Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Umesto 6, 2 boda.

Umesto da nam kurva lepo popusi, remi.

Umesto prolazak grupe, za koji me boli kurac, neka donkihotovska borba u trecerazrednom evropskom kupu koji nam nista ne donosi, cak mozda i odnosi ponekog dobrog igraca (za lovu od toga odavno ne licitiram, jer ide po dzepovima menadzera i sns-ovaca, uz neku crkavicu u klub za porez).

Kurva sampion i u LS, mi srecni.

Jel dobro, brate Ilyasova?
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Čestitke momcima i treneru. Skoro svi su bili na nivou. Uopšte nisam nezadovoljan neriješenim rezultatom i pored promašenog zicera Rikarda. Pogotovo kad se sjetim one pogrešne Popove procjene i stative Nice. Mislio sam da je prešla gol crtu.

Bliži se kraj utakmice, gledam kako naši napadaju i bliži su pobjedi a u glavi mi prolazi sto puta do sada viđen scenario u kojem primamo gol u 90. i od gotovog pravimo veresiju. Na sreću tradicija se nije ponovila, osvojili smo bod i trebamo biti zadovoljni.

Uvijek kad ovako odigramo protiv jakih evropskih ekipa ja sam zadovoljan, makar i izgubili. Naš problem je što gubimo od seljačkih ekipa tipa Larnaka, ili ne uspijevamo pobjediti ove Čehoslovake od neki dan. To je naš problem i ta ispuštena pobjeda protiv Slovačkog bi nas mogla koštati. Nica i slični nisu problem. Ovi imaju igrače od po 30-40-50 miliona evra i čekaju kraj da spasu glavu. Kako da budem nezadovoljan...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Bravo, uživao sam, ali iskreno i strepio da nam ne uvale kakav go u finišu i upropaste najbolju igru ove godine.
Da pohvalim i onu dvojicu što ih vazda kudim; Živkovića i Vujačića. Lutovca i Fejsu, ne mogu.
Sad žalimo, posebno za onim šutevima Natha i Rikarda ali eto jbg neće nas.
Prezadovoljan igrom, borbenošću, preciznijim pasovima, presingom., A tek da smo pobijedili...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Gordon polako ugrozava Golca
Nazalost uvek nesto malo fali, ali je veceras bas bilo dobro, bravo svi
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.248
Локација
U Kinšasi
Svaku utakmicu tripujem da primamo gol u 90. minutu. Svaki napad protivnika tripujem da primamo gol, ja ne znam koji je meni kurac i kako već nisam poludeo.

Bravo za ekipu, ne bi mi bilo žao i da smo izgubili.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dal moze meni neko da objasni kako smo dosli od ekipe koja nije mogla da dise do ekipe koja trci 90 minuta i ne staje za manje od mesec dana? Ocigledno se debelo radilo na treninzima, posto ja nemam drugo objasnjenje
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Dal moze meni neko da objasni kako smo dosli od ekipe koja nije mogla da dise do ekipe koja trci 90 minuta i ne staje za manje od mesec dana? Ocigledno se debelo radilo na treninzima, posto ja nemam drugo objasnjenje
Да смо имали одговарајуће припреме овако смо требали да трчимо против Ларнаке. Ово што смо вечерас показали је једноставно резултат већег броја мечева до овог момента преко којих смо ушли у форму.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Dal moze meni neko da objasni kako smo dosli od ekipe koja nije mogla da dise do ekipe koja trci 90 minuta i ne staje za manje od mesec dana? Ocigledno se debelo radilo na treninzima, posto ja nemam drugo objasnjenje
Pali smo oko 75. minuta. Pogotovu se videlo da su Diabate i Natko iscrpljeni. Mislim da su igraci usli u neku fizicku formu igranjem veceg broja utakmica, ne verujem da se previse radilo na tome.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Bravo Partizane!!!
P.S jel ima neko info kad ce ovaj Strajnic u Penziju???
Sportski komentator, ej. Kome i koliko je on platio za to mesto pre 30 godina, da mi je samo znati.

