Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.398
Локација
Beograd
Ko nije video kako izgledaju Čaki i Flaš Gordan (i Bilja i prevodilac) posle meča i šta govore, evo...

 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Bolje da nisam pogledo konferenciju samo sam se iznervirao. Ma zajebi tu pricu istu vise, individualna greska ovo ono.. tehnicka greska, nismo dovoljno dobro igrali, to je to... ne zna ni on sta je bilo dobro i lose.

Uporedi to sa izjavom Zeljka Obradovica, covek konkretno zna i kaze sta nije bilo dobro a sta jeste... vidi se rad i trening na utakmicama.

U svakom sportu, moras imati neke automatizme, resenja za svaku sitauciju, i da to uvezbavas do besvesti. Kad izadjes na utakmicu da ne mislis o tome. Analiziras prethodnu utakmicu, vidis sta je bilo lose, pa onda to uvezbavas jos vise.

Ja kod vas nista od toga nisam video. Kako ste poceli sezonu tako je i privodite kraju.

Niste vi neki bezvezni klub, ova zemlja ima 3.087 registrovana kluba. Shvati da si dobio sansu da treniras jedan od dva najveca kluba - milioni ljudi gledaju ovo sta vi igrate. Neka deca sutra treba da zavole ovaj sport i klub? Kako? Pogledaj malo kosarkasku utakmicu i uporedi se sa njima? Ponizavaju te ljudi na sopstvenom stadionu sa 5x jeftinijim timom.

Nije problem izgubiti i ispasti. Problem je kad nemas ideju sta se desava.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.907
Локација
Kobasicarija "Venac".
Neiznedjen…bio sam vise zacudjen kako smo dobro izgledali prvih 20 minuta.

Sve, sve, ali “sada se okrecemo nedeljnoj utakmici, u nadi da cemo…”
Znaci sav fokus bacamo na takmicenje u kom mu jos samo zvanicno nisu rekli da nema sansu. Njega bas bas boli kurac
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.319
Reaction score
2.536
Локација
Humska 1
Najbolje bi bilo da se okrenu ka izlazu i da odsetaju, kakva besmislica od polusezone nas ceka.... ispao si iz kupa, u ligi nemas sanse, dobijes protivnika po meri, pobedis nekako na strani i dozivis ovo kod kuce gde je trebalo da bude 2-0 u 15.min.
Kako primamo golove ne zelim ni da pomisljam sta je moglo da se desi da smo prosli i izvukli npr Viljareal, ovim nasim kako igraju bi dali 10+ u dva meca lagano ako ne zapinju
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Ovo ponavljanje:”nismo bilo dovoljno dobri…” je kao neko opravdanje za svo sranje koje nam priredjuju? Niko od njih (uprava/trener) nema mrvicu moralne ni ljudske odgvornosti. Zamislite da se vi u firmama u kojima radite ponasate ovako kao nas trener. Nonsalantno i bezobrazno. Uprava je klasicna komunisticka partija. Ne moze im niko nista i zbog cega bi se odrekli svih pogodnosti, kada su svjesni toga da im niko nista ne moze. Sigurna lova, rade sta zele. Iskreno strah me je derbija, a uvijek sam pozitivac u zivotu. Samo cu jos jednom napisati, svako ko je na nacin na koji to rade vv uzeo jednu paru iz Partizana, za lijekova mu trebale eto. Dug zivot i tesku bolest im zelim svima koji ucestvuju u urusavanju FK Partizan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.707
Bili smo mi iznenađujuće dobri na startu, protivnik nam nije ni pogledao ka golu do onog penala. Ali tako to ide, uvek se nađe neki stručnjak da zasere stvar.

