Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.245
Локација
Nis
@Maks778
Da mi prvo osvojimo taj "domaci teren", pa da onda pricamo o nekakvom napretku u evropi. Ne tako davno, nama su ti domaci cirkuzanti stavljali po 2-3 komada kao od sale, bilo na domacem terenu, bilo na gostovanju.
Ove godine smo kao opciju imali jedino ovo takmicenje i zato je neukusno potcenjivati uspeh koji je ostvaren do sada. Da proslu sezonu nismo prosuli posle 4 kola, gde smo vec u avgustu bili na -6 u odnosu na kurvu, pa i da zahteva covek da Partizan igra neko takmicenje koje je kvalitetnije od ovog. Nije Partizan slucajno u tom takmicenju, vec su uprava i treneri do Stanojevica glavni krivci za tako nesto.
Trenutno smo prvi na tabeli, i ukoliko ostanemo tu gde jesmo, sledece sezone cemo igrati neko jace evropsko takmicenje (to ce vec biti napredak u odnosu na ovu sezonu).
Zato polako sa ocenama ovog Partizana, ovaj Partizan ce se ocenjivati u maju mesecu, a ne u avgustu, kao nekih ranijih godina.
U inat svima, Partizan sampion!
Igracemo jace takmicenje?!...ja stvarno mislim da smo za LK...za LS definitivno nismo, za LE teskooo.
Jel ti vidis nekog uz uprave ko bi mogao da donese investicije za 5-6 igraca koji nam trebaju za evropu?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ček bre ljudi. Ovo više nema veze dal je neko svedok Stanoja, uprave, Pere Mike Žike.

@Maks778 kolega. Kad napišeš još 100 puta laž postaje istina. Postoji neko ko isprati taj Gent, a postoje ljudi kao ti koji bace ovde “to je jedan ispodprosečan klub”

Time pokazuješ/radiš sledeće -

a) neinformisanost o njima - ljudi u tri godine tri proleća od toga dva LE jedno LŠ?
Ljudi u 5 sezona 75 miliona dali na obeštećenja

Ne može to da bude ispodprosečan. Može da bude prosečan klub. Nikako neki ispodprosečan jer rezultati koje imaju ti ne govore to. Ovde mislim na rezultate protiv jakih. Nemoj da mi odgovaraš sa šta je bilo prošle sezone kad su imali 10 igrača u koroni.

b) kreiraš atmosferu da treba da nas bude sramota ako nas oni dobiju- samim tim što potenciraš na neistini o jačini protivnika “navlačiš” ostale na zaključak da smo mi beda koja ovde gubi od nekog ispodprosečnog kluba. I onda oni koji nisu pogledali ni jedan meč tog Genta pre nas će da žive u ubedjenju većine koja napisa ma da oni su bre rupa, kantaj to.

Ovo nema veze dal je Savo, Bata, Stanoje ko god na klupi. Pričamo ili o neinformisanosti ili nepoznavanju fudbala gde onda konstantno ponavljaš ti i ostali kako su oni trubaduri.

To je klasična zamka. Ma da video sam tabelu, 12ti tim Belgije nas guzi. I to ova stoka od medija to piše. Kao e vidi Grobari gube od 12tog tima. Seme im cigansko jebem.

Ispodprosečna je Klara, tu bi mogao i Sochi da stavim, oba tima nikakvo iskustvo igranja evrope niti kontinuitet. Ali Belgijanci, pa daleko od ispodprosečnih druže moj.

Premijer liga ih koristi kao hub za svoje igrače a i dovode iz te lige samo tako.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@dusan.petrovic
Zadržaću se samo na par segmenata iz tvog upisa.
-"Ambicije kluba".. A prethodnom bi dodao i navijača.
Pa, kada su se to ambicije kluba merile ulaganjima i utrošenim sredstvima?
Pa, Partizan je u svojoj istoriji pobedjivao i najbolje klubove sveta. Bez iluzija ili vodjen time, koliko je uloženo u jedan ili drugi tim.
Pa tom logikom stvari. Mi nemamo šta da tražimo ni u domaćem prvenstvu, jer ovi preko brda, neuporedivo više ulažu u tim.
Kao što sam bio mišljenja da smo mogli i morali da ih dobijemo u derbiju. Tako i sličnog stava sam da moramo il trebalo bi da dobijemo neki Gent.
Na stranu ambicije kluba.
Još gore kada su ambicije ili očekivanja navijača tako niska, ili maltene ne postoje.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
@Maks778 Ti da li namerno ili slučajno mešaš babe i žabe. Ambicije su jedno i treba da bude tako kako pišeš. Ali čovek ti napišeš da mašiš realnost i da Gent nije kanta, kako je ti predstavljaš, a ti raspišeš o ambicijama.

