Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Danas od 16h u Zemunelu utakmica Teleoptik - BASK TEK...
A evo kako su izgledali golovi sa proteklih utakmica Teleoptika...

Od 2:15:


Na početku snimka:


Od 3:36:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Rekoh ja da će Duljaju biti lakše sad kad ima više kvalitetnih pojedinaca u timu...ako i nisam baš od reči do reči tako rekao, tako sam mislio... :D ...sve u svemu, ovo je tek druga pobeda Teleoptika u 7 odigranih utakmica, ali uveren sam da će ih biti više ubuduće...

I - čestitke našem Dukiju za njegovu prvu trenersku pobedu - jer nije vodio Optičare u prvom kolu prvenstva kada su takođe pobedili...

Evo šta Žurnal kaže o protekloj utakmici:



Evo kako izgledaju golovi na snimku od 3:32:


Evo opširnog članka o našoj omladinskoj školi o kome bi se dalo diskutovati, ali hajde prvo da ga pomno pročitamo...


I, sin našeg bivšeg golmana Ljubanovića trenira sa nama...moram da priznam da se seniora baš ne sećam, ali čovek je bio u Partizanu u sezoni 1997./98. Teška vremena. A koja pa to ovde nisu... :icon-rolleyes:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Фотографија Гордана Петрића у просторијама клуба домаћина, Бата Мирковић у пролазу и разговору са Игором Дуљајем, Алберт Нађ на трибинама, птице које слећу на Централни затвор...и утакмица Синђелић-Телеоптик могла је да почне...




Током целог меча, један навијач домаћих узвикивао је ,,кад сте видели да је пиле очерупало орла,, - међутим, данас се десило баш тако нешто - ,,Пилићи,, Игора Дуљаја очерупали су Синђине ,,Орлове,, победивши са 1:0...

У почетку утакмице, домаћин агресивнији са више шанси, са превлашћу на средини терена - а није ни чудо - Телеоптик игра са три нападача, а и Петровић који се ,,води,, као везиста више ми личи на нападача, тако да више чекамо неки индивидуални потез наших него што водимо игру...







...Ипак, кључни потез првог полувремена, а испоставиће се и целе утакмице, биће одлично изведен ,,слободњак,, нашег бека Дукића који цепа мрежу домаћих - 1:0!




Синђелић онда наваљује још жешће, и убрзо се лопта котрља по пречки нашег гола, али - не улази унутра!






У другом полувремену, јасно је било да ћемо имати пуно простора за контранападе, нажалост искуснији Лакчевић и Арамбашић маше оно што не би требали, а они мање искусни, имам утисак, у завршници гледају само да шутну или се отарасе лопте ,,реда ради,, - не размишљајући о томе да и они могу и треба да реше утакмицу! Неколико пута смо споро и слабо мислили...и свака наша прилика је отишла у неповрат...овога пута нисмо били кажњени за то, али...
Не данас, не у овој сезони, него већ неколико сезона - дешава нам се то исто.





На крају утакмице у главној улози два голмана, њихов који одлази до центра да изведе слободњак, а затим и у шпиц свог напада...наравно, онда још и најбоље скочи, па му се после лопта врати да покуша још и маказице...али на крају свега тога лопте се ипак дочепао наш голман!






Но ни то није био крај утакмице, него је Гочманац морао да успешно интервенише још пар пута (а током другог половремена да добије и картон због задржавања) да бисмо цео ,,плен,, однели у Земунело.
Али, лепо је кад се победи, нема шта! :D

Саставе тимова и више детаља о утакмици можете сазнати из извештаја Србијаспорт.нета:

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.530
Локација
Žrnov
Malog Bogdana Kostica (kapiten), za 2 god max ocekujem u pri prvom timu, ako ovako nastavi da se razvija...
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Sutra se igra omladinski derbi, na pomocnom terenu iza rupe.
Ozblijno su se naostrili i jedni drugi posto vracaju igrace iz prvog tima. Oni su protiv Vozdovca vratili Motiku, Lekovica, Stankovica.... a nama su protiv Vojvodine igrali Ilic, Petkovic, Vlahovic.

