Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Veceras od 19h Borac - Vizura . Prenos na SOS-u direktno . Za Vizuru debituju Djurkovic i Soares.
 

mlade

Guest
BORAC - VIZURA 89:67 Đurković Marko 9 poena Jelovac Stevan 10 poena Valente Soares Joao Filipe bez poena Vlahović Aleksandar 7 poena
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Uhvatio sam drugu cetvrtinu da pogledam.Vlahovic bolji od Aleksica,komotno je mogao u prvi tim mesto ovog.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Mlad je jos , ali bice od njega reprezentativac . Neka samo nastavi ovako .
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
On je god onog Riki Rubia.18god.pa i nije mnogo mlad.Posto ja nevidim nikakvu korist od Aleksica smatram da je bilo bolje ubaciti njega ali zna Dule najbolje.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Polako , i on ce veoma brzo kod Duleta - kako stvari stoje verovatno naredne sezone ... prosao je sve mladje reprezentativne selekcije , dobar sut / pregled ... iskreno mislim da vec sada nije drugi plej samo jer su odlucili da bi mnogo vise igrao u Vizuri i da je mozda fizicki slabiji od matorih plejeva u guma ligi ...
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Lucic objasnio!
Druga pobeda mladog tima



U 2. kolu I srpske lige, mladi tim Partizana ostvario je i drugi trijumf. U gostima je pobeđena zemunska Mladost rezultatom 81:78.
Posle furiozne prve četvrtine, crno-beli su se prilično opustili, pa je neizvesnost trajala do samog kraja meča. U svom prvom nastupu za mladi tim, status prvotimca je opravdao Vladimir Lučić koji je bio i najefikasniji akter utakmice

Mladost (Z) – Partizan MT 78:81(15:27, 28:19, 18:17, 17:18)

Mladost: Spasojević 3, Stojadinović 8, Nikolić, Obradović 16, Dragović, Radulović, Petrović, Božović 12, Kruševac 19, Pantelić, Tričković 6, Boltić 14.

Partizan MT : Janjuz 9, Trikić, Živković 3, Bilić 2, Teodorović, Trivić, Jaramaz 13, Lučić 31, Balaban 5, Tapušković 8, Basta 10.
 

Svetogorska

Početnik
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
125
Reaction score
2
Izvor: B92, zvanični sajt | Saša Ozmo
192787688948f4c522a4650881063379_big.jpg
Oliver Popović ponovo trener Vizure

KK Vizura smenila je trenera Vinka Bakića i na mesto šefa stručnog štaba ponovo postavila Olivera Popovića.


Razlog za to je očajan start tima sa Tošinog Bunara, koji je u prva tri kola zabeležio isto toliko poraza, dva puta sa preko 20 poena razlike. Popović je prošle sezone vodio Vizuru i uspeo je sa njom da se plasira u Superligu.
Oliver Popović je kao igrač nastupao za Partizan, Borac, Spartak, Beobanku, Crvenu zvezdu, Lokomotivu, Uniks i Marusi. Trenersku karijeru počeo je u Tamišu, a nastavio je u tadašnjoj Mega Ishrani i Vizuri.

Vizura u narednom kolu dočekuje Radnički Inv. Inženjering. Novobograđani ove sezone imaju vrlo mlad tim (prosek 21,1 godina), pa je i to možda razlog nešto slabijih igara na početku sezone.

Vinko Bakić če nastaviti rad u mladom timu Partizana, pošto Vizura i 'crno-beli' imaju sklopljen ugovor o saradnji.
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
brate ovaj Balaban ne moze ni sa juniorima
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Otkud on sada u drugom timu ? zar on nije trebao u paketu sa Jelovcem i Vlahovicem u Vizuru ?

Verovatno su i tamo videli svi kakav je " potencijal "
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
@ zeen

Ne mozes ocekivati od svakog naseg centra da sa 19-20 godina bude dominantan! Covek ima visinu, treba da poradi na snazi ali ocigledno da ce mu trebati vise vremena nego Pekovicu ili Perovicu da postane igrac za Partizan!
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Ako je uspeo Dule od Koste da napravi igraca, napravice i od Balabana.
Alo ljudi pa on je tek 89. godiste..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Veruj mi da nece!Balaban nema ali bas nikakav talenat,dovoljno je baciti jedan pogled na njegovu igru pa zakljuciti.Pri tom i nije visok pa da ga trpimo,209cm je on a sa tom visinom posto nema nista drugo nemoze da igra ozbiljnu kosarku.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
znam decka, isao u moju skolu, na prvim treninzima nije znao da trci, ako se ne varam upisao se u gace na treningu dok je bio u ns, nema kordinaciju niti nista, samo ima visinu. ne verujem da ce od njega biti nesto.


Ovo sto si ti cuo da se u.... u gace - nije tacno , ono drugo je , jos gora je situacija bila pa ti shvati...
Nemoj pisati bas sve na net ( znam sve , posto sam trenirao sa njim i Jelovcem i ostalima ... ) , ipak je on igrac Partizan i mora se postovati !

Ako sam rekao sto nisam trebao izbrisite mi post
 

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Sa jednog foruma sam nasao informaciju da je Perica Bobic,195 cm,1992, igrao za Partizan 2 u prijateljskoj utakmici sa ex Alimenti basketom (ne znam kako se sad zovu),pa me interesuje da li zna ko da li je potpisao za Partizan ili je na probi!? Ovo je moj prvi post ovde,pa da vas sve pozdravim.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Perica Bobic?to je odlicno ako je dosao kod nas,jos smo ga onda uzeli ciganima.Cuo sam dosta dobrih stvari o njemu tj. da je veliki talenat i da se dosta ocekuje od njega,igrao je i na nekom skupu najboljih mladih evropljana,tako nesto.
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Danas na RTS 2 u 18:00 ima Vizura - Radnicki direktan prenos:s
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I ja sam cuo dosta o tom Perici! Mada se pricalo i da ga je Sedlacek protezirao opasno...
Opet ne sumnjam da je dobar igrac (sigurno medju 5 najboljih u svojoj generaciji).

Kada vec ima taj prenos, nek neko baci oko na Drenovca! Za njega pricaju da je zaista ogroman potencijal i meni ce biti drago ako uspemo da stavimo sapu na njih dvojicu u doglednom vremenu!

Kad pogledamo kako je odigrao onaj Lucic za mladi tim, onda mislim da ne treba brinuti o naslednicima Tripka, Tepica i kompanije... Jer svi ti mladi igraci sa potencijalom uz Duleta postaju ekstra igraci ako ga slusaju!

Two Serbian players, Nemanja Aleksandrof (1987), and Perica Bobic (1992) will assist to the practices of the team, because the team still counts some absentees, with the absentees of the players who were part of the Greek National Team (the fly on Wednesday to Belgrade), of Sarunas Jasikevicius and also the ones of Dusan Kecman and Nicola Pekovic, who have obligations with the national teams of Serbia and Montenegro respectively.

Kao sto se vidi iz prilozenog, Bobic je trenirao letos sa PAO-om...
 
Последња измена:

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Lucic je nesto poput Velickovica.Imao sam priliku da ga gledam sigurno 10 puta,i uvek je odigrao solidno:clap

Ne koristi podebljana (boldovana) slova!

WebCrew edit

 
Top