Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ova utakmica je pokazala da mi imamo svega po nekog profesionalnog fudbalera koji mogu igrati na ovom nivou...

Utisak je da smo užasno pripremili utakmicu, a kakve su trkačke, motoričke i KONDICIONE sposobnosti naših fudbalera opet je pitanje i da li smo je ikako mogli pripremiti za ovakvog protivnika...

Fejnord je pokazao tompusarima iz uprave i nažalost našem treneru kako se igra moderan fudbal, koliko je tu potrebno inteligencije, brzine i veštine...

Markovići, Jojići, Saničanini i generalno profili igrača koji niti su trkači niti dobri sa loptom u nogama, slični povratnici možda donesu neku prevagu u našoj čuvenoj 11-oj u Evropi njiva ligi, ali u Evropi na ovom nivou to ispadne ovako...

Stanojević večeras nemi posmatrač...

Vizionarska govna iz uprave, CRKNITE!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Joj blama.... Saničaninu odmah dati slobodne papire, dečko igra kriminalno loše. Mi uopšte nismo imali defanzivni blok. Vreme je da Popović odmori, Stevanovića na gol. Uz Vujačića da igra Ostojić, za koji kurac ga drži ako ne igra, on za razliku od Saničanina i Vujačića zna da se postavi. Neka igra u revanšu u paru sa malim Ilićem, na Vujačića ne možemo računati zbog kartona u revanšu . Izlaskom Natha mi smo izgubili jedinog kreatora na sredini. Ova utakmica je ogolila sve naše slabosti, a i našeg trenera, koji nije čovek za velika dela. Ovde treba kompletan remont uprave, igrača i stručnog štaba. Ipak, glavu gore, prvenstvo je prioritet.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Osramoćeni smo, iskreno se nadam da Jojic vise nece ni proci kolima humskom ulicom, a kamoli da dotakne teren jna…
Odbrana sramotna, jedini Urosevic nesto radi…
Vujacic da se ne priblizava vise protivnickom sesnaestercu.
Ako nista, bar cemo se 100% fokusirati na ligu i tu titulu posle 5 jebenih godina.
 

pbg_only

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
20
Reaction score
76
Локација
Srbija
Svaki gol koji smo primili smo bukvalno sami sebi dali.
Bolje bi izgledali da je Lola igrao.
Iskreno se nadam se da će od sada Ostojić biti u startnoj na svakoj sledećoj utakmici iako više nemam snage da pratim sezonu do kraja.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Sramotna igra kapitena Markovića! Kretnja nula, zalaganje nula, opšta igra velika nula!

Odbrana sva četiri gola mogla bolje da reaguje, kiksove Uroševića trpimo po ko zna koji put. Živković kod četvrtog gola nije se ni potrudio da zasmeta bar malo nego čisto ispratio loptu u gol.

Jojić ne ume tačan pas da uputi saigraču.

Potpuno smo loše odigrali, probijali nam sredinu bez problema.

Jović iako je dao gol, po meni ne zaslužuje da zameni Natka. Mogao da uvede odmah Jevtovića i da imamo jaču sredinu i da igramo na kontru.

Po meni, makar ovde dobio kritike i ban loše odigrali Urošević, Jojić, Jović, Živković, Marković, Saničanin (katastofa kod petog gola ali krivica ide i Joviću jer izgubio loptu na sredini), Menig koji se nije video na terenu,

Aleksandar Popović iako primio pet gola, ne mogu da mu zamerim.


Nemamo kreativnu ekipu, sem Natka koji može da kreira nešto ali on je star, nema snagu, mi nemamo drugog.

Zdjelar odigrao staloženo ali nije mogao da iskoristi svoj potencijal zbog drugih, ne može da kreira nešto ako mu se saigrači ne nude.

Treba ozbiljan remont ekipe, iako smo prvi u superligi, treba remont braćo, remont. Moraju da se troše pare a ne da nam se vraćaju povratnici, od povratnika može samo Leonardo i niko više.


Malo je nestvarno da tamo imamo 3:0 ili 4:1 pa da igramo produžetke ali lopta je okrugla, najbolje smo igrali kad smo pribijeni uz zid.

Nadam se da će Stanojević da pogleda ovu utakmicu više puta i da proceni koga u Holandiji postaviti u prvi sastav.

P.S. Komentar nakon utakmice.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Lepo ubedim sebe pre početka da ćemo izgubiti i da se ne nerviram, ali džaba...
Jojić, Vujačić, Saničanin..
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
U moru situacija ranga "pakao", izmena Jevtovic Menig je ipak pobeda.

Mi ako ovakvi uzmemo titulu, to ce biti podvig.

Jel se to terao Stanoje?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top