Cim saznam vreme napisacu.
Bilo bi lepo da podrzimo nase decake, uvek je lepo opaliti komsinicu, narocito u gostima.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Omladinski derbi je sutra u 11h tamo gde si napisao.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
jel mozes da mi kazes na kojoj poziciji mu igra Knezevic, pod uslovom da je to uopste Uros Knezevic ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Lepši fudbal se igra u omladinskom nego u seniorskom večitom derbiju, a lepa i ubedljiva je bila i ova današnja pobeda Partizana od 3:1! Bravo momci! :clap

@vladokv
Na utakmicama Teleoptika koje sam gledao ove sezone igrao je Saša Knežević (rođen 18.8.2004.) nosio je br.7 na leđima a igrao na ,,suprotnoj,, strani, odnosno - levo krilo.

Uroš Knežević (rođen 4.1.2002.) je (kao ofanzivni vezista) u proleće 2021.-e igrao tu jednu polusezonu za Teleoptik kada nismo uspeli u baražu da uđemo u PLS, a posle je otišao u Železničar iz Pančeva, a transfermarkt ga sada ,,vidi,, kao defanzivca i trenutno - u Partizanu (ili Partizanu II, ma šta to značilo.)

https://www.transfermarkt.com/uros-knezevic/profil/spieler/607921

Doduše, ja nisam gledao ovu poslednju utakmicu Teleoptika, pa, ako je Partizan odlučio (ili će tek da odluči) da Uroša ponovo pošalje među ,,Optičare,, - onda ćemo tamo imati dva Kneževića, kao što sad imamo dva Ostojića i dva Čermelja.
Ali kažem, nisam juče gledao tu utakmicu, pa da znam na kog su Kneževića mislili u današnjem izveštaju Sportskog žurnala, ali Uroš ove sezone DOSAD nije bio u Teleoptiku.

Sad sam baš čitao sastav u tom izveštaju pa se pitam da nije i greška pomenuti Petković, jer obično igra Petrović, ali svakako je GREŠKA u broju fudbalera jer ih u sastavu imamo samo 10 a ne 11.

1. Gočmanac - golman
2. i 3. Bojat i Dukić - bekovi
4. Stanković - zadnji vezni
5. i 6. Purić i Ostojić - štoperi
7. FALI NAM DESNO KRILO?
8. Čermelj - vezista
9. Arambašić - centarfor
10. Ako je u pitanju Petrović onda je ofanzivni vezista, ako imamo nekog Petkovića onda ne znam...
11. Knežević (verovatno Saša) - levo krilo.

To je neka moja pretpostavka, e sad, ako grešim...neće mi biti ni prvi ni poslednji put da nešto (z)grešim...

EDIT:
Proverio sam u mojim i izveštajima kolega, u prvih 8 kola prvenstva i nije bilo nikakvog Petkovića u našem sastavu ili na klupi, a Saša Knežević je jednom igrao kao desno krilo, a u svim ostalim slučajevima kao levo. Rado bih i dalje ,,uživo,, sticao neke utiske o Teleoptiku, ali...moj profi posao će mi uzeti prilično vremena u nekom narednom periodu...
 
Последња измена:

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
nisam pratio Teleoptik od kada ih je prosle sezone uzeo Nadj, odnosno odgledao sam 2-3 utakmice i iskreno nije mi se svidelo kako to izgleda. Od tih nekih igraca koje sam do tada pratio bili su mi zanimljivi Knezevic, Corkovic, Raskovic.. odnosno Subotic, Puric, Grkovic kasnije. Od Bojata sam recimo "digo ruke" ( voleo bih da gresim ), a voleo bih da vidim u nekom trenutku Nikolu Stankovica koji je igrao u paru sa Raskovicem kao i Borisa Krstica. Za onog malog levog beka Ikanovica sam saznao da je ganci, a steta realno.

