Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.735
Reaction score
11.225
Локација
.
Kad reče cigan setih se Ozegovica, kad se setih njega setih se Filipovića(likom isti), pa se setih da sam sinoć u naletu ptsda imao razmišljanja da bi Miljko dobro došao (oprosti mi bože) koliko je ovaj bušan bio. Nemam pojma dal je neuigran nisam ga gledao nahvalili ga svi kad je došao kao standardan kurac palac, ali sve što je do sad igrao bio je slab defanzivno.

Konstantno su mu pravili višak a to je jer Dijabatea nije bilo u odbrani pa onda on izgleda kao pogubljen. Keln je iskusna ekipa, osetili su oni tu rupu pa su zato forsirali loptu na našu desnu stranu isto kao i što su osetili da Čaki nema više snage pa nam napravili 5 centaršuteva sa te strane u isto toliko minuta. Ima mana, slažem se da se očekuje više od njega. Kriminalan je pri izbacivanju lopte iz našeg šesnaesterca, kao da gađa protivnika na nogu. Ako ne znaš šta ćeš šutni je u tribine bolje nego njima u noge. Mislim da će Živković imati prednost ako ništa onda zbog centaršuta.

Meni je mnogo veći kriminal ono što je Lutovac "odigrao". Andrade je psihički u kanalu totalnom, trebao mu je sinoć gol da ga malo vrati na kolosek a ovako ako ne sredi glavu nema od njega ništa. Mene samo brine što jako kratku klupu imamo za ovo što nam dolazi.
 
Последња измена:

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Andrade nije upao u kanal, on je u njemu rodjen. Igrač koji je doveden na preporuku prijatelja, bez ozbiljnog skautinga, mi od njega dobijamo koliko smo i uložili da ga dovedemo, znači ništa. Meni je ipak najveći utisak ostavila naša sredina, kad smo spustili loptu na zemlju i krenuli da igramo videlo se iz aviona da su Natko i Co. bolji tehničari od kelnskih drvoseča.
Mislim da ni sam Lutovac ne može da nam objasni šta mu se dešavalo u glavi. Treba mu se zahvaliti što pre…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Филиповић кад уђе у форму биће велико појачање. Ово што сада показује је једва 50% онога што може. Сећам се меча са Фенербахчеом - тотално други играч је то био. Све оно што му се десило је оставило последице на њега али се полако враћа. Андраде такође није на максимуму својих могућности. Вероватно је индиспониран чињеницом да нема толико битну улогу колику је очекивао да ће имати и зато никако да уђе у неку форму. По мени бонус правило је највише негативно утицало на њега јер он највише може да пружи иза шпица, а ту је стављен Натхо како би Белић као бонус играч играо са чиме добијамо могућност да упаримо Менига и Диабатеа по боковима. Натхо-Траоре као пар задњих везних и Андраде испред њих је најбољи троугао на средини који имамо. Друга најбоља варијанта је Фејса-Траоре, а испред Натхо и то може да се примењује кад Мениг или Диабате изостану јер Андраде је боље решење и по боку од свих крилних играча које имамо на клупи. Андраде може да игра само на офанзивним позицијама. То наравно што се Европе тиче, а у лиги је јасно да не можемо изаћи са најјачим саставом због јебеног бонус правила.
Иначе, Павловић ме баш позитивно изненадио. Технички и тактички врло педантан играч и офанзивно разноврстан, може да игра иза шпица и сам у шпицу и у пару са неким.
Света и Вујачић дефинитивно искристалисани као најбољи пар штопера који имамо. Поп је постао много сигурнији са лоптом у ногама иако му процена тих центаршутева и излетања и даље клима али против Келна због одличног издања целе екипе то није било толико уочљиво. Онај рефлекс у последњем минуту је оно што Поп најбоље ради и није му ни први ни последњи пут да вади лопту из гола на тај начин.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
802
Reaction score
4.255
Локација
Beograd
Glavni razlog zbog kog su nam vise problema pravili desno nego levo je to sto je nasu desnu stranu napadao Kainc koji je godinama standardan u Kelnu, pritom je bio i vro raspolozen za igru, a levu nam je napadao momak kog su letos doveli iz cetvrte nemacke lige za 50k evra. Kada su su izvrsene izmene u 60. minutu, i kada im je bolje krilo bilo na Cakijevoj strani, nasi problemi na desnom beku su nestali, a levo su se pojavili (mada manji nego sto je Filipovic imao do tad, jer je Caki definitivno bolje uradio posao u odbrani nego Filipovic), i to nije bilo slucajno.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Glavni razlog zbog kog su nam vise problema pravili desno nego levo je to sto je nasu desnu stranu napadao Kainc koji je godinama standardan u Kelnu, pritom je bio i vro raspolozen za igru, a levu nam je napadao momak kog su letos doveli iz cetvrte nemacke lige za 50k evra. Kada su su izvrsene izmene u 60. minutu, i kada im je bolje krilo bilo na Cakijevoj strani, nasi problemi na desnom beku su nestali, a levo su se pojavili (mada manji nego sto je Filipovic imao do tad, jer je Caki definitivno bolje uradio posao u odbrani nego Filipovic), i to nije bilo slucajno.
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Jedva sam čekao da se Pavlović oporavi. Čovjek će da odvali. Apsolutno imamo zvijer u napadu da Rikardo skine sa sebe bokserski vreću.
Traore je takođe stubina na sredini, koja obezbeđuje ostalima da se igraju fudbala.
Vujačić i Marković neka se mijenjaju naizmenično ko će da bude fizički trošen i mi nemamo šta da brinemo, osvajamo sve!
Petrić pije apaurine i daje pojedinim igračima, euforija poslije utakmice, a u toku smireno širom otvorenih očiju.
Tako sam ja nekako vidio Partizan iako sam bio u postanestezijskom stanju tokom utakmice sa Kelnom.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.691
Reaction score
4.338
Локација
Brèko, BIH
Žestoka utakmica gde 1.FC gostuje u Menhengladbachu.Trenutačno penal za Borussiu. Evo 2 prema 1 za domaće. Poluvreme...Kaintz Isključen Ljubičić izašao zbog povrede.Neka sve pršti, nije baš to nešto loše za nas.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
У ову сезону смо ушли са коефицијентом 24.500. Тренутно за наредну сезону имамо коефицијент 21.500.