Kad je navodio utakmice Nice u prvenstvu ove godine, mrtav ladan čovek reče "Ajačio", svako ko je propratio malo fudbala u životu zna pravilan izgovor tog kluba: "Ažaksio". Posle i ono sa Rikardom. 30 puta je pogrešio njihovog igrača koji je primio ili odigrao loptu, jedno 10 puta našeg.

Ta smejurija sa izgovorom kluba Ažaksio me podseti na drugara jednog tutubana za sport generalno, kad je gledao tabelu Engleske Premijer lige one godine kada je Lester bio prvi pa kasnije i osvojio titulu, i prokomentarisao: "Šta mišliš, hoće li Lajčester stvarno da uzme titulu?".

Bravo Partizane, uživao sam. Bravo Petriću. Šteta što umesto prvog mesta i 6 bodova, mi smo trenutno na drugom sa 2 boda.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
E, ovako nesto hocemo da gledamo. Pa vidite dragi igraci da je veoma jednostavno: Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Dal moze meni neko da objasni kako smo dosli od ekipe koja nije mogla da dise do ekipe koja trci 90 minuta i ne staje za manje od mesec dana? Ocigledno se debelo radilo na treninzima, posto ja nemam drugo objasnjenje
One Stolicine pripreme su bile kurac, jer je njegova luda ideja bila da kada počne sezona, da se kroz mečeve postepeno dolazi do fizičke pripreme igrača.
Zato smo bili kao mrtvi na početku, a sad stvarno napredujemo iz meča u meč.
Da smo pripreme odradili pakleno, sada bi bili još bolji - moj utisak.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.152
Reaction score
14.395
Локација
Brdo Banovo
Lepo vece na Jna

Dva jako bitne stvari, igraci nisu pali pod uticaj desavanja prethodnih dana i tribine su te iste igrace podrzavali od pocetka do kraja.

Vraceno borbom i cvrstom igrom.
Jel veceras bilo nesto do nas, ili se Nica raspala?

Bravo Partizane, uprava napolje!

Sale Pantic!
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.630
Reaction score
22.340
Локација
Beograd
Umesto 6, 2 boda.

Umesto da nam kurva lepo popusi, remi.

Umesto prolazak grupe, za koji me boli kurac, neka donkihotovska borba u trecerazrednom evropskom kupu koji nam nista ne donosi, cak mozda i odnosi ponekog dobrog igraca (za lovu od toga odavno ne licitiram, jer ide po dzepovima menadzera i sns-ovaca, uz neku crkavicu u klub za porez).

Kurva sampion i u LS, mi srecni.

Jel dobro, brate Ilyasova?
Zaboravio si da ispljuješ Rikarda, koji gle čuda dade gol u prvom kolu, ali to je zaboravio.
Ostalo, izuzetno koncizno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Partizan mora da preraste kompleks malog velikog kluba. To je neophodno da bi se dobijali ovakvi timovi. To je ono što je dinamo uspeo pre koju godinu. Ne zanima te da li je Chelsea ili West Ham ili Arsenal, ideš na pobedu.

Svaka čast treneru i momcima, zaslužili su pobedu, ali istorija se ponavlja i to nije slučajno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.407
Локација
Beograd
Партизанштина на делу - док сам трепнуо, лопта већ у нашој мрежи. После решимо да играмо фудбал, давимо ове Ницљане 90 минута али их не убијемо. Публика тражи да Партизан напада. Партизан напада. Гордану тражим да убаци 5 измена одједном и да нападне још више јер нам играчи умиру на терену. Али ко сам ја да нешто тражим од једног Флаша Гордана? Ипак жао ми што не видех Ћићка и Влаховића како оверавају Ницу. Ако су били у протоколу? Навијање одлично. И више од тога.
Частим неколико фотки са призорима из Храма фудбала.





 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Ne secam se kada sam zadnji put gledao bolji Partizan u Evropi...Dobro je bilo...Jedino Traore mi se nekako ne uklapa ovde...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top