Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Pa koje je pojacanje Pantic?! Ajde objasnite vi meni..fudbaler za priprrmni period i maksimum Ling long ligu…i to pojacanje?!
Rikardo decko igra svaku utakmicu,svaka mu cast,a i kad mu se ne igra,boli ga kurac,zna da nema ko da mu izme mesto..pa jel to ozbiljan klub?!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Pa i ja sam druze za mateusa, samo sto niko pametan a da nije zagrizeni grobar nebi dosao kod ovakvih gulanfera i saradjivao sa svinjom i narkomanom. Partizan jedino moze da vodi neko ko opasno voli Partizan a takvih je malo. Uprava je ta koja kroji prelazni rok i ima budzet za pojacanja....samo je ona kriva sto izgledamo kako izgledamo.
strani trener bi vrv pobegao jako brzo a nazalost jirgen reber,grant,klemente,advokat to su treneri koji imaju iskustva i nesto iza sebe ali nisu ovde uspeli..uspeo je samo mateus....i ja sam pre za stranog nego za neke domace polutane ali treba naci perspektivnog koji nece pobeci cim vidi mulj u koji je dosao
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
2x smo ove sezone potcenili protivnika, Proleter i Flora. Pokusali svim silama oba puta u 2. pol da se iskupimo, ali nije moglo. Mora da se igra od prvog do poslednjeg sudijskog zvizduka. To je osnovno pravilo modernog fudbala, nisu ni taktike ni formacije o kojima volim(o) da pišem(o) nego borba, trčanje, dueli...rad, rad, rad. Pa tek ostalo. U danasnjem fudbalu moraš da nadtrcis protivnika i da imaš veću želju i volju od njega.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Imamo trenera koji je sastavio tim po svom ukusu, postavio igru ili "igru" i ovo su rezultati. Ništa čudno, niti neočekivano.

Iako jedva čekam da Stanojević ode iz kluba, nikako nisam za smene u toku sezone, to ozbiljni klubovi ne rade. Do kraja sezone da uživamo kada Stanojević i njegovi puleni koji osećaju klub rasturaju Surdulice, u derbijima i Evropi da molimo boga da se izbegnu ovakve blamaže a dogodine da se nadamo bilo kom treneru koji je u bilo kakvom kontaktu sa savremenim fudbalom i koji nema toliko drugara među našim bivšim igračima.

Najljubaznije molim neke ljude ovde koji kao po zadatku ponavljaju kako Stanojević nije dovodio igrače, nego ih mu je Ilijev podvalio, da prestanu ako ikako mogu. Em je to očigledna neistina i providno podmetanje, em dosadiste brate i bogu i ljudima. Svako ko ne živi na Ganimedu zna kako i preko kojih agencija su dovedeni igrači i šta je Stanojević pričao za druge igrače pre nego što su najureni iz kluba, evo neki dan je neko od kolega i pobrojao sve poimence pa čitajte. A i Stanijević je sam više puta javno, pred kamerama potvrdio da je ovo sastav koji je želeo. Hiljadu puta prežvakasmo isto, aman.
 
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Evo za utehu, upravo je Totenhem izgubio od Mure iz Murske Sobote 2:1. To je veci blam od naseg! :DNismo ispali iz takmicenja, igramo dalje. Daleko je polusezona. Sutra ce na poslu, kafani i kladzi da vas drkaju cigani, al ono... Odrasli smo ljudi!

I mi se vec dugo kao navijaci ponasamo kao da navijamo za floru iz talina, a ne za Partizan (verujem da je flori i nama poseta na tekmama tu negde) , sta ocekujemo :D Vazura, sljazura, bljazura, nja nja nja, sto ste babi dali da glasa za Vucica, mogli ste da joj sakrijete licnu. Ja sam mojoj listic zaokruzio. eto vam sad...

Glava gore, idemo dalje!:D

P. S. Ko je 2012. osto gajbi, ili crto kurac na listicu, a navija za Partizan, nek se seti Flore u Aprilu naredne godine!
 