Samo je to poenta.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ček bre ljudi. Ovo više nema veze dal je neko svedok Stanoja, uprave, Pere Mike Žike.

@Maks778 kolega. Kad napišeš još 100 puta laž postaje istina. Postoji neko ko isprati taj Gent, a postoje ljudi kao ti koji bace ovde “to je jedan ispodprosečan klub”

Time pokazuješ/radiš sledeće -

a) neinformisanost o njima - ljudi u tri godine tri proleća od toga dva LE jedno LŠ?
Ljudi u 5 sezona 75 miliona dali na obeštećenja

Ne može to da bude ispodprosečan. Može da bude prosečan klub. Nikako neki ispodprosečan jer rezultati koje imaju ti ne govore to. Ovde mislim na rezultate protiv jakih. Nemoj da mi odgovaraš sa šta je bilo prošle sezone kad su imali 10 igrača u koroni.

b) kreiraš atmosferu da treba da nas bude sramota ako nas oni dobiju- samim tim što potenciraš na neistini o jačini protivnika “navlačiš” ostale na zaključak da smo mi beda koja ovde gubi od nekog ispodprosečnog kluba. I onda oni koji nisu pogledali ni jedan meč tog Genta pre nas će da žive u ubedjenju većine koja napisa ma da oni su bre rupa, kantaj to.

Ovo nema veze dal je Savo, Bata, Stanoje ko god na klupi. Pričamo ili o neinformisanosti ili nepoznavanju fudbala gde onda konstantno ponavljaš ti i ostali kako su oni trubaduri.

To je klasična zamka. Ma da video sam tabelu, 12ti tim Belgije nas guzi. I to ova stoka od medija to piše. Kao e vidi Grobari gube od 12tog tima. Seme im cigansko jebem.

Ispodprosečna je Klara, tu bi mogao i Sochi da stavim, oba tima nikakvo iskustvo igranja evrope niti kontinuitet. Ali Belgijanci, pa daleko od ispodprosečnih druže moj.

Premijer liga ih koristi kao hub za svoje igrače a i dovode iz te lige samo tako.

Nisam planirao da se trenutno dalje zadržavam, ali..
Nisam ja taj koji potcenjuje taj Gent. Nego si ti taj koji precenjuje taj Gent.
I to, lični utisak. Ne radiš ni najmanje slučajno.
Od Genta predstavljaš tim koji je ne znam koliko levela iznad Partizana.
U manjoj meri si nešto slično radio i sa Rusima.
I konstantno vrtiš jedan te isti šablon.
Ako ispadnemo, izgubimo.. To je nesto normalno. Ako eventualno pobedimo (Kao sto pobedismo te Ruse). Onda je to u rangu osvajanja Lige Šampiona.
I sada trenutno radiš isto.
Gent.
-"Nebitno koje je trenutno mesto na tabeli u njihovom šampionatu" .
-"Na kraju će biti medju prva tri"
Ima tu još tvojih izjava koje svesno plasiraš..

Kako bre nije bitan njihov trenutni plasman?!
Koga briga na kojem mestu će oni biti na kraju im šampionata. Mi danas, sada igramo sa njima. Ne tamo naredne godine. Da bi onda komentarisao na kom će eventualno mestu taj Gent biti. Iskreno, baš me briga na kojem mestu će da završe njihov šampionat. Zanimaju me u meri da prodje ova druga utakmica. Koliko su me kao klub tangirali do sada, ne sumnjam da ću na njih u većoj ili manjoj meri obraćati pažnju i ubuduće.

