Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Miloš Kostadinović

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.580
Локација
Tamo gde si ti!
rkpdo-kostadinovic-milos-v.jpg


Prezime i ime: Kostadinović Miloš
Nadimak: Miša
Datum rođenja: 02.12.1988.
Mesto rođenja: Bor
Visina: 179 cm
Težina: 83 kg
Pozicija u napadu: desno krilo
Državljanstvo: SRB
Matični klub: Bor
Klubovi za koje je igrao: NIS Petrol Železničar, Niš
Sezona u RK Partizan: 1 sezona
Klupski
uspesi: Super KUP Srbije - 2009. (Partizan)


1. Veliko hvala za intervju za naš sajt, i pitanje da li s vremena na vreme, ti i ostali igrači pratite pisanje na sajtu i forumu partizan.net?

Nema na čemu i meni je velika čast što dajem intervju takvom sajtu. Ja s'vremena na vreme obiđem vaš sajt i mogu da kazem da je jako dobar.

2. Kada si došao u Partizan cilj je bio plasman u LŠ i odbrana titule, nije izboren plasman u LŠ, a od titule su se oprostili i najveći optimisti, tvoje mišljenje o ovoj sezoni i planovi i ciljevi za nardenu?

Nismo uspeli da uradimo ništa od toga na veliku žalost. Mislim da smo mogli dosta bolje u ovoj sezoni i ako smo osvojili super kup.
Što se tiče naredne sezone očekujem da bude mnogo mnogo bolja nego ova.

3. Šta je bilo presudno da počneš da se baviš rukometom, a ne nekim drugim sportom?

Kada sam počeo da treniram rukomet istovremeno sam trenirao i fudbal, ali sam jednostavno izabrao rukomet, nije bilo nekog posebnog razloga alii nisam pogresio :)

4. Gde sebe vidiš u budućnosti i koji su ti planovi vezani za karijeru?

Želeo bih sebe da vidim u nekom dobrom inostranom klubu, ali pre toga želim da osvojim mnogo trofeja sa Partizanom.

5. Koje su tvoje vrline, a koje mane, kao igrača?

Moje mišljenje je da definitivno moram jos mnogo da radim na odbrani, a i za ostale stvari ima puno prostora za napredak.
Kao vrlinu mogu da istaknem kontra napad i igru jedan na jedan.

6. Možeš li izdvojiti najinteresantniji ili najupečatljivi trenutaki sa neke utakmice?

Najupečatljiviji i ujedno najsvežiji trenutak je utakmica u super kupu pošto je to moj prvi trofej i ujedno debi u Partizanovom dresu.
U toj uktamici jesve ispalo mnogo bolje nego što sam mogao da zamislim.

7. Kako izlgeda tvoj uobičajeni dan?

Ujutru trening, zatim ručak, posle kog odem sa cimerima na piće.
Sledi popodnevni odmor, večernji trening, večera i spavanje.

8. Rukomet u Srbiji nije među najpopularnijim i najposećenijim sportovima. Sta bi po tebi trebalo da se desi ili uradi, da bi se to popravilo?

Trebao bi rukomet više da bude zastupljen na tv-u, prenosi rukometnih utakmica i što više reklama vezanih za rukomet i našu ligu.

9. Reprezentacija?

Želja svakog igraca je da igra za reprezentaciju svoje zemlje, pa tako i moja. Nadam se da ću jednog dana zaslužiti da se oprobam u našoj reprezentaciji.

10. Da li ti se ostvarila jedna od želja, što se tice tvoje karijere, dolaskom u Partizan?

Naravno. Ostvario sam svoj dečacki san da zaigram u Partizanu, od malena sam veliki Grobar i čast mi je što igram za Partizan.

11. Imaš li uzora i ko je?

Nemam nekog posebnog uzora. Volim da gledam najkvalitetnija desna krila i ukradem njihove najbolje fore.

12. Da li veruješ da igrac koji je navijao za Zvezdu, nakon dolaska u Partizan, može da promeni tim za koji navija i da postane Grobar, kao i da nastavi da ga prati i podrzava odlaskom iz njega?

Verujem da može.

13. Da li posećuješ utakmice ostalih timova "Sportskog društva Partizan"?

Gledao sam par utakmica fudbalera na JNA.
Obožavam da gledam košarkaše, stvarno su najbolji i svaka im čast.
Vaterposlisti su opet posebna priča, često pratim i njihove utakmice.

14. Reci nam šta voliš da radiš u slobodno vreme, koje su ti omiljene knjige, muzika, filmovi?

Slobodno vreme u Beogradu provodim sa cimerima iz stana i ostalim klupskim drugovima, a vikendom kada sam slobodan volim da odem do kuće. Slušam pretezno domaću muziku, a kada su u pitanju filmovi komedija.

15. Za kraj šta bi poručio našim mlađim posetiocima i čitaocima koji žele da jednog dana dođu do tvog nivoa?

Poručujem im da nikada ne odustaju od cilja koji su sebi zacrtali i sve će doći na svoje mesto.