Победа у групи доноси 2 бода, нерешено 1.
Пролазак групе са првог места доноси 2 бонус бода, са другог 1 бод.
Победе у нокаут плеј-офу не доносе ништа за клупски коефицијент.
Победа у осмини финала доноси 2 бода, а нерешено 1 бод.

Треба нам још минимум победа и нерешено да би одбранили оних 24.500, а са две победе наредне сезоне имамо већи коефицијент него ове што би могло бити 26.000 ако будемо други у групи или 27.000 ако са првог места одемо даље.

Победа у четвртак нам отвара пролазак у нокаут фазу са првог места у групи што би нам оставило шансе да сезону завршимо негде између 50 и 60 места на листи УЕФА.
Са две победе сигурно идемо даље.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Puče sa crvenim kartonom na 1:1.
Sumnjam da će Keln dozvoliti neke greške iz prve utakmice i kalkulisanje sa prvotimcima, s druge strane Petrić je toliko lud da ne znam šta da očekujemo od nas, tako da biće zanimljivo...
Moguće je i da su Evropu stavili kao 2. prioritet, pogotovo nakon poraza protiv nas. Imaju dosta povrijeđenih igrača, zbog čega im je smanjena rotacija i upitno je mogu li ispratiti oba fronta. Uostalom, vidjećemo u četvrtak. Ni mi ne smijemo ponavljati neke greške, kao npr. puštanje svih centaršuteva, obzirom da su im napadači prilično visoki. Imali smo i mi malo sreće u četvrtak. Isto tako, vraćanje u odbranu nakon naše kontre i/ili greške na njihovoj polovini, mora mnogo aktivnije biti. Pobjesnio sam kad su, čini mi se nakon šanse Pavlovića, ostali on, Rikardo, Menig i Dijabate (moguće da nisam dobro vidio sve igrače) iza svih igrača Kelna i lagano trčkaraju ka napred. Za mene je vraćanje u odbranu nakon neuspjelog napada, pogotovo nakon izgubljene lopte, moranje, odnosno dio apsolutnog fudbala. Isto tako, primjetno je opadanje forme Dijabatea, čak i neka kurcobolja. Mora se to ispraviti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Ако будемо ишли на бод смеши нам се пораз, а ако будемо ишли на победу сигурно нећемо изгубити. Тако да радује ме што знам да ће овај тренер и екипа напасти Келн без калкулација и пробати да освоје сва 3 бода у нашој кући. После тога имамо две меч лопте за пролаз. Словацко компликује ситуацију јер ако у наредна два кола останемо једина екипа којој су узели бодове то ће нам отежати ствари.
Што се Диабатеа тиче мислим да смо почели превише да га форсирамо као Рикарда. Пријаће му то што је изашао у 60 минуту јуче. Иначе, његово залагање у дефанзиви илити пресингу кад противник има лопту је по мени на нивоу Асана. Ако и има пад концентрације то се дешава у другом делу меча. Безброј пута испрати играча и затвори али мора и бек да преузме однекле. Много бољу сарадњу има са Живковићем.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Da budem potpuno iskren njihov stav zavisi od sastava Kelna koji ćemo pročitati negde od 17.45. Ukoliko bude opet rotirao i ne igra mu Tigges, standardna veza (još je Ljubičić out) možemo da se nadamo celom plenu, ovako biće vraški teško, mada sa Gordonom nema šale pa sve i da je faking Barcelona sa druge strane
 
  • Like
Reactions: BaX

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Kaže mi kolega Nemac da je Keln apsolutno nepredvidiva ekipa. Imaju baš dosta oscilacija i nikqd ne znaš kako će da odigraju. Naravni, ubedjen da ih dobijamo u Bg! :buhaha
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top