Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.245
Локација
Nis
Ako igramo u rombu imamo velike sense za pobedu, samo molim boga da petric ne izmislja gluposti i izadje opet u formaciji gde primamo po tri gola.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Mora 4231 nisko a krilo jedno da čeka kontru . Prvih 15 min
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
954
Reaction score
4.245
Локација
Nis
Dobre vesti, Petric kaze da igramo u istom sistemu kao u prvenstvu...sto znaci da necemo gledati uzas.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Gledam konferenciju za stampu Nice i nije mi jasno kako uvek uspeju da zaseru cak i kad su u pitanju stvari kao naci odgovarajuceg prevodioca... Ova zena ocigledno zna Francuski, ali se vidi da joj imena igraca i fudbalska terminologija ne idu od ruke i mi bas nju izaberemo.

Elem, kaze Francuz da im nece igrati Remzi i Delor (napadac, najbolji strelac ove sezone) zbog povreda i Barkli jer nije registrovan. Dosta krije karte oko sastava, nije odgovorio konkretno cak i za pitanje golmana. Takodje je pitanje koliko je zapravo i gledao nase utakmice (iako tvrdi da je gledao protiv Slovackog) jer nije mogao ni jedno ime da izdvoji koje predstavlja pretnju za njegov tim, a nije da ih nemamo realno :D
Takodje je rekao da nereseno protiv Kelna nije smak sveta, kao i da nece biti smak sveta ukoliko ovde ne pobede. Deluje mi kao da nas dosta potcenjuju i da nam se otvara odlicna sansa da ih drknemo, nadam se da ce igraci uci maksimalno koncentrisano i da ce biti dosta ljudi na tribinama uz sva ova desavanja oko JSD.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
A realno puca njima za Partizan i LK to ti je za njih kao da mi igramo u negde u Letoniji na primer.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
800
Reaction score
4.233
Локација
Beograd

Najavljeni sastav za Nicu, ova ideja sa Andradeom na krilu ima smisla ako je plan da igra na strani gde je Pepe, da ga cuva i da mu ne dozvoli da igra, narocito ako budu igrali 4-4-2 gde je Pepe dalje od gola. Videcemo kakva je zamisao sa tim, ovako kad samo znamo sastav je tesko proceniti, moze da bude i odlican potez i katastrofa, jedino se nadam da tok razmisljanja nije bio kao ovaj u tekstu, izgledalo je dobro protiv Slovackog u jako specificnim okolnostima, ajde da probamo opet.

Fejsa i Traore zajedno me bas bas brinu, Traore ce za ovu utakmicu morati u potpunosti da preokrene nacin igre u odnosu na ono sto je igrao do sad kod nas da bi to funkcionisalo, jer je ovo sto je igrao do sad identicno kao sto igra Fejsa, samo na poprilicno visem nivou. Morace da bude agresivniji, da vise napada loptu, da umesto stalnih dugih lopti on bude taj koji ce trcati napred sa loptom, ako to bude radio na visokom nivou moze to lepo da izgleda, a i znacilo bi nam da mozemo igraca Traoreovog kvaliteta da koristimo u vise uloga, ali moram da priznam da nisam optimista, nisam siguran da ima atletske mogucnosti za takvu ulogu, ali ajde, gledaju ga na treningu svaki dan i imaju trkacke parametre sa treninga i utakmica, trebalo bi da znaju bolje od mene.
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Dobre vesti, Petric kaze da igramo u istom sistemu kao u prvenstvu...sto znaci da necemo gledati uzas.
По најавама телеграфа:
Поповић
Живковић - Марковић - Вујачић - Урошевић
Фејса - Траоре - Натхо
Андраде - Рикардо - Дијабате
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Jedan od retkih dana da sam privatne i poslovne obaveze stavio ispred Partizana, tako da me večeras neće biti na stadionu.

Posle meča u Slovačkoj još više sam ubeđen da naš tim ima potencijal da pobedi svaku ekipu, ali isto tako i izgubi od amatera.

Večerašnji meč mnogo zavisi od prvih 20 minuta. Bude li naša odbrana koncentrisana u uvodnom delu meča. Velika je šansa da se slavi pobeda.

AJMO MI!!!
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mi ako krenemo kao svaku utakmicu povuceno i da cekamo kontre stavice nam 3 komada za 20 minuta.Mi moramo da napadnemo u najjacem intezitetu prvih 20,30 minuta i da probamo da ih otvorimo i da se malo uplase...ako ne prodje onda od 30 do kraja poluvremna smanjiti intezitet i cuvati snagu pa kada pocne drugo opet direktno u napad sa presingom
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Jedan od retkih dana da sam privatne i poslovne obaveze stavio ispred Partizana, tako da me večeras neće biti na stadionu.

Posle meča u Slovačkoj još više sam ubeđen da naš tim ima potencijal da pobedi svaku ekipu, ali isto tako i izgubi od amatera.

Večerašnji meč mnogo zavisi od prvih 20 minuta. Bude li naša odbrana koncentrisana u uvodnom delu meča. Velika je šansa da se slavi pobeda.

AJMO MI!!!
Ono kada popijes toliko piva da se ne secas da li si bio u Slovackoj ili u Ceskoj.. :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Svanuo je lep i suncan dan, neka se danas desi nesto lepo, nek pobedi nas Partizan.

I pored za sada ruzne sezone, lepo je otkinuti ekipu iz Francuske lige, makar se ona zvala Nica, a ne PSZ.

Sanse su male, ali postoje, samo da ne primimo neki glupi gol iz sopstvene kuhinje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top