Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.496
Локација
"preko bare"
Ne plašim se protivnika koliko se plašim nas. Bojim se da će ovo opet biti prelazni rok za koji očekujemo da ćemo se pojačati, a iz kojeg ćemo, ponovo, izaći slabiji.

Kad dodam na to i Mišu Pilatesa, već imam noćne more. Tako da to što smo saznali protivnika, meni puno ne znači dok ne vidim šta ćemo mi da uradimo prije proljeća.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
ne svidja mi se zreb. vise bih voleo jacu ekipu koja bi nas podcenila nego ove, pitaj boga sta su... al daleko je dvomeč, ko živ ko mrtav....
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Шерифу ће двомеч са нама бити први такмичарски мечеви у наставку јер им првенство почиње после реванша са нама
Ми ћемо одиграти две такмичарске утакмице пре првог меча.
Све нам се отвара да прођемо у осмину финала. Фаворити јесмо и једном морамо да научимо да се носимо са тим у Европи јбг

Једини минус је што се поени које освојимо против Шерифа неће рачунати за клупски коефицијент већ само за национални.

Дерби пада у среду и треба да се одложи за четвртак јер реванш меч са Шерифом је недељу дана раније, а за викенд лига.....осим ако цигани то не дозволе што је врло вероватно

Субота 4. фебруар - Напредак (Г)
Субота 11. фебруар - Младост (ЈНА)
Четвртак 16. фебруар - Шериф (Г)
Недеља 19. фебруар - Спартак (Г)...........стоји да је термин 19. фебруар али ће се сигурно померити за дан
Четвртак 23. фебруар - Шериф (ЈНА)
Недеља 26. фебруар - Раднички КГ (ЈНА)..........стоји да је термин 25. фебруар али ће се сигурно померити за дан
Среда 1. март - Курва
 
Последња измена:

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
278
Reaction score
2.477
Локација
Beograd
I protiv Slovačkog smo bili favoriti oba puta. Ništa se ne zna, ali bilo bi super da mi ponovo počnemo lepršavo da igramo kao protiv Kelna obje i Nice kod nas. Ako prođemo vrh, ako ne, idemo po prvenstvo. Ništa nije gotovo!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
od strasnog serifa iz prosle sezone, ostao je samo jedan starter. oni su svoj zenit odavno dosegli. a mi? videce se u februaru
 
  • Like
Reactions: Oki

Zbrindolin

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
60
Reaction score
315
Локација
o suhom vetru s juga moja dusa sanja
Шерифу ће двомеч са нама бити први такмичарски мечеви у наставку јер им првенство почиње после реванша са нама
Ми ћемо одиграти две такмичарске утакмице пре првог меча.
Све нам се отвара да прођемо у осмину финала. Фаворити јесмо и једном морамо да научимо да се носимо са тим у Европи јбг

I protiv kiprana iz Larnake je bila ista situacija, njima je prvenstvo startovalo "debelo" nakon naseg dvomeca. Ne mora to nista da znaci, jednostavno, prevelika je vremenska distanca do februara da bi pravili ozbiljnije predikcije.
Inace, potpuno se slazem da moramo bez straha i kompleksa da prihvatamo ulogu favorita u Evropi, u situacijama kada svi parametri govore u prilog tome da smo jaci tim u nekom dvomecu.
Da ne govorim o tome da smo mi (sto se tice evro-takmicenja) istorijski klub, da smo igrali prvi dvomec Kupa Sampiona (protiv Sportinga) i da je krilatica koju je upotrebljavao stitarski strucnjak "mi smo Partizan" duboko utemeljena u evropskom fudbalu.
@ StrikeFront
Tacno ja da su nam eventualni protivnici u osmini finala pobednici grupa ovogodisnje LK, s tim da mislim da jedino ne moze da ponovo igramo protiv Nice, jer smo bili u istoj grupi.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Sosijedad i Mančester Junajted su ih tukli rutinski po dva puta u grupi Lige Evrope a Šerif dobio oba puta Omoniju....
...za koju igra naš Ćela Miletić, pa imaju koga da pitaju za dodatni skauting

Imamo dobru tradiciju protiv Moldavaca, pa i taj Šerif smo već izbacivali doduše još 2005 godine...
...kada je za nas igrao Nađ i branio Kralj

Btw, Sheriff od februara ne igra svoje domaće mečeve u Tiraspolju nego u Kišinjevu....
...zbog poznate situacije
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ako prodjemo Serif, je l se u 1/8 finala ukrstamo sa nekim od pobjednika grupa?
Ne mozemo da igramo s nekom drugom ekipom iz baraza?

Dobro bi nam Slovan legao ako prodjemo ove :)
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.142
Reaction score
628
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Nesto razmisljam, ako budemo 2 u prvenstvu nama je zagarantovana grupna faza LE, a mozda uz malo srece budemo povlasceni u 3. kolu kvalifikacija za LS.
Da ovi tuljani u upravi imaju i malo mozga, ulozili bi neke pare u tim sad na zimu.
Em ako nas malo ukenja zrijeb mozemo do 1/4 finala, em znaju da imamo garantovanu grupnu fazu dogodine...

Al, ima li neko da misli da ce ovi da se malo iscimaju :(
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Па тек сад не очекујем никаква појачања. Њихова логика је обрнута.
Кад треба за групу да се изборимо кроз квалификације - не смемо да улажемо много не знамо да ли ћемо играти групну фазу
Кад имамо обезбеђену групну фазу - већ играмо групу зашто би улагали овај тим је таман
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top