Onda, svestan toga da ću ti spomenuti taj Gent u kontekstu kako su prošli protiv komšinice. Ti unapred mi spominješ "kovid", "bili bolesni"
Maa nije nego.
I mi skoro igrali protiv Santa Klare, polovina im bila pod tom Koronom, pa šta.. Sedam od jedanaest igrača im bilo zaraženo pa.. Pobediše nas.

U kontinuitetu radiš nešto što si pokušao meni da prebaciš.
Ja sam ubedjen da to iz nekog razloga radiš svesno i namerno.
A možda i drugačije gledamo na naš Partizan imamo drugačije stavove, očekivanja.
Ti unapred kreiraš atmosferu da je "normalno" gubiti od Sočija, Genta.. Svaki eventualni gol, bod. Za tebe je, malo je reći uspeh.
Za mene je pobeda protiv Genta i prolazak ove i ovakve grupe, sa prvog mesta. Nešto što bi trebalo biti normalno i nešto što bi se podrazumevalo.
U suprotnom.
Samo mi molim te reci.
Koja je uopšte svrha stremljenja ka Evropi i evropskim utakmicama?
Koja je to liga i koji su to protivnici, koji bi po tebi, bili sa nama u rangu?
Da oforme neku petu-desetu ligu Evrope.
Da igramo samo protiv nekih Luksemburških, Malteških.. Kojih to timova?
Ovako bre po tebi, svi su bolji, svi su iznad.
Još treba da nam imponuje što uopšte i igramo protiv Genta.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za razliku od tebe pogledam bar 3-5 utakmica (najsvežijih) naših protivnika. To što analizu pišem u istom formatu je da bi bilo čitkije, to ne znači da je šablon, već suština potkrepljena činjenicama. Trudim se da kolegama približim sliku sledećem protivniku a da pritom nikakvu korist nemam od toga. Zapravo imam, drago mi je kad se ljudi uvere u snagu tima posle toga

Dalje nemam šta da ti odgovaram jer se razumeš u ovaj sport kao dva prosečna kladioničara:
“Ma kakav gent ti veze nemaju, ma da”
Takvi su ti i upisi. Ništa lično.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.625
Reaction score
8.434
Локација
Македонија
Da Partizan, nebitno ko mu bio trener. Uvek i u svakom trenutku mora biti bolji od nekog Genta. Dokle ćemo sami sebi da spuštamo neke kriterijume i gde je kraj tome?

