Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Zamisli sto je trener rekao svom igracu 'indijanac'. Kakvi su igraci postali i njihovi roditelji kao neke pi*kice da me prostite. Pa nas je Dragan u Zitku unistavao kad sje*emo nesto, mozda je i to pogresno, ali onda sledeci put stisnes zube i grizes i ne pravis neke greske, a ovaj retard otisao jer je 'indijanac', takvi igraci i ne trebaju da budu u Partizanu u mladjim kategorijama.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Sve ovo sto je on rekao je tacno, ali kod mene postoji ogromna sumnja da u nasem klubu nema ko da odradi zamisljeno. Dobra stvar su ti kampovi, ali sta ti vrijedi sto ti tamo spazis strasnog talenta kad realno nemas sta mu ponuditi. Jedina solucija po kojoj ce neko doci da igra je ogromna usadjena (Novica Velickovic) ljubav prema Partizanu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.707
Pricao je i Zeljko o tome za Sportklub u onoj emisiji kako svi imaju problema sa tim da su danasnja djeca kao od svile.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Kadeti Partizana pobedili u gostima 100-95 mutant klub.
Prvi su na tabeli sa skorom 5-0.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Peckarski se zaustavio posle prvih 20 minuta, jer je već u prvom poluvremenu dao 27 poena. Šutirao je za 2 poena 12 od 15 (ili čak i 14), ako se dobro sjećam i 1 od 2 za tri.
Tako da je igrao sa punim gasom dao bi i preko 40 poena lagano
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.695
Локација
Beograd
Mali je dominantan kao Bogdan Bogdanovic u tom uzrastu.Sam pobedjuje utakmice,odskace od svih u tom uzrastu.Eh jos da moze Dule da ga trenira i davi kakva bi to igracina postala.Ovako ko zna...
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Porazavajuce je da institucija kao sto je KK nema svoju halu, jer upoznat neko cinimi se prosle godine da su Pucisti isli na razgovor kod Pekovica i dokle je doslo do realizajice istog
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Mali je dominantan kao Bogdan Bogdanovic u tom uzrastu.Sam pobedjuje utakmice,odskace od svih u tom uzrastu.Eh jos da moze Dule da ga trenira i davi kakva bi to igracina postala.Ovako ko zna...

Ne bih se slozio u potpunosti. Bogdan u svom uzrastu nikada nije bio dominantan kao Pecarski. Odskakao jeste, cesto bio najbolji, ali da se ovako igra sa protivnikom ja se ne secam.

Za ostalo sve stoji. Kamo srece da mu je ozbiljniji trener.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Ispravite me ako gresim ali mislim da je Musli ovako odskakao, tako da ne mora da znaci...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.422
Reaction score
11.695
Локација
Beograd
Musli je igrao evroligu kod Duleta i proslogodisnji mvp je spanske lige ,najjace evropske lige
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Različit je način na koji je dominirao Musli i ovaj na koji dominira Pecarski. Musli je bio "acelarator", prevedeno - dečak koji je već sa 15, 16 godina imao formirano telo, odskakao je fizički (i visinski i snagom) od generacije, te je iz toga proizilazila njegova dominacija. S druge strane, Pecarski je relativno nizak za poziciju koju pokriva u mlađim kategorijama, nije mobilan, fizički je vrlo, vrlo ograničen, nije snažan... njegova dominacija dolazi kao posledica čiste košarkaške inteligencije i nestvarno meke ruke, dakle to je košarkaška dominacija, a ne fizička.
Ukoliko za koju godinu bude odlučio da se prijavi za NBA draft (a hoće 99%), Ameri će biti zaljubljeni u njega jer će videti veliko preklapanje sa Jokićevim napadačkim repertoarom; nešto niža petica/viša četvorka, meke ruke, sa nestvarnim ofanzivnim smislom za igru, te osećajem za skok i asistenciju, ali i lošom defanzivom usled "sporih nogu".

Što se Bogdana tiče, on nikada nije bio na ovom nivou dominantnosti u mlađim selekcijama (imao je povremeno brutalne partije, ali ovaj nivo konstantnosti lakoće - nikad). Tu naročito mislim na reprezentaciju, jer je ipak to ozbiljniji spektar suparnika.
Kod Bogija se uvek video potencijal zbog fantastičnog gornjeg dela tela, ramena su uvek bila "na mestu", dugačke ruke, solidna atletika, šut koji je bio lako popravljiv... ali on nikada nije mogao da bude dominantan kao neki drugi momci iz njegove generacije; recimo Valančijunas, koji je bio supertalentovana verzija Muslija, ili Đentilea koji je već sa 18 godina bio jak kao Bojan Bogdanović danas, svaki napad je bio u "mis-meču", jer je bez problema pod koš mogao da ugura i četvorke/petice, a kamo li dvojke/trojke koje su ga čuvale.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.172
Локација
Kej Republika
Ovo je lepo videti. SRBIJA vs Mali [Bez 24 stana]

"Veliku podršku Pažin je imao u još dvojici polaznika crno-bele škole košarke. Stevan Karapandžić i Dušan Tanasković ubacili su po 16 poena. Karapandžić je imao i šest asistencija, Tanasković devet skokova"
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
U17 SP 2018: Srbija - Kina 73:61

Igrači KKP:

Pažin ................... 18 poena, 3 skoka, 3 asistencije
Karapandžić ... 15 poena, 2 skoka, 5 asistencija
Tanasković .......... 8 poena, 2 skoka

izvor:
http://www.fiba.basketball/world/u17/2018/game/0107/Serbia-China#|tab=boxscore

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Naredni meč Srbija igra protiv SAD u noći s utorka na srijedu u 01:00h po srednjoevropskom ljetnom vremenu.
Prenos na YouTube kanalu FIBA:
 
Top