gledam malopre omladince i ne mogu da verujem da mu Nikolic ne igra ispred Acimovica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Nije ih Nađ uzeo prošle sezone, nego dosta ranije...prve sezone je vadio Teleoptik sa dna tabele, u drugoj je bio prvak lige, u trećoj je sa izmenjenim timom imao prosečne rezultate, u četvrtoj je zamenio mesto sa Igorom Duljajem...ja to onako po sećanju, ali može se proveriti na starim stranicama ove teme.
Bilo je u tom periodu zanimljivih igrača, igara, utakmica, rezultata...
Momcima fali konstantnost u onome što je kod njih dobro, fali im da dalje napreduju i budu sve bolji, često fali i strpljenja da se sačeka to da budu bolji.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo za omladince, nakon ove pobede nad ciganima - izbijamo na prvo mesto na tabeli.
---------------------------------------------------------------------------------------------------

CRVENA ZVEZDA - PARTIZAN 1:3 (1:1)

STADION: Rajko Mitić-jug veštačka trava. GLEDALACA: 800. GL.SUDIJA: Stamenković Ivan. POM.SUDIJE: Hrutka Marko i Vlasačević Dimitrije. STRELCI: Mijatović 29.min (C.Zvezda), Petković 19, Vidojević 53. (a.g.) i Mirčetić 77.min (Partizan). ŽUTI KARTONI: Vidojević, Marić i Vukičević (C.Zvezda), Petković, Ralić, Vlahović i Mirčetić (Partizan).

CRVENA ZVEZDA: Miladinović (Marinković), Nedeljković, Marić, Leković, Lečić (Vukičević), Vidojević, Matić (Ivić), Stanković (Brajić), Mijatović, Pirgić (Stojsavljević), Motika.

PARTIZAN: Mihajlović, Ilić, Ćelić, Aleksić (Ugrešić), Petrović, Trifunović, Aćimović (Nikolić), Jevremović, Stjepanović, Vlahović (Petrušić), Petković (Mirčetić).

Tabela: 1. Partizan 18 bodova (+7 gol razlika), 2. Radnički 1923 18 bodova (+4 gol razlika), 3. Crvena Zvezda 17 bodova, 4. Vojvodina 16 bodova, 5. Radnički NB 15 bodova...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Prijatno jesenje popodne i ubedljiva pobeda Teleoptika od 4 na prema 0 nad ekipom Strelca iz Mislođina u ovoj ,,sportskoj sredi,, i u takmičenju za Kup FS Srbije na teritoriji FS Beograda...

Teleoptik uvek u kup takmičenju da šansu rezervistima da pokažu šta (ne)mogu, ali, ovoga puta su momci u plavim dresovima pokazali razliku u klasi u odnosu na svog rivala i uradili ono što se od njih očekuje (za razliku od, recimo, Partizana, koji je nedavno uspeo da u skoro najjačem sastavu ispadne u takmičenju za Kup u Sremskoj Mitrovici).

Optičari su utakmicu počeli u sastavu: 1. golman Čukuranović, 2. i 3. bekovi Bojat, Kekić, 5. i 6. štoperi Janković i Krstić, 4. i 8. vezisti Stojanović i Marko Čermelj, 10. Gajić, desno krilo 11. Radulović, levo krilo 7. Đurić, špic 9. Sretenović.
Igrali su još i 13. Purić, 14. Kauzlarić, 15. Nedeljković, 16. Miladinović, 17. Stevan Ostojić.

Utakmica je počela slobodnjakom Čermelja ali njegova lopta ipak prolazi pored stative, a zatim naš golman, Nikola Čukuranović, skida zicer napadaču gostiju, Petroviću...iako kasnije Strelac iz Mislođina nije imao neke takve prilike, Čukuranović je i danas, kao i svaki put kada sam ga gledao, bio vrlo siguran u svojim intervencijama iako je već duže vreme samo rezerva Gočmancu...




Sa druge strane, naši napadači su, svaki ponaosob, uspeli ili da petljaju ili da dodaju kada treba šutirati, ili da kada šutiraju ne uspevaju da pogode mrežu gostiju...





