Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
o terenju ovog ili onog i bez trunke dokaza

Registrovan si u aprilu 2010. godine, valjda si i pre registracije pratio malo forum i prosto ne mogu da verujem da tebi treba dokaz za Moreiru. Sa ovog foruma se vodila hajka protiv njega, baš odavde, kao što se pre toga pokušalo i sa Žukom na više mesta i sa pričom da lažira povredu da bi mogao da ode džabe na kraju sezone zbog klauzule u ugovoru! Ja lično sam dobijao poturene informacije da ocrnim Doktora ovde jer sam tada bio apsolutno za Stanojevića ali su se zajebali jer mi je Moreira bio draži. Zbog svega što su radili i šta su sve pokušavali da urade, ceo stručni štab sa sve Krstajićem kao igračem pa posle direktorom, je kod mene završio jednom za svagda! To ne znači da ću biti protiv Partizana ako se nekada vrati Rašović, kao što se vratio Stanojević. Ne mogu i neću da zaboravim šta se sve dešavalo tada. Bio sam glup kao konj, slepo sam im verovao a i posle sam podržavao tu sportsku struju uz Mikoja koji je hteo da preuzme klub tih godina jer sam verovao da je bolji od Đurića, da ćemo procvetati. Ni tada mi se nisu svidjale neke stvari ali opet sam mislio bolje nego Đurić, odnosno bolje za Partizan. Sećam se odvratnog osećaja u stomaku kada je Dule Vujošević ustao protiv te ekipe i podržao Mutogena. Šok! U suštini sam većinu stvari znao koje je Dule rekao, ali opet kada čuješ to da ON izgovara, ono njegovo, dođe ti da se zapitaš. Uglavnom, otišao sam predaleko a poenta je da je glupo tražiti bilo kakve dokaze za Moreiru jer ovaj forum je dokaz. Sreća nema onog čipovanog trola da mi postavi video kako Moreira priča pozitivno o Stanojeviću jer realno on pola stvari nije ni znao šta mu rade iza ledja a opet je dosta stvari i znao, pa i rekao. Dakle, uvek podrška Partizanu čak i kad je na klupi neko ko meni nije po volji i uvek, ali uvek ću kritikovati kada mislim da nešto nije dobro. Žao mi je što se mnogi ne sećaju ali isto sam kritike i ˝tepihe˝ kritika pisao i za Miloševića, iako mi se njegov fudbal izuzetno svidjao, a pisao sam i za sve prethodnike, uvek kada sam mislio da nešto nije dobro za Partizan. Pohvale i kritike su pisane još od tema na zvaničnom sajtu kluba, gde je i @Goran Tomić pisao. I malo je ružno, ajde ja na stranu, ali pisati prostački i kroz podsmeh na račun tog gospodina, kog nikada lično nisam upoznao, ali od tih starih dana sa sajta pa sve do danas ovde na forumu se vidi njegov stil pisanja kojim nikada nikoga nije uvredio već se uglavnom vidi čista emocija u njegovom viđenju toga o čemu piše. Ovde ne mislim striktno na tebe već generalno da je čovek zaslužio malo više poštovanja zbog njegovog iskazanog poštovanja prema svima nama i generalno prema Partizanu.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Ne znam o detaljima koje pises nista, a bez cvrstih dokaza ne zelim da verujem pricama i pricicama koje ne mogu da proverim...
Moreira ima moje puno postovanje za sve, Stanojevic isto tako, Suma ne, ne mislim lose o njemu ali ga ne cenim kao igraca, jednostavno ne verujem neinteligentnim ljudima...
A sto se Gorana tice, on kao i ti kao i drugi ovde pravi grobari imate apsolutni respekt od mene, ali to valjda ne znaci da ne treba da kazem kad se s necim ne slazem... pa ako me "bocka" ponavljanjem poruke s kojom se ne slazem mogu valjda to i da kazem...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.598
Локација
Kipar
Koji smo mi mulj od kluba shvatis tek kad procitas ovakve stvari. A onda se ocekuje da igramo moderan fudbal....
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Da li stvarno nismo toliko evoluirali kao ljudi da mislimo da možemo svojim mišljenjem da promenimo tuđe? Aman.

