promenu ritma I pokazale da ipak moze da se igra sa njima. Deluje da je Stanojevic izgubio utakmicu losom selekcijom igraca. Jojic je sinoc bio, pored golmana, najbolji igrac tima I covek koji je uneo svezinu, morao je da pocne. Takodje, beka je na ovoj utakmici morao da igra Miljkovic a Urosevic drugog, uz to da on mora da igra na svakoj ozbiljnoj utakmici.
Svi smo svesni da je ovaj igracki kadar suvi prosek ako I to moze da se kaze I da je Stanojevic do sada cedio suvu drenovinu iz takvog materijala. Uspeo je da napravi konkurentan tim za takmicenja u kojim ucestvujemo I rezultati do sada su daleko iznad ocekivanja, bar sto se mene tice.
Za nesto vise od ovoga potrebni su ozbiljni ljudi na celu kluba sa planom I ozbiljnim budzetom sto se u ovom brlogu nikad nece dogoditi. Zato je ovaj poraz, I svaki sledeci poraz, poraz stetocinske uprave koja je I Meniga jedva dovela u 12 i 5 i to predstavila kao da je doveden Mesi licno.
Iz ovih razloga, nista nam drugo ne preostaje nego da podrzimo igrace I trenera koliko god da smo svesni da ne mogu bolje. Mislim da su zasluzili dosadasnjim igrama. I zaista iskreno verujem da cemo mnogo bolje odigrati u Belgiji.

U zadnje vreme se maksimalno trudim da ne komentarišem aktuelnosti oko fudbalskog kluba. Ali oko sagledavanja iz citiranog upisa se bas ne slažem, pa ne izdržah da se ne nadovežem.
Fokus prethodnog upisa i krivica se prebacuje samo i isključivo na upravu.
Kao i u svemu u životu. Uvek ima odgovornih. Kako kada su pobede, tako i kada su porazi u pitanju.
Uprava je najodgovornija i nešto najgore što je snašlo fk u njegovoj istoriji. Dakle veće štetočine, od Gmazure, Ilijeva i onog nazovi predsednika. Verujem da nikada gore ljude imali nismo.
A, sad malo i oko odgovornosti oko tima, igre i rezultata.
Pa, nije baš da je samo uprava i jedino ona odgovorna u vezi aktuelnog tima.
Trener je insistirao na dovodjenju Miljkovića, Obradovića, Sanićanina, Jojića, Pantića, Smiljanića, Meniga, Bajbeka, Rikarda.
Maltene ceo jedan tim.
Jedan tim koji je zatekao je, totalno rasturio i formirao tim po svom ukusu. Sve što je tražio. Kako oko dovodjenja. Tako i oko teranja pojedinih igrača. Oko svega je dobio podršku te uprave.
Sve zasluge, kako za trenutno prvo mesto na tabeli LLL, dosadašnje igre u Evropi, kao i za trenutne i buduće igre i rezultate tima su, podjednako na upravi i treneru.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.449
Uprava je najodgovornija i nešto najgore što je snašlo fk u njegovoj istoriji. Dakle veće štetočine, od Gmazure, Ilijeva i onog nazovi predsednika. Verujem da nikada gore ljude imali nismo.
Нисмо али уз овакве тенденције после њих ће доћи још гори од њих јер тако нам је од кад постојимо. Ми смо осуђени на катастрофално руководство то нам је непремостива историјска препрека....а тренер и играчи су лако замењиви, они су најмањи проблем. Било да се ради о фудбалу или нечему другом они који су највише у хијерархији диктирају ствари, а ови испод немају много простора за маневар. Ипак, свако у хијерархији од најнижег до највишег има одређену одговорност за одређене резултате......с том разликом што код нас руководство очигледно не сноси никакву одговорност за било шта, увек су криви: тренер, играчи, претходници који су оставили дугове, корона, финансијска криза итд итд..... Погледајте све клубове који су доживели неку врсту европског уздизања као нпр Зенит, Шахтјор, Челзи, Сити па и ПАОК, Лудогорец итд итд......они то нису урадили тако што су довели квалитетне играче и тренера него тако што су добили квалитетно руководство, а квалитетни играчи и тренери су дошли као резултат рада здравог руководства клуба не као последица. Годинама немамо задовољавајуће резултате и то је чињеница али мишљења сам да су Саво, Николић, Ђукић, Станојевић итд урадили велики посао на пољу резултата јер с обзиром какву управу имамо право је чудо што се уопште копрцамо на мапи Европе и што још увек нисмо сведени на треће-четврто место линг лонга на које су нас одавно зацртале ванфудбалске струје.
 
