• Dušan Filipović - Makarije - Idio hroma (1979 - 2019)

Lokomotiva Kubanj - PARTIZAN NIS 83:76, igrač utakmice

Igrač utakmice

• Rade Zagorac

Votes: 0 0,0%
  • Reggie Redding

• Dušan Miletić

• Rashawn Thomas

• William Mosley

• Nikola Janković

• Marcus Paige

• Žanis Peiners

• Total voters
    65
  • Poll closed .

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.346
Pozdravljam sudijsku dvojku i želim joj sve najbolje, u svoje ime, jer nisam ovlašćen da pišem u ime Partizan.net
6:3 je skor, u nastavak takmičenja idemo sa sigurnog drugog mesta.
Ako su moje kalkulacije tačne, a najiskrenije verujem da jesu, Urošević sledeću igra maestralno.
Ako ste se pitali odakle Birčeviću onoliki podočnjaci, veliki je navijač Čarobnjaka iz Vašingtona.

Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
2.827
Inace ne glasam kad izgubimo ali ako vidim od nekog zalaganje i veliku borbu ne mogu da ostanem ravnodusan. Birca se probudio i pokazao da moze biti koristan ali nazalost danas su podbacili drugi.

Bircevic: 17 poena ( za dva 1/1, za tri 5/7 + 3 skoka )

Nole84

Početnik
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
168
Birca, pored poenterskog ucinka, 6 skokova, 2 blokade i samo jedna izgubljena lopta... Zasluzen glas

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
218
Локација
Novi Sad
Nisam mogao da verujem da cu posle utakmice s Krkom,ponovo glasati za Bircevica.

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
29
Локација
Beograd
Za Korija, čisto da ne bude 0 glasova, pružio solidnu partiju, nekako zapostavljen i medijski i kod navijača, (a čini mi se pomalo i na parketu). Da stoji makar ovde da je bio jedan od boljih :)

Raduje to što Birča hvata ritam. Ne očekujem od njega ne znam kakvu konstantnost, ali da rasturi kao večeras ili protiv Krke svaku treću-četvrtu utakmicu i ja sam prezadovoljan.