Ajde što neko voli ili ne voli Stanojevića ali kada ljudi koji brane Stanoja krenu to da rade preteraju više nego ovi što ga napadaju.

Shvatite gledišta su nam subjektivna, neko će za Stanoja reći da je Grobarčina, neko će za Batu, Đukića, Kizu reći da ja ciganštura. A istina je ko zna gde.

Moderatori bu stvarno trebali da gledaju jednako na provokacije kada ide loše kao i na one koji će doći i napisati "bravo Stanoje", "šta sad ćutite" i ostalo, to su jednake provokacije i ne vode nigde.

Ja ću podržavati Stanoja sve dok je u klubu, dići mu i spomenik ako nadmaši Tumbakovića, ali praviti od njega vreću govana ili svetu Mariju meni je jednako bljutavo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Na kraju smo svi ,,spustili loptu,, ali ni na početku nismo bili toliko udaljeni kako se to možda nekad čini: koliko god da su nam stavovi različiti, valjda smo svi svesni da niko u Partizanu, ali ni niko od nas ovde na forumu nit je 100 posto crn niti 100 posto beo, pa tako ni Stanojević.

Dobio je od nas ozbiljne pohvale, ali i ozbiljne kritike, ali tako je to svakome ko sedne na užarenu trenersku klupu Partizana...

Nisam primetio da je neko tražio njegovu smenu, paradoksalno, više o nekakvom njegovom odlasku pišu oni koji ga hvale, nego oni koji ga kude?

Vidim pomenuste i moju malenkost, ne ,,berite brigu,, odrastao sam čovek, ne smeta mi ni ako se neko ne slaže sa mnom, ni ako hoće da me kritikuje, ili da me opsuje, ili bilo šta - ljudi, pa to su samo neke reči u virtuelnom svetu, odnosno - trt Milojka - kako se nekad u Srbiji govorilo kad je nešto nebitno...
Malo ja ,,bocnem,, Alboya, malo on mene, sve u rok službe, kako bi se to reklo - pa bilo bi dosadno da smo svi 24h dnevno samo u nekoj ,,nirvani,,!
Ja mu ne zameram, a siguran sam da ni njemu to moje ,, bockanje,, nije neki bitan problem u životu.
Svi navijamo za Partizan i to mu dođe to!
:ziveli
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Slažem se. Sve što su Suma kaže je nepobitna istina, krvlju uklesana.
Dajte više da prestanemo sa tim.
Pa čak i da je sve tako kako tvrdite tj što Suma tvrdi - sto puta sam rekla i ponoviću - TRENER SNOSI ODGOVORNOST ZA REZULTATE.
Da li ovaj tim ima REZULTATE i nakon njegovog odlaska? Ima.
Meni lično više nedostaje Asano. Mislim da bi njegovi kvaliteti više doprineli Paritizanu nego Sumini. Ali to je moje mišljenje.
Eto, titulu nećemo osvojiti, pa će biti prilike da se "opljune", dajte strpite se još par meseci. Tada ćete imati mnogo jaču argumentaciju od rekla-kazala.
Trener koji ne osvoji titulu nema rezultat i treba da ode i nema tu šta da se pljuje ili šta da se dodatno argumentima. Sasvim mi je svejedno koliko bodova zaostao za prvakom 2,5,15,27...Trener osvoji prvenstvo, ako neće da zbriše ko Marko nastavlja dalje, sa stavlja i vodi tim do nove titule. U fudbalu nema emocija pogotovo kao u našem Partizanu gde je rezultat na 1. mestu ili propadamo
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Na kraju smo svi ,,spustili loptu,, ali ni na početku nismo bili toliko udaljeni kako se to možda nekad čini: koliko god da su nam stavovi različiti, valjda smo svi svesni da niko u Partizanu, ali ni niko od nas ovde na forumu nit je 100 posto crn niti 100 posto beo, pa tako ni Stanojević.

Dobio je od nas ozbiljne pohvale, ali i ozbiljne kritike, ali tako je to svakome ko sedne na užarenu trenersku klupu Partizana...

Nisam primetio da je neko tražio njegovu smenu, paradoksalno, više o nekakvom njegovom odlasku pišu oni koji ga hvale, nego oni koji ga kude?