Последња измена:

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
@Maks778 Ako si pratio moje upise mogao si da vidis da sam voleo fudbal koji se igrao u Savovo vreme. Igrali smo stvarno lep fudbal u Evropi.
Mogao si I da vidis da nisam bio veliki Stanojevicev fan nikada. Igraci koji su dovedeni I koje je on aminovao nikada nisam previse cenio. Isto tako mislim da su dosadasnji rezultati, sa ovim igracima, prevazisli ocekivanja I da radi, opet kazem za sada, dobar posao.
Na kraju krajeva uprava je I dovela njega za trenera. Pa kako dobra uprava moze da dovede loseg trenera? Neka ga smene I dovedu boljeg I svi cemo biti srecni.
Koren ovog zla koje nas je snaslo lezi u poslusnickoj upravi kluba postavljenoj od drzave koja godinama neskriveno favorizuje jedan klub u svim sportovima. Dali su nam malo vazduha u nekim sportovima ali su zato istovremeno pojacali davanja drzavnoj mezimici. Sto se fudbalskog kluba tice - on nikako ne sme da pridje blizu nivou koji bi ugrozio vodjin klub.
A ti mozes I dalje da verujes da je uprava dala odresene ruke treneru I rekla mu da bira igrace bez obzira na cenu. I da nema problema ako se progresi par puta u toku sezone jer ce se dovesti u hodu novi igraci - poznat scenario?
 
Последња измена:

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Nisi .
Zaista nisam ispratio tvoje prethodne upise, tako da nisam bio upoznat sa prethodnim.
Ono što mi zapalo za oko, to i prokomentarisao.
U dobrom delu tvog upisa se i mogu složiti sa tobom. Sem onog dela gde se odgovornost za trenutni tim i igru, apsolutno pripisuje, samo i isključivo upravi.
Malo pre zaboravih. A, znao sam da ću zaboraviti nekoga. Po želji trenera, dovedeni su i Lukač, tj Miletić. Dakle 11 igrača. Kompletan jedan tim.
Dal je Stanojević imao blanko ček. Tipa, neograničen budžet. Pa, nije. Ali, ko jeste?
Imao je mogućnost nadogradnje tima koji je zatekao. Ne, on se od starta odlučio za totalni reset. Totalno je rasturio taj tim i formirao tim po svom ukusu.
U svakom slučaju, rezultati su ti koji će biti merilo o uspehu il neuspehu aktuelne uprave i trenera.
Ja ne sumnjam da ćemo mi nastaviti da nižemo pobede protiv TSC-a, Mladosti iz Lučana, Spartaka, Kolubare..
Ko zna, možda se desi neko čudo, pa da ovom igrom napravimo neki rezultat i protiv Belgijanaca u gostima. Ili protiv cigana kod nas. U svakom slučaju, kako god.
Odgovornost za uspehe il neuspehe je podjednako na plećima, kako uprave, tako i trenera.

Samo bi se osvrnuo na još jedan detalj koji si spomenuo.
Svako od trenera formira tim i igru prema svojim idejama i mogućnostima.
Savo je imao igru, al nije imao rezultat. Po meni, njega su sudije osakatile onakvim sudjenjem kakvim je imao. Neko će reći da je kao trener neiskusan. Ima istine i u tome.
Danas. Danas imamo totalno, al dijametralno suprotno i trenera i igru.
Neko će reći, imamo rezultate, prvi smo. Ok, sve to stoji.
Meni lično se ovakav tim, ovakva igra, ovakav ziheraski pristup, nikada svidjalo i svidjati nece.
Al, na kraju, gleda se rezultat. A merilo za rezultat biće plasman na tabeli nase lige, kao i rezultati u Evropi.
Rezultat pozitivan. Skidam kapu, svaka čast. I treneru i upravi.
Nema rezultata. Ponovo bez titule.
O čemu dalje pričati. Reći, kriva uprava, nije trener?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.601
Локација
Kipar
Odgovornost za uspehe il neuspehe je podjednako na plećima, kako uprave, tako i trenera.

Fudbal je odavno postao biznis. U bilo kom biznisu ako ljudi iz uprave ne rade nista a uz to jos I otimaju od organizacije kojom rukovode taj biznis je osudjen na propast. Ne moze nikada jednaka odgovornost biti sa izvrsiocima. To je tako svuda u svetu u uspesnim organizacijama.
 
Последња измена:

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Fudbal je odavno postao biznis. U bilo kom biznisu ako ljudi iz uprave ne rade nista a uz to jos I otimaju od organizacije kojom rukovode taj biznis je osudjen na propast. Ne moze nikada jednaka odgovornost biti sa izvrsiocima. To je tako svuda u svetu u uspesnim organizacijama.

Ako imaš odnos izmedju uprave i trenera..
Koji se u praksi ogleda na sledeći način.
Uprava dovede trenera, koji kaže..
Ne, ne.. Ovo, ništa ne valja. Želim sve da rasformiram. Trebaju mi dva prelazna roka da oformim tim po svom ukusu.
Dobije podršku uprave. Rasformira, otera..
Otera najboljeg igrača. Uprava stane iza njega.
Dalje. Nakon što rasformirao, oterao.
Želi da dovede igrače po svom ukusu.
Uprava mu izadje u susret.
Po rečima trenera. Uprava mu je dovela sve sto je od igrača tražio.
Prodju ta dva prelazna roka. Dovede 11 i slovima, jedanaest igrača.
Ja ne vidim kako odgovornost. Kako za uspehe, tako i za eventualne neuspehe, nije obostrana?
Čekaj.. Ako osvojimo sve. Prvenstvo, Kup, osvojimo i tu ligu Konferencije.
Zasluga je samo trenera, ne i uprave koja ga podržala, dala mu bezrezervnu podršku.
Ali, ok.. Da ne idemo dalje oko ovoga.
Mišljenja nam se razlikuju i verujem da šta god da napiše neko od nas, razlike će ostati ;) ;-)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top