Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Није баш чест случај да се о неком појединачном фудбалеру Телеоптика пише у јавности, ипак, интернет ми је малопре понудио чланак о Филипу Чермељу...

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ипак три ,,Оптичара,, на припремама првог тима Партизана, поред вредног везисте-нападача Ђорђа Петровића - ,,Ђолета,, и робустног штопера Луке Суботића - ,,Субија,, ту ће бити и голман Матија Гочманац звани ,,Гоч,,...

Ево првих утисака неких наших младих фудбалера о почетку полусезоне:

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Много пута љутио сам се на фудбалере Партизана...зато што су губили утакмице које нису смели да губе, зато што су одиграли лоше, зато што су ме разочарали због овог или оног...али НИКАД се нисам љутио на ,,радилице,, као што су били Жупић, Нађ, Евертон - и наравно, Игор Дуљај, јер то су били момци који су одувек и увек давали својих 100% могућности и снаге за Партизан, на сваком терену и против сваког противника!
Њима се НИКАД није имало шта замерити...

Прочитајте следећи текст па да видите о каквом се момку радило док је (и како је) градио каријеру у Партизану (и касније у Шахтјору), а сад прави прве самосталне тренерске кораке у Телеоптику...и сасвим солидно му иде...

А како би и могло бити другачије кад је наш ,,Дуки,, у питању...

 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
306
Reaction score
874
Локација
Boston
Gde je Aleksa Purić? Meni taj dečko baš enigma jer one pripreme što je odradio meni izgledao odlično.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Superligaški fudbal je već ,,krenuo,, a do trećeligaškog fudbala i neke tamošnje utakmice Teleoptika još ćemo popričekati... Tri ,,optičara,, bila su na pripremama prvog tima Partizana, sad se vraćaju u Teleoptik, nadamo se da su te pripreme od njih napravile još bolje fudbalere nego što su to bili pre...




Nadao sam se još nečemu...da Partizan recimo ponovo pozajmi Vanju Vlahovića Teleoptiku, ili da nam da nekog drugog fudbalera...ili makar da nam dođe Zeka Jojić pa da u još jačem sastavu ,,pojurimo,, ulazak u PLS, ali...
Vanja je otišao u Italiju, Zeka nekim svojim putem, a trećeligaš OFK Beograd dovodi neka poznata fudbalska imena u želji da (jednog dana) ode u viši rang...

Tek nedavno našao sam vremena da pogledam snimak pripremene utakmice Partizana sa Mladošću iz Lučana u kojoj su za nas nastupali uglavnom mladi igrači - deca itekako znaju da igraju fudbal, i za razliku od mnogih dosadnih utakmica Superlige gde svako čuva bod, gol i prostor, i igra ,,unazad,, - deca bi da se nadigravaju...i to veliki deo utakmice sa igračem manje!


Uvek sam za to da dovodimo PRAVA inostrana pojačanja, ali pravi je ZLOČIN da ,,naša deca,, NIKAD ne dobiju priliku da u PARTIZANU naprave neku svoju ozbiljnu karijeru...
Recimo, Mihajlo Ilić je veći deo te pripremne utakmice odigrao tako zrelo kao da ima 29 a ne 19 godina! Pa kakav bi tek bio za nekoliko godina da mu se pruži šansa?!
Ali...koliko uopšte Partizan želi da Mihajlo ostane u Partizanu? To jest, koliko dugo pre nego što ga prodaju? Šest meseci? Godinu dana?
I sa Markom Milovanovićem mogli smo da imamo špica za više godina i sezona, ali...
Eto, ne treba nam ni Vanja Vlahović...Baždar je već ,,u izlogu,,...

U redu, ne mogu svi da ostanu u Partizanu, treba nam i neki novac, ali KADA će neka mlada nada da OSTANE u Partizanu, jer može da bude neuporedivo bolji fudbaler od domaćih igrača koje dovodimo iz drugih klubova da se ,,krpimo,,?!



1. Marko-Milovanovic-i-Mihajlo-Ilic.jpeg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Gde je Aleksa Purić? Meni taj dečko baš enigma jer one pripreme što je odradio meni izgledao odlično.
Ili sam prevideo ovaj post, ili sam ga video pa zaboravio, inače bih ti odgovorio mnogo ranije:

Aleksa Purić (zvani Purke) već neko vreme igra za Teleoptik, imaš ga u postovima i na fotografijama sa prethodnih ,,stranica,, ove teme...bio je i u onom zimskom ,,kombinovanom,, sastavu Partizana koji je igrao neke prijateljske utakmice još pre nego što su počele pripreme prvog tima Partizana...

A kad sam već kod Teleoptika, Srbijasport.net nam kaže da naši Optičari svoju prvu prolećnu utakmicu igraju u Obrenovcu protiv Radničkog, 4.3.2023, od 14i30...
Ipak, sačekaćemo i zvaničnu objavu termina na sajtu FSB-a pa da to i potvrdimo...

Napred Teleoptik! :navijac
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Следећег викенда стартује и Српска лига Београд, па ћемо моћи да пратимо и Телеоптик...
Ево шта каже Игор Дуљај:


Занимљиво је било погледати и чланак о доласцима и одласцима играча из клубова те лиге - Телеоптик је сматрао да му не треба нико нов, док су неки доводили читаве тимове...у ОФК Београд су, рецимо, доведена и нека позната фудбалска имена, уосталом...прочитајте:

 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Milan Stojanoski novi trener Teleoptika
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Stojanoski je igrao i u napadu i u odbrani, pa se nadam da će i njegov Teleoptik znati i da napada i da se brani kako treba...
Već po nekoj tradiciji, Teleoptik godinama igra pravi fudbal, voli da se nadigrava, i ja tu ništa ne bih dirao...
A nadam se da neće ni Stojanoski.

Igor Duljaj je sada već prošlost Teleoptika, ali preporučujem članovima foruma koje naša trećeligaška filijala interesuje da pažljivo pročitaju sledeći tekst...ima razloga za to...

 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
...и позивам љубитеље фудбала да у недељу (4.3.2023.) од 11 часова у Обреновцу одгледају дуел Радничког и Телеоптика...
 
Top