Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
koliko god bio optimistican ali mislim da nemam sanse da prodjemo dalje, prvo sto se necemo pojacati uopste.. drugo sto je pocetak polusezone, teski tereni i pregust raspored.. 5 utakmica u dve nedelje sa tim sto derbi igramo u rupi dva dana posle revansa sa cesima..
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
DhCof7g.jpg



cNR28p1.jpg


1pUH9kp.jpg
 
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Mozda bi neka zvucnija imena od potencijalnih malo podcenila i nas i takmicenje, pa bi smo imali sanse da igamo protiv atraktivnog protivnika i da pritisak bude manji. Ovi su ozbiljni, nemaju neke velike uspehe zadnjih godina da bi podcenjivali ni Ligu konferenicja, ni nas. Bice vrlo tesko, ali moze da se igra, ako od ekipe ostane kamen na kamenu do tad...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Od koje ekipe, leba ti?

Kada je Savo pricao o skockanom timu, mi smo ovde kukali da nam su potrebani jos jedan stoper i desni bek da nam ekipa zaista bude skockana.

Samo dva prelazna roka kasnije, nama su potrebni devet igraca, i cemu da se nadamo u predstojecem p.r. ako Stanoje, koji je i najveci krivac sto je ekipa visestruko oslabljena za tako kratko vreme, ponovo dovodi "pojacanja" po svom ukusu?

Totalno me je razocarao, iako uopste nisam bio ni ocaran njegovim dolaskom, naprotiv, ali ovo sto je do sada uradio je skandalozno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Sto se tice utakmice sa Spartom imam samo jednu poruku igracima, strucnom stabu a pogotovo upravi:
"MI GROBARI OCEKUJEMO SAMO POBEDU ILI CE SE KOLA SLOMITI NA NEKOME!!"




Citat Grobara sa starog video snimka na kom se docekuju navijaci/igraci Cibone
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top