Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Milivoje Ćirković, 19. jul 2008.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Kao što smo ranije najavili, ljubaznošću našeg člana PFC_SO a zahvaljujući i Vašim pitanjima, evo konačno intervjua sa Ajmo Milivojem.

Izvor - www.cirkovic.co.nr

Milivoje : Čini dobro da ti se dobro vrati !

- Tvoji utisci o protekloj sezoni , kako je ona prošla za tebe a kako za čitav tim ?

Protekla je onako kako sam zeleo ja tako i svi u klubu.Osvojili smo ono sto je bio prioritet tj..prvenstvo a nadam se da cemo i ove godine to ponoviti.

- Zašto nisi dobijao sansu ?

Trener ima svoju koncepciju,a sam podatak da smo osvojili duplu krunu govori da nije pogresio,a moje je da treniram i da svojim radom dokazem da imam mesto u ekipi.


- Kako stojiš sa povredama i kondicijom?

Sto se tice povreda sve je u redu ,a kondicija mi nikada nije bila slaba tacka tako da se osecam potpuno zdravo i spremno.

- Tvoja reakcija na prozivke komšinice o nameštanju itd. ?

Ne bih ulazio u to ,svako ima pravo na svoje misljenje.Bili smo i mi prosle godine u takvim situacijama,a na kraju se samo pamti ono sto je glavno,a to je titula.

- Tvoj idol kad si počinjao karijeru , i budućnost prvenstveno Partizana pa i svetskog fudbala na tvojoj poziciji ?

Kada sam pocinjao ,najvise sam voleo i ugledao se na igru Kafua ,a sada ima dosta igraca na toj poziciji tako da ne bih nikog posebno da izdvajam.

- Da li imaš i koji ti je životni moto ?

Cini dobro da ti se dobro vrati.

- Imas neki hobi ?


Nemam neki odredjeni hobi,volim da pogledam film i sa drugarima odigram koju partiju remija..

- Favorit na Euru 08 ?

Spanija
cheesy.gif
)



- S kim si u najboljem kontaktu od bivših igraca i trenera ?

Sa dosta igraca sam u kontaktu,a vidjamo se kada su u Srbiji.Najcesci kontakt imam sa Sasom.


- Kako mladji saigrači posebno ovi sto su došli iz nase škole gledaju ne tebe ? Da li se i oni pitaju zasto ne dobijaš šansu ili nešto drugo ?

Gledaju me sa postovanjem kao starijeg saigraca,sa ubedjenjem da ce i oni u svojoj karijeri postici zapazenu ulogu u Partizanu i doprineti da Partizan dodje do elitnih takmicenja kao sto je Liga sampiona.

- Kakav je osećaj kad Vam Jug skandira ime ?

Lep osecaj kada bilo ko o tebi prica u superlativu,a pogotovo kada se cuje tvoje ime od najvernijih navijaca .Onda znas da si ih necim zaduzio.

- Sta ti je prvo proletelo kroz glavu kad si dao gol Njukaslu? Gde da trciš? Ka navijačima,saigračima ili negde treće?

Tada nisam razmisljao o tome sta sam uradio za sebe i sve koji vole partizan,a shvatio sam tek posle nekoliko dana da je to nesto veliko,istorijsko i zelim da taj osecaj svako dozivi.

- Koji je, po tebi, glavni "krivac" što smo 2003.. došli do LŠ? Svetski as Mateus kao trener, Taribo West kao komandant odbrane, umeće nekog drugog igrača ili nešto drugo?

Jedan od najvecih razloga zasto se sve te godine sklopilo je to sto vecina igraca koji su cinili okosnicu ekipe igrali zajedno 3 do 4 godine a sva pojacanja su bila precizno birana.Na kraju je sve to Lotar znao da ukomponuje iuz veliku dozu srece dosli smo do onog o cemu smo sanjali

- Sledeća sezona , ostanak u Partizanu ili odlazak ?


Imam ugovor sa Partizanom jos 2 godine.U ovom trenutku me zanima najvise finansijski momenat tako da cu se prema tome tako i ophoditi..

- Kakve su ti ambicije po završetku karijere, čime nameravas da se baviš?


Nisam jos o tome razmisljao,trenutno mi je u prvom planu stvaranje porodice,a o tome cu se nesto kasnije pozabaviti.

- Shvataš da si postao Legenda Partizana i da će o tebi pričati i mnoge nove generacije ?

O tome da li sam legenda kluba dace sud oni koji vole Partizan i navijaju za njega...

- I u mnogim ostalim sportovima ove godine osvajamo titule dali si stizao da ih pratiš ?


Mislim da je ove godine Partizan kao sportsko drustvo imao najuspesniju sezonu u vecini sportova,tako da su na svim poljima ljudi koji vode sportsko drustvo i klubove pojedinacno dali svoj maksimum a to su pokazali i rezultati.Treba tako nastaviti i u narednim sezonama.U naše i Milivojevo ime se izvinjavamo zbog kašnjenja intervjua , veliki pozrdrav svim Grobarima od obe strane !

(intervju odrađen za www.cirkovic.co.nr , Zoran M. )
 
Последња измена:
Top