Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kurac mi se digne kad vidim da nam treba X za prolaz. Bolje bi bilo da Anortozis ima 7 a mi 5 bodova sad, gledajući naš pogani mentalitet u takvim utakmicama. Teraj sad dalje, što reče kolega, jebi ga, naviko sam da nas brukaju…
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@El Patron
Računaju se, ali statistika zna da bude varljiva...nije baš isto izgubiti od Flore ili Bajerna, ili uzeti bod Realu iz Madrida ili Gentu, kao što su i takmičenja različita po kvalitetu, pa i po sistemu - nekad su UEFINA takmičenja bila po ,,kup sistemu,, nisi imao mogućnost za ,,zagarantovani,, broj utakmica u grupi, itd...
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Ja verujem da cemo kuci da pobedimo kiprane i to lagano...problem je posle kiprana.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
@El Patron
Računaju se, ali statistika zna da bude varljiva...nije baš isto izgubiti od Flore ili Bajerna, ili uzeti bod Realu iz Madrida ili Gentu, kao što su i takmičenja različita po kvalitetu, pa i po sistemu - nekad su UEFINA takmičenja bila po ,,kup sistemu,, nisi imao mogućnost za ,,zagarantovani,, broj utakmica u grupi, itd...
Onda moramo da merimo i ko je igrao nekad i sad u Partizanu. Ja ne znam dali neko meri broj navijaca po utakmici ali siguran sam da smo sad na najniziim prosekom po utakmici...da ne pricamo o podeljenosti i gubitku identiteta.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ne brini nismo, poseta nam je standardna već decenijama. Tu smo uvek bili jaki.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Vrijeđanje trenera FK Partizan
Stqnojevic je pokazao da nije neki trener. Bas da vidimo kqkav je covek. Ima li bar malo stida, nekakqv obraz, nesto. Da li ce da podnese ostavku ili ce da nastavi sa placnim konferencijama, meme tier izjavama i slicno.
Da ima boga ili nekakve sile negde svaki put kad spomene gromadu grom bi ga ubio.
Odlično napisano! Ajde što je očajan trener, ali što je splačina od čoveka, e to je baš anti-Grobarski.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Ја тек видим сада гол Кипрана, људи дали гол са центра, е па ово само нама може да се догоди. Сви услови су ту за епски распад, једно милион пута виђена слика.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Markecu sto brzi oporavak,utakmica sramotna do bola,prosto ujeda za srce i dusu ovo sto smo gledali veceras. Boze daj da gresim,ali imam osecaj da cemo da izgubimo od kiprana ovde,toliko o evropi. Titulu da vratimo kako znamo i umemo a onda ako ikako bude moglo da se dovede kvalitetan strani trener ili neko od sledecih Nikolic/Ivic/Paunovic. Ovakav fudbal i ovakav Partizan je prosto nedopustivo,da sam neki kurac u klubu trener i svi igraci koji su igrali osim golmana bi bili kaznjeni oduzimanjem nekoliko plata minimum. Pa nek se opet igraju sa ugledom i imenom kluba.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Bruka i sramota je večerašnji poraz ali nije da sam nešto iznenađen. Navikli smo na ovo, ne bi me čudilo da u poslednjem kolu izgubimo od Kiprana.

*Klub bez uprave, navijača izgleda ovako kako izgleda naša fk sekcija. Dobro i postojimo, naravno to nije alibi za ovaj večerašnji poraz. Tripujemo da smo neki faktor u evropi, a nebitni smo. Podcenjujemo Gent, podcenjujemo Soči, a mi ulažemo u kadar kao neki drugoligaši, poseta na stadionu je kao kod nekih trećeligaša.*

Poštenije bi bilo da su danas deca igrala, a nosioci da su odmarali za ligu koja je 10 puta bitnija od ovog takmičenja. Nek se sad skupe i nek izguraju kraj jeseni, moramo pobediti svaku. A na zimu videti sa Stanojevićem da li želi titulu ili ne, ako želi nek dovede pojačanja jer sa ovim timom nema šta tražiti u direktnom duelu sa kučkom.
 
Последња измена:

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Ovako mi se i ne prolazi dalje... Serem ti se u polu fudbalere i tim koji vjecno ima 3 dobra igraca. Zar je toliko tesko izaci u presing od prvog minuta majku mu jebem pa sta je ono bilo, prvih 10 minuta nismo centar presli.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Gledajmo stvari sa vedrije strane
Isto nam dodje izgubili od kiprana ili pobedili kiprane i prezimeli u ovom trecerazrednom evropskom takmicenju
Znaci sta god bilo ostajemo sa timom gde 2/3 fudbalera nema sta da trazi u klubu a pojacanje ce nam biti neka rajova kombinacija koja nije bila standardna ni u zeti iz golibovaca
Znaci no sikiriki
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
342
Reaction score
211
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Stanojecicev poraz lose izmjene, kasno zapocetak, zasto 4 ulaze odmah, halo imas pet izmjena u na kraju igras sa 10 igraca, sva ostala pitanja suvisna.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ako protiv Anortozisa bude 25k ljudi koji 90 minuta bodre i nose igrace do pobjede, a ti igraci odigraju pickasto i ispadnu - nemam nista protiv da se tjeraju i oni i trener.

Bice 10k, od toga ce 5 doci da zvizdi od 15. minuta... Mi cemo proci, a onda cemo cekati sledeci poraz da citamo 19 strana o tome kako je Stanoje splacina od covjeka.

Nadam se da ce otici na polusezoni. Ne zato sto mislim da je los trener.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Ja ne znam.
Ali bitno je da smo institucija. Zato sto pobedjujemo Napredak.

A sta pa ti znaš?
Ja znam da nisam jedan od vas koji kada pobeđujemo onda vas nema nigde da komentarišete, a kada se izgubi ili kiksne u ligi jedva čekate da pospete trenera Partizana govnima i najgorim mogućim uvredama.
Kao što je neko ovde napisao, ne moram ni da uđem na forum posle nekog kiksa, jer već znam ko će šta da napiše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top