Slazem se sa ovome, a onda pogledas evo recimo zadnje 20 25 godine i vidis da kad smo svaki put imali onaj momentum da napravimo taj korak u napred i da se odvoimo od ovog mulja imali na grbacu Partizanovu 'vrednu' upravu da nas onako lepo povuce nazad u blato.
Uzmimo momenat kad su bik i zec uzeli Mateusa za trenera i dovode Westa kao pojacanje u ekipu koju vec imas Zvone Vukic, Sasa Ilic, Vlada Ivic, Duljaj, Nadj, a u napadu Delibasic, Lazovic i sadasnji nam sd u ostavci. Znaci imas jedan pakleni tim u napadu ali odbrana ti je nije ni priblizno na taj nivo. Osvois ligu ubedljivo i onda potezi su ti dovodis Kralja za golmana ali i prodajes najboljeg igraca Vukica (dao iznad 20 golova predhodne sezone) i Lazovica ( mislam da je imao okolo 15 ) Pored to ulazimo u grupnu fazu LS svi znamo kako i onda smo doveli Drulovica i onog poljaka na levog beka (krila). U LS izgurasmo sasvim solidno za dlaku ni je pobeglo 3 mesto u izuzetno jaku grupu ali u prvenstvu blagi raspad sistema. A tek onda na zimu totalni raspad gde odlaze posle godinu dana Mateus i West usput prodajes Delibasica i Duljaja i saljes Ilica u Seltu a na kraju te sezone gde prepustas titulu ciganima odlaze ti i Ivic i Iliev.
I pored to za narednu sezonu skupila se sasvim solidna ekipa uz povratak Tomica, Cirica ali i Ilica sa pozajmice. Odlicna sezona za nas i u prvenstu i u Evorpi. Izboreno prolece posle cele vecnosti vracena titula. Za narednu sezonu napadas opet grupnu fazu LS i prodajes kapitena Ilica u Galatu i ne dovodis kvalitetnog spica resavas da jajaris i sibicaris sa onim sto imas i to ti se obije o glavu jebena petrzalka. Onda opet raspad sistema u privenstu i plus jebena petah tikva. Jebes mater svima upravi i kazes sebi ma samo da odu bikcina i zec ima da nas krene.
I kao onu de facto odu ali de jure boli ih patka. Oni kao odlaze i dobijes kao novu upravu i vidu mutavog snajdera, lepog rase babica i onaj sto nije pojeo burek na smetku kluba. Da ne nabrajam odnovo sve je vec vidjeno prodaj najbolje donesi neki ko nema ni priblizno kvalitet da ga zameni. A ti kao navijac zamaraj sam sebe kako nemamo beka, stopera ili zadnjeg veznog i gledaj kako buse i zajebavaju trenera (Jokana) ko ti je doveo dve duple krune. Onda sve to ponovo gledas dok je Stanojevic trener. Seci usi krpi dupe trasfer politika. Sibicarenje i jajarenje iznovo svaki prelazni rok i ponovo jebes mamu svima u upravi i kazes opet sebi samo da mutavi i bratja odu pa da nam krene.
Oni odu dodju ovi napredni vucicevi svedoci jebem im sve po spisku.
Poenta cele ove price mi je bila nebitno ko je trener Partizana u pozadinu smo imali nesposobnu upravu. Svima im je glavna odlika prodaj sve sto vredi, a za zamenu nek se sportski sektor muci da pronadje neki igrac sa strane (ko ti nude menadzeri) ispod radara koj ce mozda da procveta i guraj decake iz Teleoptika koje ces da prodas opet na prvu unosniju ponudu.
Sve ovo nije odlika ozbiljnog profesionalnog kluba kolega @Maks778 kakav ja, ti i svi mi ovde bi voleli da Partizan jednog dana bude.
Nije mi svejedno da igramo kako ti kazes trece po rangu takmicenje u Evropi ali reci mi jer smo zasluzili kao klub sa ovakvim upravama decenije unazad nesto vise u ovom trenutku?
Jer mozemo da pretimo bilo kom klubu u Evropi ko ima bar neku viziju gde i sta hoce da postigne nebitno dali se taj klub zvao Gent, Molde, AZ, Santa Klara, YB ili Soci.
Dok smo ovako hendikepirani u vrhu gde uprava ti je ovde da samo ispumpa sto vise novca iz kluba, a ne da radi u interesu kluba mi cemo da tapkamo u mesto i da gledamo manje ili vise slicnih izdanja naseg Partizana.
Dok nam je Partizan muzen kao neko drzavno preduzece koje ima potencial da zaradi, raste i uradi nesto vise na polju na koje se takmici ali uprava boli je tuki za to nego gleda kako da izvuce sto vise lovu gledacemo dan mrmota svake godine.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Гент је на више позиција бржи од нас и далеко су ментално способнији за велике изазове у односу на нас (за сад). У осталим сегментима смо мање-више слични. Генерално су бољи од нас али не толико бољи да не можемо да их победимо АКО наместимо главу како треба јер нама је психа највећи проблем, ова екипа нема потребну менталну чврстину за овакве утакмице. Циганима смо поклонили бод, били су на коленима већи део меча. Гент - узели су нам сва 3 бода искористивши наше слабости, а не своју снагу..... Морамо да разбијемо ту менталну баријеру коју имамо иначе ништа битно и ново неће да се деси у Белгији и осталим јаким мечевима који нас очекују до краја сезоне. Онако као је Тарибо приступио мечу у Њукаслу тако треба сваки играч Партизана да риступи, а ко је читао о томе зна о чему се ради. Ово је време кад нас странци уче како треба да се носи дрес Партизана, ми смо доста изгубили компас. Наши играчи, уз ретке изузетке, немају тај карактер за велике мечеве....ухвати нас трема, паника, избацимо сами себе.....
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: MAK

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@Maks778 Ti da li namerno ili slučajno mešaš babe i žabe. Ambicije su jedno i treba da bude tako kako pišeš. Ali čovek ti napišeš da mašiš realnost i da Gent nije kanta, kako je ti predstavljaš, a ti raspišeš o ambicijama.