Последња измена:

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Kad razmislim malo hladnije glave,titula je i dalje prioritet u svakom smislu..ovo jeste bruka za klubsku istoriju,ali verovatno prolazimo dalje..ovo ostaje mrlja…tako da je titula APSOLuTNI prioritet…posle toga moze da se prica ko sta kako..
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Stqnojevic je pokazao da nije neki trener. Bas da vidimo kqkav je covek. Ima li bar malo stida, nekakqv obraz, nesto. Da li ce da podnese ostavku ili ce da nastavi sa placnim konferencijama, meme tier izjavama i slicno.
Da ima boga ili nekakve sile negde svaki put kad spomene gromadu grom bi ga ubio.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
916
Reaction score
4.091
Локација
Nis
Imamo trenera koji je sastavio tim po svom ukusu, postavio igru ili "igru" i ovo su rezultati. Ništa čudno, niti neočekivano.

Iako jedva čekam da Stanojević ode iz kluba, nikako nisam za smene u toku sezone, to ozbiljni klubovi ne rade. Do kraja sezone da uživamo kada Stanojević i njegovi puleni koji osećaju klub rasturaju Surdulice, u derbijima i Evropi da molimo boga da se izbegnu ovakve blamaže a dogodine da se nadamo bilo kom treneru koji je u bilo kakvom kontaktu sa savremenim fudbalom i koji nema toliko drugara među našim bivšim igračima.

Najljubaznije molim neke ljude ovde koji kao po zadatku ponavljaju kako Stanojević nije dovodio igrače, nego ih mu je Ilijev podvalio, da prestanu ako ikako mogu. Em je to očigledna neistina i providno podmetanje, em dosadiste brate i bogu i ljudima. Svako ko ne živi na Ganimedu zna kako i preko kojih agencija su dovedeni igrači i šta je Stanojević pričao za druge igrače pre nego što su najureni iz kluba, evo neki dan je neko od kolega i pobrojao sve poimence pa čitajte. A i Stanijević je sam više puta javno, pred kamerama potvrdio da je ovo sastav koji je želeo. Hiljadu puta prežvakasmo isto, aman.
Ti nebi menjao stanoja sad jer je Partizan "ozbiljan" klub, ali bi na kraju sezone da menjas Stanoja za kog trenera?!...nije dovoljno samo pricati jedno isto.
Kad smo odvalili Vojvodinu niko nije potezao pitanje igraca i Stanoja a sad su svi igraci Stanojevi...pa bravo za Vas. Sta onda radi jebeni iliev sve ove godine u Partizanu...ko bre najavljuje bombe i pojacanja!...sta rade svinja i vucela...slusaju sta im naredi stanoje?!...budite malo realni.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Stqnojevic je pokazao da nije neki trener. Bas da vidimo kqkav je covek. Ima li bar malo stida, nekakqv obraz, nesto. Da li ce da podnese ostavku ili ce da nastavi sa placnim konferencijama, meme tier izjavama i slicno.
Da ima boga ili nekakve sile negde svaki put kad spomene gromadu grom bi ga ubio.
Najjače da će zbog ovoga da podnese ostavku. Daj malo racionalnosti.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Kad razmislim malo hladnije glave,titula je i dalje prioritet u svakom smislu..ovo jeste bruka za klubsku istoriju,ali verovatno prolazimo dalje..ovo ostaje mrlja…tako da je titula APSOLuTNI prioritet…posle toga moze da se prica ko sta kako..
a sta ocekujes/ocekujemo ako osvojimo tu titulu? jel ocekujes ulaganje par miliona u ekipu i borbu za ligu sampiona ili vec znamo da ako osvojimo titulu nece dovesti nikoga i u sl sezoni bice -15 i necemo igrati evropu...dajte ljudi ne zavaravajte se uprava i drzava ne daju...daju ti malo a to je evropa i prvenstvo koje ce sigurno da nameste u drugom delu a i ako ga ne nameste sta ocekujete da uprava uradi sto se tice pojacanja...da bi se pomerili sa mrtve tacke posle osvojene titule moramo da ulozimo milione u ekipu kako bi napravili rezultat i kontinutite...jer cigani i ako ne uzmu titulu sl godien ce uloziti jos vise novca da se vrate ma prvo mesto....tako da je meni svejedno osvojili ili ne titulu ako ne uspeemo da je odbranimo,a sanse za odbranu su minimalne kada ti trener koji ima sansu da je osvoji kaze da jedva ceka da ode
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top