A ja sam se prisećao kako je izgledala naša prošla utakmica za kup protiv istog rivala (ali u gostima), gde smo takođe imali neke šanse koje nismo koristili, pa onda time posle utakmicu uveli u jednu sasvim neizvesnu, ali i vrlo uzbudljivu završnicu...
Ipak, naša ,,desetka,, Dejan Gajić u jednom mahu ,,namestio je nišanske sprave,, i udarcem izvan 16erca poslao loptu uz samu stativu tako da golman Roksić nije tu ništa mogao da učini i to je bilo 1:0 za Teleoptik!




Imali smo posle još poneki izgledan napad, ali rezultat se do kraja 1.pol. nije menjao...




U drugom poluvremenu, napadi (ali i promašaji) Teleoptika će se nastaviti, a osim napadača, jednom je solidno ,,pripalio,, i bek Kekić, ali - ipak nije pogodio...
Simpatični gosti su se pokazali i prikazali kao ekipa koja želi da igra fudbal, da se nadigrava i, zaista, dosta fudbalskog ,,šmeka,, se videlo u njihovim lucidnim pasovima kojima su želeli da što pre ,,izbace,, svoje napadače u šansu...





...ali je prvo kvalitet, a zatim i mladost i fizička sprema Optičara odnela prevagu u našu korist, tako da:

Prvo je Uroš Đurić ,,iz vazduha,, učinio ono što nije uspeo ,,po zemlji,, - na odličan centaršut Bojata lepo je skočio i glavom onako ,,fudbalski,, loptu poslao u zemlju odakle je ona odskočila u mrežu Strelca i to je bilo 2:0...





...a ubrzo ponovo tresemo mrežu gostiju, mada je naš treći gol izazvao i neke nedoumice - Stojanović je loptu poslao ka mreži ili ka Raduloviću koji je tu loptu ćušnuo...pa su gosti reklamirali ofsajd a mi na tribinama imali nedoumicu da li je lopta možda već prešla gol-liniju kada ju je Radulović taknuo ili ne...sve u svemu, sudija Ivan Gospavić je gol priznao, a posle utakmice mi je Uroš Stojanović rekao da je golgeter ipak bio Nikša Radulović.





Nikša ubrzo postiže još jedan gol i to je već bilo 4:0 za Teleoptik.



Međutim, osim lepe igre, momci iz Teleoptika imponovali su i svojim ponašanjem - svesni da su kvalitetniji od protivnika, ali i poštujući ga, NIJEDAN gol danas nisu nešto preterano slavili, nego bi se vrlo brzo samo povukli na svoju polovinu da protivnik može da krene sa centra...
...a ja se mislio, pa dobro, deco, lepo je što ste tako vaspitani, ali gol je gol, pa ma kome da ga daješ, nasmejte se bar malo!

Mislođinci su sve više fizički ,,padali,, i Teleoptik je iz kontranapada STALNO ulazio u prilike za još neki gol...ali je te prilike i propuštao...
Najizgledniju je imao Stevan Ostojić, ali kako ni on nije uspeo da, neometan, i iz prilične blizine ,,uturi,, loptu u mrežu, rezultat je, do kraja utakmice, ostao nepromenjen...

 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
338
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
tog Ostojica ( ako je to uopste taj momak ) se secam iz mladjih kategorija. Ofanzivni vezni, bas nezgodan u igri 1 na 1, nisko teziste, odlican tajming prilikom driblinga, dobra promena pravca mada je i tada bio malkice "nedorecen". Mnogo mi je krivo sto tako neke igrace nisam u stanju da ispratim u nekom duzem vremenskom intervalu u kontinuitetu.

ja sam recimo smeo da potpisem za Colica ( koji je "pusten" u Cuku ) da ima materijala za prvi tim, ali me zivo interesuje sta se tu izjalovilo. Vidim da se ni tamo nije naigrao. Svakako ni prvi ni poslednji za koga sam lose procenio.
 
Top