Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Evo sastava Teleoptika, po brojevima:
1. Slavković
2. Krstić
3. Ćorković
4. Momčilović
5. Subotić
6. Đurković
7. Dragić
8. Minić
9. Marković
10. Knežević
11. Blagojević
Rezerve:
12. Kašić
13. Obradović
14. Stakić
15. Lekić
16. Mugoša
17. Sretenović
18. Stojčeski
Utakmica počinje za 20ak minuta...ovako na prvi pogled, igramo bez klasičnog centarfora, raduje me što ću moći da pogledam Kneževića od početka utakmice...ali, videćemo pravu formaciju i zamisao tokom utakmice...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ukoliko je neko propustio informaciju, na zvaničnom youtube kanalu našeg kluba mogu da se gledaju u direktnom prenosu (sa sve komentatorom) utakmice naše omladinske škole i Teleoptika, koje igramo kao domaćini. Utakmice i kasnije, kao snimak, mogu da se pogledaju.
Danas se Optičari nisu baš proslavili, ali dobro, imaju dobru bodovnu prednost nad drugoplasiranim Brodarcem, koji ne može ni u jednoj selekciji da dobije nijednu utakmicu od kad je Kokeza u zatovoru... samo će hejteri reći da to ima neke veze :p

Glavni sudija je fenomenalno vodila utakmicu, po mojim kriterijuma. Zaista sve pohvale.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Kokeza u zatvoru? Nisam znao da su ga priveli već?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Lapsus, iliti - što je babi milo :) Htedoh da napišem od kad je privođen.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
April u Beogradu je nekako najromantičniji u onoj pesmi Zdravka Čolića, a u stvarnosti je to jedan hladnjikav, kišovit i turiban mesec...
A nije mnogo drugačije ni u Zemunu...danas je bilo baš tako, a dodatno nas je udepresivilo i ,,mršavih,, 1:1 Teleoptika protiv tima dugačkog imena - Univerzitetskog Fudbalskog Kluba Studentski Grad, koji se očigledno baš nešto ,,nameračio,, na nas, jerbo od njih ove sezone uzesmo samo bod...

Ulazak Kneževića u prvih 11 uslovio je neke ,,rokade,, u timu, on je (bar na početku) zauzeo mesto klasične ,,desetke,, pa smo zato vezistu Blagojevića pomerili više ka desnom boku, a zato je desno krilo, Marković, danas zaigrao kao centarfor...
Dakle, na gol se, posle reprezentativne epizode (u odgovarajućoj selekciji) vratio prvi golman Slavković, četvorica su bila u odbrani, u vezi su bili Momčilović, Minić, Knežević, po bokovima Blagojević i Dragić, špic - Marković...

Mi obično napadamo sa dva brza krila, ali smo pomeranjem Markovića u ,,centralu,, malo izgubili na probojnosti po desnoj strani, a levokrilnog brzonogog Dragića je protivnik uglavnom neutralisao time što se povukao u jedan čvrst defanzivni blok, tako da Dragiću nisu ostavili baš puno prostora da on može nekoga da protrči, a i kada jeste to uradio, ,,dobio je po nogama,, tako da...nekako smo bili ,,otupljeni,, po oba krila...

Pomislio sam da bi zato mogli da pružimo više u ,,manevru,, jer pored ,Mićka, i ,Mine, koji znaju fudbala, tu sa njima danas je bio i ,Knez, plus sa desne strane ,Blagoje, koji je zapravo uglavnom ,,veznjak,,...a u centrali je bio Vido (Marković) koji je na nekoliko utakmica igrao iza špica gde je takođe pokazivao da zna sa loptom...
Međutim, nije nam baš najbolje išlo ni u vezi, igra je bila dosta rastrzana, pasovi često neprecizni, dosta puta nije se imala ideja šta i kako, itd...

Kao da su se momci malo ,,uspavali,, time što su na vrhu tabele, pa su mislili da će i ovu utakmicu da pobede...ako ne baš odmah i ubedljivo, a ono do kraja utakmice, pa makar jednim golom...
I kao da ih je to vođstvo golom Kneževića ,,povuklo,, da pomisle, o.k. to je to, pobeda i tri boda su tu, tako da su opet ,,zadremali,, pa im je UFC ,,Studenjak,, gotovo odmah uvalio golčinu i izjednačio...
Ispostavilo se da je to bio i konačni rezultat utakmice...

@JasminaT
I prošli put kada je sudija Jelena Međedović ,vodila pravdu, u Zemunelu, videlo se da čvrsto drži utakmicu u svojim rukama i da ne dozvoljava da joj 22 muškarčine određuju šta treba da sudi...ko ne sluša i nije vaspitan, dobije kaznu u vidu ,žute karte, pa se onda opameti...
Nema šale sa gospođicom ili gospođom Međedović tamo gde šali mesta nije!