Samo je to poenta.

Nije prvi put da zastanem nakon tvog komentara i ne razumem šta si mi želela reći, ili na šta ukazati. Neka bude da je do mene.
Samo ću citirati kolegu, tj deo koji on meni spominje, nakon kojeg se ja nadovezujem ili zadržavam na segmentu "ambicija"

-"Sam podatak da je Gent samo u prethodne dve godine doveo igrace u vrednosti od 25+ miliona evra, govori dosta o ambicijama dva kluba. Partizan je napravljen da vrati titulu u prvenstvu i to je apsolutni prioritet, zato smatram da jos uvek nema potrebe da se previse uzbudjujemo oko ovakvih poraza."

Za razliku od tebe pogledam bar 3-5 utakmica (najsvežijih) naših protivnika. To što analizu pišem u istom formatu je da bi bilo čitkije, to ne znači da je šablon, već suština potkrepljena činjenicama. Trudim se da kolegama približim sliku sledećem protivniku a da pritom nikakvu korist nemam od toga. Zapravo imam, drago mi je kad se ljudi uvere u snagu tima posle toga

Dalje nemam šta da ti odgovaram jer se razumeš u ovaj sport kao dva prosečna kladioničara:
“Ma kakav gent ti veze nemaju, ma da”
Takvi su ti i upisi. Ništa lično.

Ništa lično.
Samo ti nastavi i dalje sa svojim deljenjem analitičkog sagledavanja protivničkih ekipa iz ugla vrhunskog poznavaoca ovog sporta.
Šablon ili priprema terena za eventualne poraze i doživljaj istih kao nesto uobičajeno i nešto što se podrazumeva. To valjda ide u rok službe.
Nebitno dal je reč o Manchester Unitedu ili o Gentu ;) ;-)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.415
Локација
Beograd
Govorite o slaboj mentalnoj slabosti naših igrača, tremi, strahu...(u evro utakmicama)
Pa svako ima takve probleme (u bilo kom poslu) kad nije siguran u sebe.
A ne možeš biti siguran u sebe kad se na terenu uveriš da je protivnik jači i brži.
,,Zdrav duh u zdravom telu,, - pa to se zna još od Rimljana...
I onda se opet vratimo na pitanja selekcije, finansija, rada sa mladima, brzu prodaju svakog kvaliteta... :icon-rolleyes:
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Vidlim da provejava rezon kako Gent i drugi Gentovi imaju mnogo skuplje sastave, pa je onda valjda i normalno da gubimo od njih, a na to prosto ne znam šta da kažem.

Pa za ovih 75 godina u 95% slučajeva Partizan je i igrao protiv klubova sa većim budžetima. Zar nismo godinama ubijali i ciganeriju sa njihovim petostrukim budžetima? Skoro sve naše velike pobede su i bile protiv timova koji su bili ne samo skuplji, nego i objektivno bolji od nas - i Mančester i Roma i Njukastl i Seltik, na primer...