Vidim pomenuste i moju malenkost, ne ,,berite brigu,, odrastao sam čovek, ne smeta mi ni ako se neko ne slaže sa mnom, ni ako hoće da me kritikuje, ili da me opsuje, ili bilo šta - ljudi, pa to su samo neke reči u virtuelnom svetu, odnosno - trt Milojka - kako se nekad u Srbiji govorilo kad je nešto nebitno...
Malo ja ,,bocnem,, Alboya, malo on mene, sve u rok službe, kako bi se to reklo - pa bilo bi dosadno da smo svi 24h dnevno samo u nekoj ,,nirvani,,!
Ja mu ne zameram, a siguran sam da ni njemu to moje ,, bockanje,, nije neki bitan problem u životu.
Svi navijamo za Partizan i to mu dođe to!
:ziveli
Potpis na ovo.
Vazno da brojimo sto duze, bez prekida ako moze
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Karte za utakmicu protiv Flore u Talinu su izašle u prodaju, vidimo se u Estoniji.

Ima li kakvih novosti za karte protiv Genta u Belgiji? Da li je neko uspio kupiti s obzirom na ograničenje koje su stavili na sajtu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Знам да је готово немогуће али волео бих да Станојевић бар овај други меч против Гента одигра на гол више, бар једном нек проба у каријери да избаци сваку калкулацију и нека јурне на све или ништа. Тренери воле да пробају разне тактичке ствари па ето предлог за њега да проба ово. Он по мени ради две контрадикторне ствари - мотивише играче до есктрема, а онда им истовремено наметне једну бојажљиву фудбалску филозофију......то једно са другим не иде. Партизан је игра на гол више и пресинг, Партизан не окреће главу назад и тога треба сваки тренер да буде свестан и тако да приступи свом послу овде. Свака част и Марку и Станојевићу за све добре моменте као и свим другим тренерима али Партизан деценијама није имао тренера који потпуно иде уз њега. Можда старији памте тренере који су знали да Партизан није Партизан ако не игра на гол више али ја не памтим. Игра на гол више и два офанзивна бека и 5 изразито навалних играча уз једног Бајру испред штопера - то је Партизан. Треба напасти Гент, треба оних последњих 15 минута у Београду пребацити у првих 15 у Белгији.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Оних последњих 15-так мин меча са Гентом је показало да ми са њима немамо фудбалски проблем него психички. Чим ти последњих 15 мин одиграш боље и истрчиш више него претходних 75 значи да је проблем само психичке природе. Нису нам непобедиви, морамо да мењамо приступ мечу, да ишчупамо тај неки тремарошки код из главе и да са мање респекта према њима и са више вере у себе уђемо у меч. Ако све прође очекивано у групи ми ћемо у нокаут фази практично бити једни од аутсајдера, а често разлику између аутсајдера и фаворита направи само стање ума у том моменту тако да се некад на конто тога тимови од којих се то не очекује догурају далеко па ако је АПОЕЛ могао да дође до четвртфинала ЛШ и ако је Грчка могла да освоји ЕП можда и ми можемо да будемо једно од изненађења, а за то је први услов да разбијемо менталну баријеру коју имамо јер џаба нам и да имамо јачи састав и боље играче ако свим јаким утакмицама приступамо онако тремарошки и бојажљиво као код куће са Гентом, као у гостима са АЗ-еом, као са Аугзбургом, Петржалком итд.... Више пута смо сами себи били проблем него што смо испред нас имали непобедиве екипе.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
E to što pišete poslednjih 15min, samo polako ljudi. Koji rezultat je bio poslednjih 15min? 0:1
Ljudi su nam prepustili inicijativu tad, nema tu pameti. Bio sam zbunjen zašto par najboljih ne igra (3-4) kad ono nedelja Genk. Oni su u izmenjenom sastavu nama odneli ceo plen tako da se ne bi ja puno tu kleo u poslednjih 15.

Bolji su tim od nas, možemo da ih dobijemo ne sporim ali moramo da budemo daleko konkretniji. Za njih smo prespori.