Pozdrav za sve Grobare!!!
 
Последња измена:

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Jos jedan intervju, ovoga puta smo se odlucili za rukometasa. Milos je sa odusevljenjem prihvatio da da intervju za nas forum, a i sam ga posecuje ponekad. Da "dignemo" malo i rukomet kao sport i samog igraca, naravno. Milose, hvala ti u moje i u ime forumu jos jednom! Uveren sam da ce i ovaj, kao sto je to bio slucaj sa intervjuom Marka Sretovica, uspeti i naici na pozitivne "kritike" :)



 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
KKP svaka cast za intervju.Svaka cast onome ko je smislio 12 i 13 pitanje :D

Miloše :clap samo tako nastavi,rad,rad i samo rad i uspjeh ce doci,to pokazuje KK Partizan.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
4. Gde sebe vidiš u budućnosti i koji su ti planovi vezani za karijeru?

Želeo bih sebe da vidim u nekom dobrom inostranom klubu, ali pre toga želim da osvojim mnogo trofeja sa Partizanom.

Doookle više ovakvi odgovori?Zašto se ne nađe jedan različit ,da kaže najveća želja mi je da igram na Novom Zelandu,ili Japanu.Osim toga ,izgleda kao ok momak ,želim mu sve najbolje u karijeri i ‚‚da osvoji mnogo trofeja sa Partizanom ,a onda ode u neki dobar inostrani klub‚‚ :wink:
 

BlackReaper

Početnik
Учлањен(а)
02.02.2007
Порука
135
Reaction score
16
Локација
Бор
Нисам ни знао да имам оваквог суграђанина! :D
Свака част и Милошу и ККП за интервју. :clap
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Svaka cast za intervju :clap
Meni je jako drago da procitam ovakvo nesto,posebno za nekog naseg igraca koga do sada nisam znao,jos jednom bravo!
I da,Milosu zelim sve najbolje u karieri i da se zajedno radujemo titulama :)
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Свака част за интервју, и надам се да ћемо да имамо све више и више гробара у тимовима !
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Koliko komentara za intervju... :confused Izgleda da veliku vecinu ovo ne zanima i ja cu odistati od ovoga, ako je tako...
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
KKP bilo bi mi veoma zao kad bi odustao, garantujem da svi citaju, mada manje komentarisu...
 

leone

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
95
Reaction score
11
Локација
uz pivo
Немој царе да одустајеш,нису коментари мерило интересовања.Ево ја први сам прочитао гомилу ових интервјуа а ниједан нисам коментарисао.Зашто?Па видиш по броју постова да ретко пишем а сигурно је још доста таквих.Свака част и само тако настави...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ma komentari ovde nisu toliko ni bitni...bitno je da neko može da pročita nešto o igraču i da eventualno pošalje pitanje ako želi nešto da sazna od istog!
Pa eto i intervju Klea nema ne znam ni ja koliko komentara, a u trenutku kad je rađen intervju sa njim bio je sigurno napopularniji igrač sportskog društva Partizan zbog gola ciganima u derbiju!
Tako da super je da ima neko ko radi ove intervjue...ali ne treba očekivati ne znam ni ja koliko komentara! Jednostavno komentara ima najviše tamo gde može da se povede neka polemika...ovde, na delu gde su intervjui, je sve manje više tako kako je...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Све лепо пише, па ти види колико "нема интересовања". Мало ли је када нас је у просеку сто и нешто он лајн и то углавном истих људи.

 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ali komenatar je ono sto ovde treba, da vidimo misljenje nekih. Reakcije i to. Ja mogu da udjem, pogledam 100 intervju, i izadjem... A moje misljenje ce ostati misterija... Zajebi ti to koliko je pogledano...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
gresis brate.. eno intervju sa novicom ima samo 14 kom.. a znamo svi sta mislimo o njemu.. tako da kom nisu i tako vazni, vec koliko puta je taj intervju pogledan.. bar ja tako mislim :D
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ma sve je ok. Neko ce da gleda, neko da komenatrise, ja sam samo rekao svoje misljenje... Radite kako mislite da treba.

Nastavicemo dalje, nadamo se da ce sledeci biti sa nekim odbojkasem...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Да ти кажем искрено. Интервју сам прочитао одмах након постављања, сјајан је, одушевио ме, али намерно нисам хтео да било шта коментаришем, просто, не очекујем од било кога да тему затрпа коментарима, да се дође до неке хх стране, а интервју остане на 1. на коју нико не свраћа. Са друге стране, било би коментара на коментар, па коментара због коментара ..... И даље мислим да је овако боље.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
intervju je sjajan!!!!
samo jos uvek cekamo obecani intervju sa marinom????:cry:
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.580
Локација
Tamo gde si ti!
Obećani intervju sa Marinom je izlgeda propao.
 
Top