Zato i jesmo Partizan. Jer smo umeli da izađemo i da velikima kažemo šta je bilo momci i devojke i odučimo ih od fudbala... Uostalom, hajde da kažemo recimo Matekalu ili Duletu da su pare presudne za uspeh u sportu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Govorite o slaboj mentalnoj slabosti naših igrača, tremi, strahu...(u evro utakmicama)
Pa svako ima takve probleme (u bilo kom poslu) kad nije siguran u sebe.
A ne možeš biti siguran u sebe kad se na terenu uveriš da je protivnik jači i brži.
,,Zdrav duh u zdravom telu,, - pa to se zna još od Rimljana...
I onda se opet vratimo na pitanja selekcije, finansija, rada sa mladima, brzu prodaju svakog kvaliteta... :icon-rolleyes:
Има ту доста логике али кад видим Пантића да прође кроз играче Гента као да је Меси па им после сам поклони лопту онда је ту ипак више психа у питању него нека превелика разлика у неком чисто фудбалском квалитету јер ми смо њих баш притисли у финишу меча и мислим да то није зато што су они тако хтели. Губили смо ми у Европи и од слабијих екипа од Гента. Морамо да играмо са више смелости. Ми тек кад видимо да смо готови онда скупимо неку храброст, а до тада играмо у грчу. Ипак, све је то резултат ове полу-професионалне лиге коју играмо јер да имамо више јачих мечева током сезоне били би и ментално јачи и у том случају би меч са Гентом изгледао потпуно другачије од онога што смо гледали. Њих на скоро сваком гостовању у Белгији чека онаква тежина утакмице каква је била у Београду. Ми у лиги овакав меч играмо само у дербију.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
@Shule . Zar nije lakše da malo prelistaš poruke. Pre negoli postavljaš ovakva pitanja i navodiš me da ti sada citiram ili šta već?

Iskreno, nisam procitao sve tvoje prethodne postove. Postujem te, ali su tvoji postovi za moj ukus predugacki uz dosta ponavljanja iz prethodnih izlaganja, pa onda nesto procitam, a nesto ne.

Doduse, ovde nisam nista izmislio. Koliko sam ja ispratio, ostali clanovi su u najgorem slucaju spominjali 3:0 za Gent tamo. Ja licno ne mislim da ce biti tako, mada je realna sansa da izgubimo ako ne promenimo dosta toga u odnosu na prvi duel.

Poenta je da ti stalno potenciras to sta smo mi predstavljali ranije (u evropskim okvirima), i kako je Gent ispodprosecna evropska ekipa. Da si rekao prosecna Evropska ekipa, to bi imalo smisla, ali ispodprosecni sigurno nisu. Jedino ako ti pod prosekom smatras samo ekipe iz Engleske, Spanije, Italije i Nemacke. U tom slucaju je i Soci bulja od ekipe.

A to sta smo predstavljali ranije, i koliki smo klub... Ta vremena kada smo mi u ekipi imali Mancea, Djurovskog, Mocu, Bobeka... Ta vremena su davno prosla, nazalost. Vec skoro 30 godina mi tonemo u odnosu na to sto ti spominjes. Tako da mi koji smo zadovoljni ovakvim rezultatima ne znaci da se zadovoljavamo sa time, nego znamo i za gore stvari kroz koje smo prolazili, i to ne pre 30 godina, nego u poslednjih nekoliko godina je dovoljno. Znamo svi kakva nam je uprava. Takva da bi bolje funkcionisali da je uopste nema... U takvim uslovima, svaki iskorak je dobar, a ekipe kao Gent nisu za podcenjivanje.

Nadam se da razumes na sta ciljam, bez neke zle namere. Svi bi mi voleli da se vrati to vreme.

Vidlim da provejava rezon kako Gent i drugi Gentovi imaju mnogo skuplje sastave, pa je onda valjda i normalno da gubimo od njih, a na to prosto ne znam šta da kažem.

Mislim da retko ko rezonuje tako. Rezon je da nije sramota izgubiti od tima kakav je Gent. Barem je u ovom trenutku takav odnos snaga.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Iskreno, nisam procitao sve tvoje prethodne postove. Postujem te, ali su tvoji postovi za moj ukus predugacki uz dosta ponavljanja iz prethodnih izlaganja, pa onda nesto procitam, a nesto ne.

Doduse, ovde nisam nista izmislio. Koliko sam ja ispratio, ostali clanovi su u najgorem slucaju spominjali 3:0 za Gent tamo. Ja licno ne mislim da ce biti tako, mada je realna sansa da izgubimo ako ne promenimo dosta toga u odnosu na prvi duel.

Poenta je da ti stalno potenciras to sta smo mi predstavljali ranije (u evropskim okvirima), i kako je Gent ispodprosecna evropska ekipa. Da si rekao prosecna Evropska ekipa, to bi imalo smisla, ali ispodprosecni sigurno nisu. Jedino ako ti pod prosekom smatras samo ekipe iz Engleske, Spanije, Italije i Nemacke. U tom slucaju je i Soci bulja od ekipe.