Rikarda su prebili, Natko je samo delio lopte, niko nije postojao tu da je zadrži, napravi tu razliku na sredini. Natko glumi poziciju na kom ti treba neko kao Suma, Daču bacio na krilo…

U gostima bi definitivno:

Rikardo
Terzić Jojić Marković
Zdjelar Natko

Nema tu šta da se razmišlja. Napadni ih. Jojić je u najboljoj formi do sada, neko ko može da je smiri i prodje gore. Terzić bez ikakve dileme.

Ovde bi samo pravio sledeće izmene -
Natko <> Šćekić
Jojić <> Pantić
Markec <> Jović
Terzić <> Menig
Rikardo <> Holender

Odbrana razume se:
Urošević Sani Vujačić Miljković
Pop
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Nije bre ovde u pitanju trener kao glavni krivac za neuspeh. Vi se ubiste pisajuci o trenerima a govnjaraska uprava se smeje.

Upamtite, sve pocinje i zavrsava uprava!

Nije ni osvajanje ove zalosne lige merilo za uspeh...meni je ovo smesno, gadi mi se sama pomisao da krenemo u kvalifikacije LS sa ovakvim timom.

Dok ne srusimo ovu retardirano rezimsku upravu na celu sa DB govnjarom, nemamo mi tu sta da pricamo o stanoju. Kako bre ne ispisaste 100 stranica o okupiranom jugu?!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Možemo da ih dobijemo iako su bolji od nas na svim pozicijama.
Ne pobedjuje uvek bolji.
Medjutim smatram da će nam utrpati pet komada ako se otvorimo i to lagano bez da se oznoje.
Pretrčavaju nas samo tako
Stoga bih zaboravio otvorenu igru.
Eventualno zadnjih pola sata ako uspemo da zadržimo x do tada.
I ja volim napadački fudbal ali što ne ide,ne ide jbga.
Previše su bolji od nas da jurnemo napred.
Veliki je teren da ga pokriju ona dva naša sporaća na centrali i Zdjelar ako nam bekovi podju mnogo napred.
Ne stižemo ih na našoj polovini a kamoli ako se naši bekovi vraćaju sa njihove polovine.
Jbga ne volim to ali mislim da drugačije ne možemo.
Jedno je izgubiti utakmicu, kao na JNA ,a sasvim drugo je izblamirati se sa petardom
Mislim da će Stanojević tako krenuti
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Upravo sam i ja tu psiholosku pripremu apostrofirao posle prvog meca. Ne smatram da su toliko bolji i da imaju vise talenta i vica, jednostavno nasi nisu bili "nabrijani" kako treba. Nadam se totalno drugacijem pristupu tamo. Nadam se da ulazimo rasterecenije i mnogo jace u mec, pa sta bude.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Koliko smo mi kao klub generalno pali, do kojih granica se spustili..
Uključim se, bacim pogled i pročitam komentare, kako postoji "opravdani" strah da nas jedan Gent ne petardira.
I onda shvatiš da.. Maaa.. Na stranu trenutni plasman tog Genta u njihovom prvenstvu.
To je bre, ne prosečan, već ispodprosečan tim.
Al, gde smo onda mi u celoj toj priči. Ako se polemika vodi oko toga, dal i koliko defanzivno treba da odigramo protiv njih. Dal je 0:3 bolje od 0:5.
Vodjen mišlju, kako.. Ne tako davno smo igrali egal utakmice sa jednim Real Madridom, Portom, Olimpikom.. Onda shvatim da to i nije baš bilo u bliskoj nam budućnosti.
