Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.721
Reaction score
29.447
Локација
Beograd
Jel ovo murija u civilu?
Znam da nije tema,al čisto da priupitam.
Mediji pretpostavljaju da jeste, mada u tom slučaju i nisu baš skroz u civilu čim nose službene markere sa natpisom PHOTO... :D
Ali ipak mislim da jeste tema - čisto da ne budete naivni i da znate da osoba na stadionu (ili na ulici), koja se slučajno nađe pored vas - nije baš uvek ono što se čini da jeste...

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Četvrtak 18.08.2022 Partizan - Hamrun Spartanci

Ovog puta bez neke analize, iz objektivnih razloga, video materijal za Hamrun (osim extended highlights) ne može da se pronadje.

Ono što sam onako iz više ponavljanja pogledao su sledeći pregledi mečeva:


Hamrun 4:1 Alshkert
Hamrun 1:0 Velež Mostar
Velež Mostar 0:1 Hamrun
Hamrun 0:1 Levski
Levski 1:2 Hamrun


Izdvojio bi neke zanjmljive stvari:

- Posle tačno 30 godina su izborili evropu
- Na stadionu prave feštu sa trubačima
- Trener im je Srbin
- Levski je kući ispao pred 15,000+ hiljada ljudi i nevidjenim navijanjem za bugarske uslove (obzirom da je Ludokurac veštak). Levski pre toga izbacuje PAOK


Ako se neko seća Valete od pre 10 god, to je taj neki kvalitet. Noname brazilci i još koji afrikanac, ekipa koja nikako ne sme da se potceni.

Izdvojio bih par pojedinaca:
#9 Mashike iz Konga, igrao po Češkoj i Slovačkoj prvoj ligi
#10 Dodo (Rikijev i Andradeov neki zema)
#63 Lepi Jonny Brazilac, jako nezgodan po ovim snimcima dosta puta učestvovao kod golova.

Brine me odbrana, ali bi trebalo da prodjemo ove. U nekim normalnim okolnostima ukupan rezultat bi bio 7:1 za nas, ali ovde očekujem da prodjemo sa pobedom kući od 2-3 razlike, a u gositima me ne bi čudila opet neka Slijema od pre 20 i kusur godina.

Rekao bih da smo apsolutni favoriti bez obzira na sranje u kom se nalazimo. Brine me samo naša odbrana, u prolaz ne sumnjam ni najmanje i smeo bi da se kladim da idemo dalje bez velike drame. 4:1 kući i 1:1 na strani bi bila moja neka prognoza.

:partizan-fan::navijac
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.746
Локација
Žrnov
Ne verujem da je Vučelićeva kuhinja, ne ide mu u prilog da se pročuje šta se peva gospodaru on his watch.
Čini mi se da je to samo telegraf objavio.. vrlo sam iznenadjena da je bilo ko objavio.
Sve i da nismo zbog toga kažnjeni, ja ovo vidim kao na pozitivnu stvar, sve i da je spin.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.129
Reaction score
27.823
Локација
Из Чикага (моји...)

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.934
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ovo sa vatrometom je sad već preterivanje, neznam ko to organizuje uprava ili jug ali trajalo je baš dugačko, mislim preko 3 minuta.
Inače bio sam na zapadu, niko nije spomenuo pored koškanja sa pandurima na istoku pored juga ponovo su se pojavili zabranjeni, njih oko 100 bili na istoku pored severa, pevali neko vreme, uglavnom u spomen na Ivana Perovića a i oni su imali neki konflikt sa murijom.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.394
Reaction score
10.414
Локација
okupirana Srbija

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Pratio sam krajem oka prvu utakmicu Hamrun Levski. Levski ih je stiskao ceo mec, pravo cudo kako nije palo jos 3 4 komada.
Na kraju, kada su bugari dali gol, slavilo se kao da su osvojili LS.
Ne znam kako su uspeli da prospu sve to u Sofiji.
Steta, propustena prilika za lepo gostovanje.
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Ovaj Hamrun cemo proci siguran sam ova ekipa uz tri pojacanja mozemo dosta po meni.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Partizan mora da prodje i proći će. To što smo mi ubijeni u pojam nije važno, ovaj klub nisu vazura i vučela, ovo je najveće ime na ovim prostorima. Da li shvatate da smo uništavani od strane zlotvora? Niko od nas ne treba stvari da gleda kroz prizmu toga ko je na čelu kluba ili države.