A to sta smo predstavljali ranije, i koliki smo klub... Ta vremena kada smo mi u ekipi imali Mancea, Djurovskog, Mocu, Bobeka... Ta vremena su davno prosla, nazalost. Vec skoro 30 godina mi tonemo u odnosu na to sto ti spominjes. Tako da mi koji smo zadovoljni ovakvim rezultatima ne znaci da se zadovoljavamo sa time, nego znamo i za gore stvari kroz koje smo prolazili, i to ne pre 30 godina, nego u poslednjih nekoliko godina je dovoljno. Znamo svi kakva nam je uprava. Takva da bi bolje funkcionisali da je uopste nema... U takvim uslovima, svaki iskorak je dobar, a ekipe kao Gent nisu za podcenjivanje.

Nadam se da razumes na sta ciljam, bez neke zle namere. Svi bi mi voleli da se vrati to vreme.



Mislim da retko ko rezonuje tako. Rezon je da nije sramota izgubiti od tima kakav je Gent. Barem je u ovom trenutku takav odnos snaga.

Loše si ispratio.
Bilo je komentara o "mogućem petardiranju" od strane Genta.

Pa, nije baš da je prošlo 30 god kako mi ne možemo da se suprotstavio timovima u rangu jednog Genta.
Bilo je tu i dobrih utakmica protiv R.Madrida, Porta.. Doduše, kada proverio. Ni sam nisam mogao da poverujem, kolko je prošlo od tada.
Zatim M. United. Jesmo izgubili. Al daleko od toga da smo bili toliko inferiorni.

Ako se slažemo da je Gent u rangu prosečnih ekipa. A ja upotrebio izraz, ispod prosečna. Neka bude moja greska. Evo prihvatam da mozda i ja malo preterao. Nisu ispodprosecna, al jesu prosecna ekipa. Od kojih je zaista po mom mišljenju, sramota ukoliko dozvoljavamo sebi da strepimo u meri u kojoj se potencira da bi trebali da strepimo.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Nije 30, ali je skoro 20 godina :D Ta sezona sa Lotarom (i ona posle sa Vermezom) su se pokazale kao incidenti u odnosu na ove ostale sezone. Nije da nismo imali korektnih rezultata u Evropi u medjuvremenu, prosli smo i u LE grupu sa Djukicem, ali imali smo i utakmica tipa Zaglebje i sl. Sa Savom smo imali finu igru u evropskim utakmicama, to stoji. Ali je u prvenstvu bilo kikseva svako trece kolo. A cigani koliko zatvaraju, mi i sa ovakvim rezultatima kakve imamo ove sezone im jedva pobegosmo malo, a kamoli kada smo redovno kiksali.

Da se razumemo, ja sam Savu podrzavao do poslednjeg trenutka, bilo mi je zao kada je otisao. I sada podrzavam Stanojevica, naravno. Pod Savom smo imali dobru igru u evro utakmicama, pod Stanojem imamo bolje rezultate generalno gledano.

Ja ne strepim da ce nas Gent razvaliti, moguce je da mi je promaklo da je neko to napisao, ali ne verujem da je to stav vecine ljudi ovde. Da cemo tesko do pobede, cinjenica je, ali ni to nije nemoguce. Nama ocigledno nedostaje kvaliteta, samo je Stanojevic to nekako uspeo da svede da se minimalno primecuje, barem po rezultatima, pa cak i u evropskim utakmicama. Da barem imamo upravu koja krade, ali odrzava svoj izvor novca zivim da bi zaradjivala i dalje, mi bismo pregrmeli do zime i tu doveli par pojacanja koja nam nedostaju za nesto konkretnije u Evropi. Ali to ce se tesko desiti, nazalost.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sad si ispravio u prosečna. Što je bila poenta prepirke. @Shule ti je bukvalno nacrtao.
Ja nisam Gent predstavio kao vanzemlajce. Čak sam rekao, ne shvatite ovaj moj upis kao da igramo protiv Reala, već da će biti teško.

