Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ali sada se ne ide onom stazom kao pre, ispravite me ako gresim
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Drugi u prvenstvu ide u Q3 za LŠ, znači u najgorem slučaju PO za LE, što znači zagarantovana grupa LK.
Колико ја то пратим кад се испадне из те стазе квалификација у 3.колу онда се иде директно у ЛЕ. Значи други у лиги има минимум ЛЕ. Монако је рецимо ове сезоне испао у 3.колу и ишао директ у ЛЕ. Значи циганима је загарантована ЛЕ.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Омануо си за мало. Q3nc си требао да заокружиш, а не Q3 тамо где је Лига Европе

R2bGfSP.jpg
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.039
Ok, izvinjavam se. Taj deo mi je nekako promakao. Bio sam ubeđen da je kao i pre par godina bilo pravilo da se uvek spušta po jedan stepenik dole, ali bez "preskakanja" kola. Moja greška.

To je izgleda važilo za one ispod 11. mesta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Него него из те стазе не-шампиона свако ко дође до 3.кола има загарантовано минимум ЛЕ, а ако се испадне у 2.колу онда се иде у 3.коло кф за ЛЕ не у плеј.оф. Јер је плеј-оф за ЛЕ обезбеђен за стазу шампиона за тимове који испадну у 3.колу.....и за тимове који из ранијих кола ЛЕ дођу до тог степеника.

JzTOpa5.jpg


Теоретски можеш испасти из свих такмичења ако кренеш из 2.кола стазе нешампиона док трећи у лиги има загарантовано минимум групе ЛК
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Што се пара тиче испадање из 3.кола кф за ЛШ у групе ЛЕ би нам донело само оних 3.600.000 које следују за улазак у групе ЛЕ (плус још можда 2-3 милиона на име десетогодишњег коефицијента) али кад би прошли у плеј-оф за ЛШ па одатле испали у групе ЛЕ то би нам донело 5 милиона више дакле укупно потенцијалних 10-12 милиона ако ја то добро рачунам. (Директно учешће у ЛШ би нам донело 21+ милиона....минимално....25+ оптимално)


Што се ЛК тиче до сад смо зарадили 6.445.401 евра, а ко избацимо Шериф имамо још 600.000...плус новац од маркет пула за који се у видеу каже да може да буде и до 2 милиона.
Ја се ипак и даље надам да ћемо на крају ове сезоне бити поштеђени ових калкулација и имати јасан поглед на оно што нас чека.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.039
U stvari ono što je mene zbunilo je činjenica da ipak postoji mali broj klubova koji "preskaču" jedno kolo.

Ako nisam nešto ispustio:
  • 3 poražena iz Predkvalifikacija za LŠ idu direktno u Q2 za LK, znači "preskaču" Q1
  • 4 poražena iz Q3nc za LŠ idu direktno u Grupe LE, znači "preskaču" PO
Moram da priznam da sam ovo ispustio prethodnih sezona, verovatno zato što nije nas kačilo ni u jednoj kombinaciji. Čovek se uči dok je živ. :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Ja sam odustao od mozganja... moguce da sam priglup i ne kontam, nikada mi fizika nije isla od ruke....
na srpskom, ako budemo drugi imamo zagarantovano mesto u LE? A pocinjemo od 3.kola kvalifikacija za LS i tu ako ispadnemo idemo direktno u grupu LE??? Ili sam se totalno pogubio ili apsolutno nista ne razumem...
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
396
Reaction score
964
Локација
Pozarevac
Ja sam ukapirao da idemo stazom ne-šampiona u 2. kolo pa ako tu ispadnemo idemo u 3.kolo LE pa ako tu ispadnemo idemo u 4.kolo tj.pley-of LK
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Статус
Затворена за писање одговора.
Top