O današnjoj utakmici evo i šta kaže Srbijasport.net:


Ne znam zašto, ali imao sam nekih ,tehničkih, problema da postavim fotografije, evo tek sad je sve ,proradilo, pa samo da kažem da su se pri početku utakmice u Zemunelu tamo pojavili neki opasni tajanstveni ljudi u crnom :D , koji su lagano prošetali dva kruga po sportskom centru, tako da je (prema nekim mojim izvorima) delegat čak hteo da prekine utakmicu (iz Korona-bezbednosnih razloga)...ipak ispostavilo se da su ,,ljudi u crnom,, samo onaj po celom svetu, svima znan, beogradski Partizan, a on valjda ima prava da prošeta po sopstvenom sportskom centru (čak i u doba Korone)?
Ili nema prava?
Znate šta, viđao sam ja mnoge terene Srpske lige ove sezone, pa...to ,,treniranje strogoće,, nije baš svuda isto...















 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
A evo ,,stižu,, i ostale fotografije danas ,,usnimljene,,...

Neposredno pre gola za Teleoptik Knežević mi je ,,ušao u kadar,, i ja sam iskoristio priliku da ga usnimim, da ga ,,imam u arhivi,, - ali nisam siguran da li je iko na stadionu ,,provalio,, da je on u tim trenucima u stanju da skoro sa pola terena šutne loptu pravo u gol! Bravo za ideju i realizaciju! :clap






Nažalost, veoma brzo sledi prizor koji nam se baš i ne dopada, igrač ,,Studenjaka,, zaobilazi našeg golmana i trese našu mrežu...






I, što se tiče rezultata utakmice to je bilo to...fotografija i duela i gužvi, pa čak i prilika za gol je bilo još, ali golova - ne.











Rekoh da je liga ,,izjednačena,, i da nije nikakvo čudo da oni ,,ispod,, mogu da ,,oduzimaju,, bodove i onima ,,iznad,,...tako beše i danas...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.088
Локација
Beograd
Šta se bunite, možda niste znali, ali uvedena su tri nova fudbalska pravila:

1. U slučaju da golman Partizana boksuje loptu u svojih 16m, odmah svirati penal za zvezdu.

2. U slučaju da golman Partizana ne boksuje loptu u svojih 16m, isto svirati penal za zvezdu.

3. U svakom slučaju, uvek i obavezno - svirati penal za zvezdu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Kad prodje ovo zlo od vlasti ostace upisano da je jedan klub ucio decu od petlica do seniora da padnu na svaki preki pogled jer ce im sudije svirati penal,da su svake nedelje izvodili isti performans,da se niko nije zapitao kuda ovo vodi i kakve ljude stvaraju od njih,da nece svako od tih momaka postati bogat i slavan jer cim izadjes van granica Srbije vazno je da si spreman sam da uzmes pobedu u svoje ruke u fer uslovima i da ti niko nista nece pokloniti. Neki ce da izbacuju Mitrovice,Vlahovice,Tadice,Milinkovic Savice momke koji svaki vikend igraju ozbiljan takmicarski fudbal a neki ce da izbacuju Vujadine Savice,Filipe Stojkovice,Borjane,Boacije i ostale glumce i statiste iz Udbaskih filmova koji za 4 godine nisu odigrali 10 fer utakmica gde protivniku nisu vezane ruke i noge.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Neverovatno, koliko je zvalonja, obesmislio sport, svaku draz, neizvesnost ,takmicenje.U istoriji ce biti zabelezen da je tradicionalno visok nivo ciganskog lopovluka podigao do beskonacnih razmera.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Omladinska titula im je jako bitna, zbog lige šampiona za mlade, koje služi kao pijaca za igrače. Zato je Brodarac bio šampion pre par godina. Sad ovi ništa ne prepuštaju slučaju, tako da je trebalo da se rukom ubaci lopta za njihovu pobedu, to bi se uradilo. Ovo više nema nikakvog smisla.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kadeti dobili cigane i zadrzali prvo mesto. Bravo momci.

Partizan - Crvena zvezda 2:1

(1:0 - Bazdar (penal) 1:1 - Nikolasevic 2:1 - Jevremovic)

* Moglo je i ubedljivije jer smo promasili penal za 3:1 (Bazdaru golman cigana odbranio) plus jos 3-4 ciste sanse, oni imali 2 prilike...

* Ostaje borba za titulu u dvoje mi i Vojvodina... cigancici su treci sad imamo 8 bodova vise od njih nakon ovog kola
 
Последња измена:
Top