Vidiš ja sam procenio nekih 45% nama da ćemo biti na prvom mestu. Očekivao sam 3 boda kući pa šta bude na strani, zadovoljan i sa ukupno 2. Za mene je, da se razumemo, poraz koji se desio kući neuspeh. To nisam nigde video u projekciji kako će biti. Zamerio sam odmah nakon utakmice (a može da se proveri na sastav i zalaganje). Bez obzira na činjenicu da su bolji, mi kući nismo trebali da igramo onako, još manje da izgubimo na ovaj način.

I da završim sa, verujem da možemo da dobijemo i tamo, samo što se to kosi sa realnim stanjem stvari.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Igracemo jace takmicenje?!...ja stvarno mislim da smo za LK...za LS definitivno nismo, za LE teskooo.
Jel ti vidis nekog uz uprave ko bi mogao da donese investicije za 5-6 igraca koji nam trebaju za evropu?

Daj druže, za le teško???
Musavci skoro obezbediše prvo mesto posle samo tri kola, zajebano takmičenje al u kurcu.

Čak i lš nije bauk.
Eno Šerif se potukao sa svima, u igri je za osminu finala.
I to sve uz minimalna ulaganja i dobru selekciju.

I mi kada smo igrali lš sa galaktikosima i osvajačem trofeja portom, gotovo svaki meč smo bili ravnopravni.
A većinu utakmica u grupi odigrali su Branko Savić, Malbaša, Bajić, Stojanoski, Ćirković, Đole Pantić na golu.

Hoću reći da nismo imali 11 Tariba u sastavu, ili 11 Rikarda.
Dobro skockana ekipa, pravi trener, i najvažnije, fizički jako dobro spremljena, bila je u stanju da prebije Real i sve njegove zvezdice.

To nije nedostižno ni sledeće godine, uz nekoliko bitnih korekcija i malo sreće.

Ja verujem.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.245
Локација
Nis
Daj druže, za le teško???
Musavci skoro obezbediše prvo mesto posle samo tri kola, zajebano takmičenje al u kurcu.

Čak i lš nije bauk.
Eno Šerif se potukao sa svima, u igri je za osminu finala.
I to sve uz minimalna ulaganja i dobru selekciju.

I mi kada smo igrali lš sa galaktikosima i osvajačem trofeja portom, gotovo svaki meč smo bili ravnopravni.
A većinu utakmica u grupi odigrali su Branko Savić, Malbaša, Bajić, Stojanoski, Ćirković, Đole Pantić na golu.

Hoću reći da nismo imali 11 Tariba u sastavu, ili 11 Rikarda.
Dobro skockana ekipa, pravi trener, i najvažnije, fizički jako dobro spremljena, bila je u stanju da prebije Real i sve njegove zvezdice.

To nije nedostižno ni sledeće godine, uz nekoliko bitnih korekcija i malo sreće.

Ja verujem.

Druze,

Jel ti znas sta su cirkovic i malbasa za miljkovica i urosevica...kafu i roberto carlos.

Nema potrebe uporedjivati ekipe, jednostvano nemamo sredinu terena, igramo bez bekova i imamo jednog centarfora. Da bi igrali ozbiljan fudbal morali bi da se ulazemo ozbiljan novac...koji mi mozemo samo da sanjamo.

Kod nas je politika prodaja mladih igraca, i ako se posreci da recikliramo nekog kao sadik ili menig.
Nema nikog u upravi koga zanimaju rezultati u evropi, ova LK im dodje kao kec na deset, tu mozemo da se merimo sa florom a da oni pokazu nekog u izlogu.

Ne vidim kako to mi mozemo da pariramo u LE, mi smo super tanki u svakoj liniji tima, o LS stvarno ne trebamo da diskutujumo jer tu nebi prosli kvalifikacije sigurno.

Pomenucu opet da nam fali bar 5 igraca( dva srednja, dva beka i jos jedan spic) da bi bili bar na nivou LE. Ovo sad je dobro samo za ovu nasu linglong prevaru. Ja volim tvoj optimizam ali mislim da nije realno da gajimo neku nadu kad dodju ozbiljne utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top