Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ramble

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
7
Reaction score
28
Локација
Beograd
Iskreno, meni je ovo sramota na nivou Šamroka...
Mi smo jednostavno bez Natha tim bez ikakve ideje, bez kreativnosti...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.919
Reaction score
26.631
Da mi je neko posle prvog kola i pobede na Kipru, kada mi je bilo krivo što smo dobili samo 2:0, rekao da ćemo posle petog kola biti blizu ispadanja, rekao bih mu da je lud.
Mada i u bg smo dobili srećno.
Ako ih mrzi da igraju fudbal, neka lepo predaju službenim rezultatom 3:0 i ćao. Bar je casnije nego ovako "igrati".
Baviti se sportom, a imati ovakav pristup, pa ovo nema nigde. Treneru i igraci: sramota, sram vas bilo!!!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.654
Reaction score
22.473
Локација
Beograd
Mozete me napadati koliko hocete, ali ova Flora je bolji tim od nas, to se vidjelo i u Beogradu iako su izgubili. Ljudi brzi, borbeniji i imaju 2,3 fudbalera koje mi mozemo sanjati samo. Stanoju svaka cast sto se jos uvijek bori sa ovim fudbalerima od kojih samo jedan zasluzuje da bude tu, tj Zdjelar, a ostali su vrlo tanki. Ostace zapisan rezultat, a ja cu pamtiti i igru bez ijedne prilike na mecu protiv j..... Flore. Samo da znate da sa ovim timom i ne moze bolje, od propalih fudbalera do tzv "talenata" i totalnih neznalica (cijela odbrana) ne moze se bolje ocekivati.
Neću da te napadam, ali da se prekrstim i to tri puta hoću...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pa sta je ovo Stanoje,sta radis,sto branis 0-0?Ovi chobani da nas dobiju???Ko Shamrok.Bruka i sramota.Onaj Popovic bulji u loptu,ona leti 50 metara,ovaj sedi na gol liniji.Odbrana ne postoji,napad ne postoji,Stanoje BRANI 0-0.Mizerno i bedno.Pitao sam se zasto nema publike na JNA,a ovima je i 200 ljudi na stadionu previse.
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Da je Partizan bar malo ozbiljan klub ( i neče biti dok je onaj pas na vlasti ) sada bi dali otkaz komplet stručni štab , komplet uprava i svi skupa platiti 500,000 €. Tako ,da opet dajemo ciganima i jehovom svedoku ,da nas j....
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da ti pomognem. Ako si već rekao ne znam dal ću ostati sledeće sezone, ne moraš. Pokazao si večeras da ćemo sledeće ispasti od IBV u kvalifikacijama.

 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Neću da te napadam, ali da se prekrstim i to tri puta hoću...
Meni se cini da ovde ima mnogo nerealnih, a ovaj rezultat je sasvim realan, dok je onaj u Beogradu nerealan gdje smo imali mnogo srece. Takodje, cini mi se da ima i onih koji prate Partizan od skoro pa im je ovo sve novo, ja pamtim bar jos 5 ovakvih rezultata u Evropi i kad smo imali i mnogo bolji tim.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Срамота заиста, бранио сам Станојевића али вечерас је ушао као пичка у меч. Против јебене Флоре играш на 0:0 и нормално да овако прођеш. Ситуација се закомпликовла, у Бога се надам да Гент вечерас неће изгубити јер против Анортозиса у том случају тек било итекако весело. Овако ако не би Гент изгубио то задње коло би имали опцију више. Доживиш Артмедију, Петах Тикву, Шамрок и сада Флору.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Markovic polomio kljucnu kost.Ostaje tamo u bolnici.Duza pauza za njega.E sada cemo da placamo ceh tanke klupe Nema ko umesto Lazara i Natha.Spremite se na prosipanje bodova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top