Partizan je večan. Partizan je život, bunt, porodica, inspiracija, ljubav. Partizan nisu ovi pobrojani smradovi gore, Partizan smo i mi koji dodjemo na naš stadion.

Dodji na stadion, podrži svoj klub koji je trenutno ugnjetavan i oboleo od sns kancera.

Podrži ga i kad nas svi jebu i iznutra i spolja. Probudite se braćo, nedajte da nas jebu. Bolje sutra će doći, ni jedna tiranija nije večna.


CA339224-C6A5-424D-B396-78CA8A288D2F.jpeg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja iskreno više ne znam šta da očekujem. Ovakav okupirani Partizan sa ljigama koji ga vode a kojima je samo jedan cilj - da nas unište.

Igračima svakako podrška kakvi god da su - naši su. Ali čemu da se nadamo? Mi strepimo od jebenih Maltežana i to sasvim opravdano. Ne koliko zbog njihovih kvaliteta koliko do nas koji smo uzdrmani, loše vođeni, sa govnarima na čelu kluba koji su sve samo nisu tu za svoj klub i koji gledaju da nas sapliću na svaki mogući način. Mi više nismo klub koji respektuju već svi idu na nas da nas pobede što je naravno sasvim legitimno ali hoću da kažem mi nismo više respektabilni na taj način da nas se ostale protivničke ekipe plaše pa čak i u ovoj našoj ligi. Evo i izjave srpskih igrača iz Hamruna gde najavljuju kako ne igramo timski i kako mogu protiv nas i koji su potpuni optimisti pred utakmice sa nama...

Postajemo ono za šta se ova uprava borila svih ovih godina, ne samo da ne budemo konkurentni miljenici kurvi već i ostalim ekipama iz lige a za Evropu i da ne pričam. Doveli su nas do toga da nam je svaka pobeda prijatno iznenađenje (za nas) i pravo čudo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.107
Partizan mora da prodje i proći će. To što smo mi ubijeni u pojam nije važno, ovaj klub nisu vazura i vučela, ovo je najveće ime na ovim prostorima. Da li shvatate da smo uništavani od strane zlotvora? Niko od nas ne treba stvari da gleda kroz prizmu toga ko je na čelu kluba ili države.

Partizan je večan. Partizan je život, bunt, porodica, inspiracija, ljubav. Partizan nisu ovi pobrojani smradovi gore, Partizan smo i mi koji dodjemo na naš stadion.

Dodji na stadion, podrži svoj klub koji je trenutno ugnjetavan i oboleo od sns kancera.

Podrži ga i kad nas svi jebu i iznutra i spolja. Probudite se braćo, nedajte da nas jebu. Bolje sutra će doći, ni jedna tiranija nije večna.


Погледајте прилог 17461
Ja bih samo dodao jedno: Preživela je katalonska kurva Franka, preživećemo i mi ovo đubre, ako ni zbog čega drugo, a onda čisto njemu u inat.

UprAVa napolje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@StrikeFront
Iskreno, ne vidim razlog za strepnju. Nećemo tečno igrati ali ćemo im spakovati sutra 3-4 komada sigurno na suv kvalitet pojedinaca. Moramo da budemo vetar u ledja igračima.

Pa gledaj samo Diabatea, kida se lik ko da mu je istetoviran grb na grudima. Ovo je naš klub, kao što kolega napisa pre mesec dana, imperativ je da udjemo u LK. Moramo da udjemo da bi nastavili da postojimo na evropskoj mapi. Kurvabetliga privatna prćija vazure, vučele, usnice i nanogice je nešto što se i u košarci dešavalo sa pudlom. Najradije bi da istupimo iz ove lige.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Ја видим тврду утакмицу са 0-2 гола. Ми још нисмо тим иако смо индивидуално далеко изнад њих.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top