Najgore mi je što sam toliko navikao da postajem ravnodušan.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jedino mi nije jasno u kojem univerzumu i kojom logikom Saničanin, čovjek koji nas je ukanalio više nego npr. Trajković, Babović ili svojevremeno Vermezović, dobija prvenstvo nad bilo kojim drugim štoperom koji je trenutno u Partizanu, uključujući i mlađe kategorije.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
397
Reaction score
714
Sta reci....od prvog minuta utakmice se videla nasa taktika sa kojom igramo protiv svih,a to je povlacenje i cekanje neke kontre....totalno pogresna opcija gde smo im prepustili sredinu terena i samo je bilo pitanje koliko ce nam golova dati,umesto da ih napadnemo i da im ne damo da predju pola sa 3 gola u mrezi do poluvremena..
u redu jesmo bili oslabljeni nema natha,andradea,vujacica ali da li realno da ti traore ne igra od pocetka,da bazdar ne igra umesto pantica....da li je realno da ti vadis meniga pre dijabatea iako je ovaj prvi bio mnogo opasniji i bolji...da li je moguce da drugog spica uvodis tek na kraju utakmice umesto na pocetku drugog poluvremena. I najveca zamerka da li je moguce da nemo posmatras sta se desava bez ikakve reakcije,pokusaja da nesto promenis...covek sedi na klupi dok mi tonemo i nemo gleda sta se desava dok njihov trener aktivno ucestvuje u utakmici...veliki je uspeh proci onu grupu ali sada bar vidimo da je to vise sreca nego neko znanje.Petric da ima makar malo ljubavi prema Partizanu bi odma posle utakmice podneo ostavku i ne bi davao onako sramotne izjave....sada je usao u drustvo onih koji bi pustili da brod potone pre nego sto ce otici(djukic,stolica) i sada je svima jasno da bez obzira sto ne zna da radi posao za koji je primljen on je saradnih ove okupacione uprave i kao takvom treba mu staviti do znanja sta moze da ocekuje od nas,a to je izricit zahtev za sto skorijom ostavkom.Dotakao bi se Rikarda koji u zadnje vreme ne uspeva na terenu da pokaze nista sto se tice organizacije,trcanja,driblinga kao da je to izgubio i svaku lopu koju je dobio nije mogao da resi nijednog njihovog igraca....postao je igrac kome moras samo da napakujes loptu u petercu a ranije je bilo dosta drugacije.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Otiso sam na utakmicu samo zbog protesta koji je organizovan pre iste, i ne znam sto sam usao na JNA , odavno sam rekao , mazohisti ste veliki svi koji posle svega i dalje mozete da dodjete na JNA a tek da odete na neko gostovanje da pratite Partizan . Veliko postovanje za svakog od vas ! Ali one bezobrazne cene karti , hhah , bas imas sta da vidis za te pare, stadion nam propada , brze nego sto sam mislio .
O igri , nemam sta da napisem , koja igra , ovo sto imamo ne zna da igra , znate li na sta mi lici FK Partizan , na facu Mise Filipovica nepromenjivog....
A kad se setim kako smo terali uprave , jednu po jednu , ceo zivot smo u nekoj borbi protiv uprave i svaki put dolaze gori od prethodnih ... Ne vidim kako da se spasemo . U dubokoj sam depresiji sto se tice FK.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Paz sad ovo.
Od 2014e doveli su 10 trenera ako se ne varam.
Od tih 10 trenera fudbalom se bavi aktivno Marko Nikolić, Stanojević ako uspe da nađe angažman negde, Vuk Rašović negde na bliskom istoku. Nemam pojma kakav je status Stolice.
Da prevedemo jedan jedini trener koji ima koliko toliko legitimnu trenersku karijeru. Dvojica ili trojica koji se uopšte bave trenerskim poslom i ostatak koji se bavi bog zna čim nekim izmišljenim pozicijama u omladinskim kategorijama.
Jbt pa da su iz druge lige dovodili trenere bilo bi veće šanse da se ti ljudi i dalje bave trenerskim poslom.
Nije najgore sto su oni njih tako birali, vec sto je doticna gospoda to prihvatala. Legendama dosadno u zivotu, pa sto ne bi probali... Pisao sam i za Savu i za Gordana da nece biti treneri, ocigledno je od prvog dana da ih to ne zanima. Imaju ljudi biznise, planove, prioritete...Ali imaju i 2-3 sata dnevno za hobi. Pa to vrijeme raspodijele na treniranje Partizana i ono sranje sa reketima.

Kontam da je Savo opet tu, vec poslije derbija - Proslo je dosta vremena, vjerovatno mu je ponovo dosadno u zivotu, fina je prilika u evropi sledece sezone, a upravi bi sasvim dobro legao...

Da su se ti bivsi treneri iz poslednjih 10 godina pojavili sinoc na protestu, ova uprava bi danas bila bivsa, ali jbg., to im nije hobi.
Da se vida kandidovao za predsednika Partizana, mozda bi ih i zanimalo...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.154
Reaction score
18.237
Локација
U Kinšasi
Kad mi neko kaže da FK treba podršku, pa leb te jebo, za šta? Ovo što mi gledamo od FK ima smisla jedino ako niko više ne kroči na stadion.

Ajde uprava, ali sunce mu jebem, šta radi naš sportski sektor kojem treba podrška? Kakva je ovo ekipa, kakve pripreme su oni prošli? Ko je kondicioni trener, čovek koji nije u stanju 10 godina da spremi ekipu da izgleda kršteno. Gde je omladinska škola, serem se na nju, kad nije u stanju da uloži rad, trud, sredstva, znanje i napravi igrača koji može da uzme minute ovakvom Saničaninu, Fejsi, Pantiću. Nek se ubiju svi kolektivno. Koji je projekat iza Fejse? Momak na zalasku karijere, neprestano povređen, šta čekamo mi od njega, da proigra, da se proda? Koji je projekat iza Saničanina, ja ne znam da li je Partizan ikad imao gore štopere od ovih poslednjih par godina (ah, mi smo na galaktikose išli sa Bajićem i Ognjanovićem, mi smo prokleti), da li je moguće da ova najbolja škola evropska ne može da stvori Saničanina od 19 godina, štopera koji ne zna da igra nogom, ne zna glavom, koji ne zna nijedan duel da dobije, ne zna da se postavi, ne zna da donosi racionalne odluke na terenu, pa da barem ima nekog smisla da ga stavlja u izlog, da li je moguće da sportski sektor ne može da godinama pronađe zamenu za njega, da li je moguće da u superligi ne postoji bolji štoper od njega? Moguće kurac, naravno da nije, moguće je samo da su svi u talu preko leđa Partizana, svi do jednog. Šta rade ta deca i treneri u omladinskoj školi, kad mi krpimo Pantića evo već sezonama unazad, očekujući od momka koji dokazano nema mrvu talenta u nogama da nosi Partizan u evropskim utakmicama. Danilo je mogao bar 5 puta sinoć da spoji napadače sa golom, imao je sav prostor i vreme ovog sveta, učinak ravan nuli.

