Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Nazalost Sparta je kao klub, infrastrukrura,marketing,uprava,,navijaci sve gledano ispred Partizana.Sve sto se desava u klubu,odslikava se na terenu i sportski sektor.Ako se u zimskoj pauzi ne pojacamo i popravimo odnose u klubu, nemamo cemu da se nadamo pozitivno.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Ma linglog je prioritet,cilj smo ostvarili(izborili prolece,i ako ja februar racunam kao zimu,mozda sam lud)
Sta ce nam pojacanja.
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
55
Reaction score
327
Локација
Modriča
koliko god bio optimistican ali mislim da nemam sanse da prodjemo dalje, prvo sto se necemo pojacati uopste.. drugo sto je pocetak polusezone, teski tereni i pregust raspored.. 5 utakmica u dve nedelje sa tim sto derbi igramo u rupi dva dana posle revansa sa cesima..
A sto mi ne mozemo odloziti derbi?
 

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
O kakvim pojačanjima se ovde priča imajući u vidu finansijsku situaciju?
Prošle godine nismo igrali Evropu + na zimu nismo nikoga prodali, letos nismo nikoga prodali, ove godine smo uzeli par miliona od Evrope i opet nećemo nikoga prodati. U međuvremenu su dovedeni za 1.200.000 Holender i Menig, plus plata za Bajbeka. Kad se saberu ta obeštećenja i njihove plate sa porezima, ode 2/3 ovogodišnje zarade od LK.
Nogama u dupe da se udaramo ako dočekamo Spartu a da nam Rikardo ne ode kao Asano.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Не верујем да ће да продају таквог играча у сред сезоне (а и ако га продају можда остане на позајмицу?). То можемо сами ми.
Под условом да нико не оде нама треба поуздан штопер уз Вујачића и технички писмен везњак уз Натха....... то је минимум минимума који би сад на зиму ваљало да одрадимо, а на лето да видимо шта ћемо са остатком екипе пре свега мислим на бекове и крила, ко је за први тим, ко за ротацију, ко за трансфер, ко за позајмицу. По мени ми за шпица не треба да бирнемо. Поред Рикарда ту су Миловановић и Баждар. Проблем је што нису добијали много шансе али ето чим се коначно отворила ситуација да тренер хтео не хтео мора да гурне Миловановића показао је да може да носи овај тим. Сигуран сам да ће и Баждар искористити шансу ако је добије. Холендер беспотребно одузима минутажу млађим и талентованијим играчима од себе.
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
O kakvim pojačanjima se ovde priča imajući u vidu finansijsku situaciju?
Prošle godine nismo igrali Evropu + na zimu nismo nikoga prodali, letos nismo nikoga prodali, ove godine smo uzeli par miliona od Evrope i opet nećemo nikoga prodati. U međuvremenu su dovedeni za 1.200.000 Holender i Menig, plus plata za Bajbeka. Kad se saberu ta obeštećenja i njihove plate sa porezima, ode 2/3 ovogodišnje zarade od LK.
Nogama u dupe da se udaramo ako dočekamo Spartu a da nam Rikardo ne ode kao Asano.
Trajni ban!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd

I dok se Gent polako penje ka vrhu belgijske lige, naši protivnici iz 1966 su u gostima slavili minimalnih 0:1. Tu su, u vrhu lige, solidna sezona za njih. Kratko sam pogledao meč danas, 45 min, hteo da zaspim od dosade.
Definitivno, ako bi uporedio sa Gentom, slabija ekipa od njih. Za sada smo baš egal.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
396
Reaction score
964
Локација
Pozarevac
Jel ovi cigani igrali sa Spartom pre par sezona ili sam nešto permutovao?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Uvek. :D Mislim da je ovde nezahvalno zaključiti bilo šta obzirom da je pripremna.

Za neki bolji pregled se oslanjam na njihov gust raspored u našem dvomeču. Gledaj ti kakav oni raspored imaju. U 12 dana 4 utakmice od toga dva derbija pa mi.

Ove tri pre nas ću malo detaljnije da pogledam. Za sada su imali minimalne izmene u sastavu.

AA39BCB9-A775-4EDF-9456-D896369E9469.jpeg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top