Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
A, ko nama uopste lezi? Cesi ne, Belgijanci ne, Holandjani ne, ovi iz Premier lige ne, Rapid njemacka skola ne, najbolje bi bilo da se mi odmerimo sa Kolubarom, jer eto, protiv njih smo dali na gostovanju 6 komada.

Nadam se, da ce nas ovaj protivnik prinuditi da se pojacamo, ali setio sam se da nam u klubu jase Iliev, Vazura i Vucela.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Ovaj Partizan , sa ovim rukovodstvom ,trenerom , SD i ovim igračima jedva je izašao na kraj sa onim kršinama od ekipa u grupi.Nema šanse da prodjemo čehe, znači , nema šanse.
Sparta je jedno četiri puta bolja od belgijanaca
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Vezbati penale od danas pa do revansa, pansta na Bog da.
Napasti ih svakako necemo, nije to nas stil trenutno.
Odbraniti se mozemo, u zavisnosti od toga kako i koliko nas budu napadali.
Tako da loptu na krec , i udri.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Protivnik nam uopšte ne odgovara.
Česi nam jednostavno ne leže.
Bez pojačanja, nema šta da tražimo ovde.
Овај тим је толико препуњен лимитираним играчима да је немогуће појачати га како треба и за два прелазна рока, а камо ли за један....што не значи да не треба покушати али.....
Једина олакшавајућа околност је та што чеси као и ми касно излазе из припрема па ето ако не можемо да прођемо ваљда можемо бар да се не обрукамо.
Нека остваримо неки активан резултат у првом мечу па да напунимо ЈеНеА, да заборавимо на тренутак ко све води овај клуб, и да се покршимо са њима па нек иде све у курац
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ja sam bio potpuno ravnodusan prema danasnjem zrebu
70% nasih igraca nemaju sta da traze u pfc-u i to me uzasava
Koga god da izvucemo to se nece promeniti
Govna nece nikog dovesti

Sto se tice sparte... secam se kao za plzen kako je isla prica "e ovo moze da se prodje" pa odemo tamo i odigramo onako sramotan revans ali bas sramotan za celu tekmu nismo ama bas nista uradili
Ne znam sta da mislim za spartu... ukratko govnima ebem sve zivo i mrtvo
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.490
Reaction score
21.561
Локација
Beograd
Nama ne leže, ali eto Spartaku iz Subotice leže. Ajde nemojte luzerski malograđanski mentalitet pokazivati... Nismo klasa, ali vala nije ni Sparta iz Praga, verovatno ekipa koja je uz Anderleht me najviše oborila puta na kladionici (a igram je od 1997-98)!
 

princTejgo

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
77
Reaction score
408
Локација
Beograd
Zna li neko da li se nacionalni koeficijent sakuplja u ovim utakmicama baraža?
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Mi uglavnom znamo da igramo protiv jacih ili slabijih
A sa timovima u nasem rangu uvek nesto zeznemo
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Evo prilike da na muda i ponesto znanja prodjemo neku solidnu Evropsku ekipu. Bilo bi dobro da ne docekamo prolece bez pleja i sa Miljkonom na desnom beku.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
A, ko nama uopste lezi? Cesi ne, Belgijanci ne, Holandjani ne, ovi iz Premier lige ne, Rapid njemacka skola ne, najbolje bi bilo da se mi odmerimo sa Kolubarom, jer eto, protiv njih smo dali na gostovanju 6 komada.

Nadam se, da ce nas ovaj protivnik prinuditi da se pojacamo, ali setio sam se da nam u klubu jase Iliev, Vazura i Vucela.


Ribari.
Skandinavija i sl.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
A, ko nama uopste lezi? Cesi ne, Belgijanci ne, Holandjani ne, ovi iz Premier lige ne, Rapid njemacka skola ne, najbolje bi bilo da se mi odmerimo sa Kolubarom, jer eto, protiv njih smo dali na gostovanju 6 komada.

Nadam se, da ce nas ovaj protivnik prinuditi da se pojacamo, ali setio sam se da nam u klubu jase Iliev, Vazura i Vucela.
Lezi nam flora. Oh, wait...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top