Svi su u talu, svi nas jebu, nek se nose svi u pičku materinu više, i uprava i ceo sportski sektor i navijači. Proklet bio dan kad sam spoznao da navijam za Partizan i sad se od tog sranja ne mogu izlečiti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Jedino mi nije jasno u kojem univerzumu i kojom logikom Saničanin, čovjek koji nas je ukanalio više nego npr. Trajković, Babović ili svojevremeno Vermezović, dobija prvenstvo nad bilo kojim drugim štoperom koji je trenutno u Partizanu, uključujući i mlađe kategorije.
Том логиком што очигледно има такав статус у екипи који тренер из неког разлога мора да узме у обзир. Да ли је то одређено словом уговора или у неком дговору са њим или менаџером то је сад техничко питање. Можда је у питању и она идиотска поставка да је боље да левог штопера игра левак јер ако ставимо младог десноногог Илића можда ће бити проблем и сличне глупости које наши приучени тренери слепо прате. Имали смо апсолутну контролу меча до тог момента али је на крају тај идиотизам Саничанина показао менталне мане и неких других играча који су себи дозволили да их тај пенал пољуља. Превише лабилних личности је било на терену и јасно је да није проблем само неки сув фудбалски квалитет већ је велик проблем и тај ментални аспект. Овај клуб је убијен у појам па није ни чудо што су већина представника истог такође убијени у појам.
Иначе, кад мирне главе све сагледамо нама пролаз у осмину финала осим неког навијачког задовољства не би донео апсолутно ништа. Више ме боли онај пораз од Младости јер је он показао тотално црнило у којем се овај клуб налази. Тако да је рецимо мени за утеху то што је овим нашим испадањем национални коефеицијент ове циганске лиге ускраћен за одређени број бодова. Нема ту више шта ново да се каже, докле год влада ово стање окупираности имаћемо сезоне сличне овој.
 
Последња измена:

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
607
Reaction score
2.158
Локација
Beograd
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Čovek lepo kaže:
""... nismo bili dovoljno dobri ..."
"... preuzimam krivicu na sebe ..."

I?

Pa ništa, sprema se za nedeljnu utakmicu.

Prijatelju, prijatelju, ... mrš u pizzzdu materinu!!!
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Da, i to je jedno od dobrih pitanja... Taj raspad koji je usledio nakon Saničaninovog ničim izazvanog igranja rukom i penala. Kažu penal je rešio utakmicu. Kako može jedan penal sredinom prvog poluvremena da reši utakmicu? Pri tom,.čak i tada imaš rezultat koji te vodi dalje? Otkud ta malodušnost posle penala, taj strah, taj mentalni raspad cele ekipe? Zašto je to trenutak koji rešava utakmicu? Gde je karakter igrača, trenera? Zašto se tad ne stisne još jače, u inat? Nego je normalno da potonemo. Zašto je to normalno? Inače, da, toga smo se nagledali u novijoj Partizanovoj istoriji. Ništa novo. Zato i kažem. Setimo se samo raspada posle izjednačujućeg gola Augsburga u Beogradu ili Miljkovićeve ruke i izjednačujućeg gola iz penala koji nam je dao Genk u Beogradu... Da ne idemo dalje. Gde je karakter? Ima li ga? Gde je želja? Da li uopšte postoji?
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
360
Reaction score
2.244
Локација
Kraljevo
Svi smo sinoć bili razočarani igrom i rezultatom, ali u suštini, ova ekipa je to - boriš se na krv i nož sa Spartakom i Napretkom, primiš 4 od Mladosti, mesec dana pre toga na pripremama imaš skor 1/6 protiv polupanih ekipa, ne trebaju ti pojačanja dok napadaš titulu. Svako ko je pratio fk, vidi se u kom smeru to ide. Da l se u međuvremenu pobedi po koja, ali mi tonemo, dno ne vidimo...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
813
Reaction score
2.696
Локација
.
Fk Partizna je titanik koji je udario u santu leda i to ogromnu. Pocepani smo celom duzinom i sad polako tonemo...
I jako ali jako su nam male sanse da necemo dotaci dno, odnosno da se necemo ugasiti.

Ne znam sta reci na celu ovu situaciju oko fka.... Sjeban sam totalno
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
607
Reaction score
2.158
Локација
Beograd
Nije ljubav prema klubu glavni preduslov za trenera.
Volim ja Partizan više nego svi njegovi treneri u poslednjih trideset godina zajedno,
ali ne znam to da radim.
Zato sam samo navijač.
Prosto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top