Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Померило се све за једно место због избацивања Русије. Ако будемо други у лиги крећемо из 3.кола које је у ствари друго по реду у тој стази квалификација али се води као треће. Испадање у том колу доноси минимум групе ЛЕ. Испадање у плеј-офу доноси попново групе ЛЕ али и 5 милиона евра више у односу на ситуацију кад испаднеш из 3.кола
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Sa ovom upravom I u slucaju osvajanja lige sampiona bi falilo para za normalan rad kluba. Trenutno su se pritajili jer im se uzdrmao temelj sa gubitkom SD tako da mozda I dovedu neka pojacanja u januaru. Ali, uopste ne sumnjam da ce se vratiti u stetocinski mod u slucaju da ne budu smenjeni u skorije vreme.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.597
Локација
Kipar
Preduslov bilo kakvog pomaka na bolje je smena trenutne uprave.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Ne, ljudi, ovako stoje stvari:

Kao šampioni, direktno idemo u lš.

Kao drugoplasirani, idemo u treće kolo kvalifikacija za Ligu Šampiona, ne u drugo kolo, i to u stazi nešampiona.

Automatski, ko ispadne iz tog trećeg kola, ide u grupnu fazu LE.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ne bih rekao. Vidiš na onoj šemi za elektro ormare :D Drugo kolo staze nešampiona (CL-Q2nc) igraju klubovi iz zemalja od 10. - 15 mjesta. Mi smo trenutno 11. a Rusija je 10. I ako se pomjerimo za jedno mjesto opet igramo to kolo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Помера се за два места , једно због Русије , а друго зато што је освајач Лиге шампиона изборио ЛШ кроз лигу. Зато наша лига као 11-а има директно место у ЛШ, а другопласирани иде у 3.коло уместо у 2.коло

То је већ одређено пре самог старта ове сезоне, дакле увек се одреди сезону унапред.
Пласман који лига оствари на крају ове сезоне важи тек за европску сезону 24/25, а све ће се знати пре почетка лигашке сезоне 23/24......а у 24/25 наступа потпуно нови формат УЕФА са 36 клубова у групама у лигашком систему...
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Jebeš mi sve ako ja razumem šta ste vi ispisali, kao japanski da čitam :D

Nije mi jasna jedna stvar, ako ispadnemo odmah iz kvalifikacija za LŠ, zar ne bi trebalo da igramo plejof za LE, kako su nam grupe zagarantovane?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jebeš mi sve ako ja razumem šta ste vi ispisali, kao japanski da čitam :D Nije mi jasna jedna stvar, ako ispadnemo odmah iz kvalifikacija za LŠ, zar ne bi trebalo da igramo plejof za LE, kako su nam grupe zagarantovane?
Како не разумеш. Треће коло је три драма, свако коло има три литре по сату камена:D

У стази квалификација за шампионе лига, испадање из 3.кола носи улазак у ПЛЕЈ-ОФ за ЛЕ
У стази квалификација за не-шампионе лига, испадање из 3.кола носи директан улазак у Групе ЛЕ јер је ПЛЕЈ-ОФ претходно обезбеђен за клубове из стазе шампиона
 
Последња измена:

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
To mi ako slučajno budemo drugi. Ako budemo prvi stvar je jasna - idemo u LŠ. Ako budemo drugi igramo najmanje LE a moguće i LŠ. Znači sledeće sezone opet zagarantovane grupe. Tri sezone zaredom. Zahvalite se Vučeli i Vazuri što su nam omogućili da gledamo to. :D
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
I naravno, ako osvajač lige šampiona ne izbori ligu šampiona kroz prvenstvo, kao recimo trenutno Lpool, menja se šema ormana, idemo na uzemljenje i nultu fazu gde šampion ne ide direktno, a drugi kreće od Q2 non champions staze.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ко год сад да освоји ЛШ не утиче на пласман за Европу наредне сезоне већ тек од 24/25

А нови формат који креће 24/25 је тек посебна прича. Треба на неки курс да се иде за ове Уефа калкулације колико је све "једноставно"
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I naravno, ako osvajač lige šampiona ne izbori ligu šampiona kroz prvenstvo, kao recimo trenutno Lpool, menja se šema ormana, idemo na uzemljenje i nultu fazu gde šampion ne ide direktno, a drugi kreće od Q2 non champions staze.
Ja bih voleo ovo da se desi pa da kurva ne ode direktno u Ligu Šampiona a mi ćemo se već dogegati grupne faze da li Lige Evrope ili Lige Konferencije.

Naravno da će govna uzeti titulu, nemojte da se zamlaćujemo time kada znamo svi kako stoje stvari.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.566
Локација
Beograd
Како не разумеш. Треће коло је три драма, свако коло има три литре по сату камена:D

У стази квалификација за шампионе лига, испадање из 3.кола носи улазак у ПЛЕЈ-ОФ за ЛЕ
У стази квалификација за не-шампионе лига, испадање из 3.кола носи директан улазак у Групе ЛЕ јер је ПЛЕЈ-ОФ претходно обезбеђен за клубове из стазе шампиона
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
2CEb5fX.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top