Mančester jeste.. Ali, većinu evropskih utakmica mi i igramo u rangu sa timovima kao što je taj Gent, (Istim onim koje komšinica razvalila prošle god). Ajde što igramo sa prosečnim ekipama. No, što igramo bojažljivo, plašljivo (Kao poslednju u Bg).
Ne znam ni zašto stremimo ka evropi, evropskim utakmica, ako ćemo se plašiti ovakvih. (U stvari znam. To je prilika da pojedinci iz uprave, napune dzepove).
Prethodni komentar, apsolutno nije upućen bilo kom pojedincu, il nekome/ima, koji strepe ili spominju petarde od Genta.
Jednostavno, jedna konstatacija, razmišljanje, vodjeno komentarima koje ovde pročitah.
I samo da završim sa sledećim.
Igramo trećerazredno takmičenje u Evropi (maltene, treću ligu Evrope).
Ukoliko gubimo od timova kao što su recimo ovaj Gent. Ukoliko polemišemo oko razlike u golovima, sa kojima bi nas taj Gent ili slični timovi mogli razvaliti. Onda bre bolje i da se ne zaludjujemo uopšte tom Evropom.
Da se mi držimo Radnika iz Surdulice, Novog Pazara, Metalca.. Tu smo barem na svom terenu i tu mi "petardiramo".
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
@Maks778
Da mi prvo osvojimo taj "domaci teren", pa da onda pricamo o nekakvom napretku u evropi. Ne tako davno, nama su ti domaci cirkuzanti stavljali po 2-3 komada kao od sale, bilo na domacem terenu, bilo na gostovanju.
Ove godine smo kao opciju imali jedino ovo takmicenje i zato je neukusno potcenjivati uspeh koji je ostvaren do sada. Da proslu sezonu nismo prosuli posle 4 kola, gde smo vec u avgustu bili na -6 u odnosu na kurvu, pa i da zahteva covek da Partizan igra neko takmicenje koje je kvalitetnije od ovog. Nije Partizan slucajno u tom takmicenju, vec su uprava i treneri do Stanojevica glavni krivci za tako nesto.
Trenutno smo prvi na tabeli, i ukoliko ostanemo tu gde jesmo, sledece sezone cemo igrati neko jace evropsko takmicenje (to ce vec biti napredak u odnosu na ovu sezonu).
Zato polako sa ocenama ovog Partizana, ovaj Partizan ce se ocenjivati u maju mesecu, a ne u avgustu, kao nekih ranijih godina.
U inat svima, Partizan sampion!
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Maks778
Da mi prvo osvojimo taj "domaci teren", pa da onda pricamo o nekakvom napretku u evropi. Ne tako davno, nama su ti domaci cirkuzanti stavljali po 2-3 komada kao od sale, bilo na domacem terenu, bilo na gostovanju.
Ove godine smo kao opciju imali jedino ovo takmicenje i zato je neukusno potcenjivati uspeh koji je ostvaren do sada. Da proslu sezonu nismo prosuli posle 4 kola, gde smo vec u avgustu bili na -6 u odnosu na kurvu, pa i da zahteva covek da Partizan igra neko takmicenje koje je kvalitetnije od ovog. Nije Partizan slucajno u tom takmicenju, vec su uprava i treneri do Stanojevica glavni krivci za tako nesto.
Trenutno smo prvi na tabeli, i ukoliko ostanemo tu gde jesmo, sledece sezone cemo igrati neko jace evropsko takmicenje (to ce vec biti napredak u odnosu na ovu sezonu).
Zato polako sa ocenama ovog Partizana, ovaj Partizan ce se ocenjivati u maju mesecu, a ne u avgustu, kao nekih ranijih godina.
U inat svima, Partizan sampion!

Nisi ti baš najbolje razumeo, odatle i fokus na neku totalnu drugu stranu.
Nisam ja pisao samo o aktuelnoj sezoni. Iako ti imaš potrebu da vreme meriš na...od dolaska Stanojevića i pre njega.. Zaista bre ne razumem potrebu da se ovoliko i u ovolikoj meri taj Stanojević provlači kroz maltene svaki upis. Kao i potreba da se brani, kada ga niko ne napada ni spominje.. Napisao sam da godinama unazad igramo sa protivnicima kao što je taj Gent. Kakve veze bre ima sad Stanojević sa mojim prethodnim upisom?

Razumeo bi polemisanje o broju eventualno primljenih golova da igramo protiv PSŽ, Mančestera, Liverpula.. Ili klubova iz Evropske elite. Ne protiv Genta. Zasto ne. Ne zato što to ima neke veze sa Stanojevićem. Već zato što smatram da i ovakav Partizan. Sa timom kakav je selektovao taj Stanojević je bolji od tog Genta.
Da Partizan, nebitno ko mu bio trener. Uvek i u svakom trenutku mora biti bolji od nekog Genta. Dokle ćemo sami sebi da spuštamo neke kriterijume i gde je kraj tome?
Spominjanje timova iz domaće lige u mom prethodnom upisu. Bilo je u kontekstu da.. Uzalud nam pobede protiv tih timova. Uzalud nam ukoliko jurimo Evropu. Ako ćemo da strepimo od timova kao što je Gent.
I da, ovo jeste trećerazredno takmičenje. To su činjenice.
Da jeste trenutna uprava u mnogome kumovala činjenici da igramo ovo što igramo.
I da, jeste.. Ista ta uprava najodgovornija za SVE odluke koje donosi i koje je donosila. A rezultat toga je da mi danas polemišemo oko nekog Genta.
I uprava kakva jeste i tim, trener.. Sve na stranu. Ja zaista smatram da je ovaj i ovakav tim bolji od tog Genta..
Kakve to veze ima sa nekim odrednicama koje ti spomenu, od-do. To verovatno ti sam znaš.
Možda ukoliko pokušam da protumačim, sa rizikom da pogrešim.
Ti smatraš da je ovaj trenutni tim, zajedno sa trenerom kojeg potenciraš. Slabiji od tog Genta?
Pa treba još vremena (ukoliko je prethodno tačno. Koliko bi to još vremena bilo potrebno, da Partizan ne bude slabiji od timova kao što je Gent? )

@Shule . Zar nije lakše da malo prelistaš poruke. Pre negoli postavljaš ovakva pitanja i navodiš me da ti sada citiram ili šta već?
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
@Maks778
Zahvaljujem se na kulturnom odgovoru, to je ono sto ovom forumu fali.
Kada je tvoje pitanje u vezi Genta i poredjenju kvaliteta sa nasim Partizanom, tu se ne mogu sloziti sa tobom. Sam podatak da je Gent samo u prethodne dve godine doveo igrace u vrednosti od 25+ miliona evra, govori dosta o ambicijama dva kluba. Partizan je napravljen da vrati titulu u prvenstvu i to je apsolutni prioritet, zato smatram da jos uvek nema potrebe da se previse uzbudjujemo oko ovakvih poraza. Ako uspostavimo dominaciju u prvenstvu, onda se moze postaviti pitanje evropskog rezultata. Mislim da je i sam Stanojevic pominjao kako ima zelju da proba igru sa tri stopera, sto je evropski trend, ali da trenutno nema uslova za tako nesto jer svaku utakmicu igramo na noz. Ako si pazljivo gledao poslednju evropsku utakmicu, video si kako je upravo gent igrao u toj formaciji i kako su nas pojeli takticki. Sve dok nam nisu dali gol, nismo mogli da prdnemo na terenu. Imaj samo jednu stvar u vidu, u formaciji sa tri stopera, moras imati pokretne bekove, a mi na beku imamo Miljkovica koji ume samo da igra defanzivu i Zivkovica koji ume samo da centrira, dok je gent doveo prosle godine Fortunu za 6 miliona evra. I onda je suludo porediti nas i gent jer nemamo iste uslove da se razvijamo kao klub. Oni igraju ligu gde daju 6 golova Klub Brizu, pa posle mogu da kombinuju i menjaju koliko hoce, dok mi igramo blato ligu gde ne smemo jednom da kiksnemo.
Ti meni kao argument mozes navesti cinjenicu da je Stanojevic trazio Miljkovica. Jeste, trazio ga je, ali zapitaj se koliko je novca i vremena imao na raspolaganju da dovede igrace i zbog cega su svi potpisani povratnici dosli na "dodjem ti".
Mozemo mi ovako do sutra da se ubedjujemo, a svestan si da smo u zacaranom krugu iz kog mozemo izaci, po mom vidjenju, jedino ako uzmemo titulu i uz to dodje do promene uprave gde ce doci ljudi kojima je stalo do Partizana. Posto znamo da to nije moguce, uzaludna su nam poredjenja sa klubovima iz evrope.
Sto se mene tice, mislim da sam rekao sve na ovu temu, pa ti vise necu replicirati. Ako ti imas jos nesto da kazes, pazljivo cu procitati. Svako dobro
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top