Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Hahaha dobismo dva razlike ali sta radi crnja...Evidentno je da je napadacki odlican.onakva trojka u prelomnom trenutku i pomislis ubica i onda ima dva bacanja da resi utakmicu a on ne dobaci prvo a drugo jedva dobaci sa sve smeskom na licu :pop Da ne pricam o stavu u odbrani(koga nema).Jedna rec bol u ***** Ima par interesantnih igraca.Tanaskovic, Trifunovic...Tadic svojim zalaganjem treba da bude primer ostalima.Kada bi crnja igrao sa njegovom energijom vec bi bio u prvom timu.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
^ O cemu se radi na ovom turniru ? Tipa kao neki koledz timovi ?

edit: Kakva dva slobodnjaka na kraju krv ti jebem :pop
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Tadic me podseca malo na Vuleta Avdalovica po toj nekoj energiji. I Vule kad se pojavio pravio je kriminalne greske da te glava zaboli bas kao mali Tadija, ali kod obojice postoji ta velika zelja.

Sto se Dusana Tanaskovica tice, nisam ga previse gledao u proslosti i delovao mi je prilicno drveno i netalentovano iz tog malog uzorka. Odgledao sam obe utakmice, i bas me je prijatno iznenadio. Sa svojih 17 godina, iako ne deluje tako, prilicno je snazan i ume da koristi svoje telo u reketu sto je jos vaznije.
Posebno mi se svidelo sto bas ima osecaja u reketu, i na koju god stranu da se okrene, lepo ispivotira i svaki horog koji baci iz reketa 99% zavrsi u kosu. Mora da radi na slobodnim bacanjima, prilicno lose ih izvodi.
Inace, mene dosta podseca na Krleta, siguran sam da ce biti ozbiljan centar od njega kad se jos malo razvije.

Mali Trifunovic je samo takav ubod.
Kompletan igrac, i sut i prodor i asistencija, brutalna visina za pleja, i sasvim dobre kretnje u odbrani.


Evo njegove jucerasnje partije, pokidao je.

Danas nesto slabiji, ali opet nekoliko strasnih poteza.

Evo i statistike iz obe utakmice:

1. Partizan B - KCC Egis http://www.fibalivestats.com/u/MABA/982933/bs.html
2. Maccau Black Bears - Partizan http://www.fibalivestats.com/u/MABA/982935/bs.html

Evo i snimaka:

1.
2.

@system

Ovo je tim Mladosti, prakticno nas B tim. Igrali u dresovima Partizana.

A turnir je redovan, igraju najbolji sastavi ekipa iz azije, sa sve crnjama od po 120 kila :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Ko sto sam razumeo, mislim da jedino mi igramo sa juniorima i mladjim igracima tamo..
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Mali Trifa je ubica, resio mec onom trojkom za vodjstvo.. Crnja isto bio dobar...
Ovaj njihov Dzok sto sasuo 30+ poena(20 u prvom pol) deluje bas zanimljivo.
Mislim da je Pazin povredjen, danas se nije ni skidao, a cisto sumnjam da nema mesta da igra.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Imalo se sta vidjeti ... zanimljiva partija nasih klinaca ... Erik je bas fin igrac ... djeluje mi fizicki mnogo jaci od Pejdza
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Lepo igra mali Ttifunovic ovaj turnir, vidim ovi nasi na kraju pricaju sa ovim prangijasem Dzokom ako je mladji po godinama neka vode to za Bg valjda mozemo da krademo ovim malezijcima :D
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ispravka, u polufinalu ne igramo protiv Teksasa, vec australijske ekipe Illawarra Hawks.
Za njih nastupaju nekadasnji evroligaski igraci David Andersen i Andre Ogilvi, uz jos 3-4 Amerikanca i jednog grckog igraca, prilicno fizicki dominantna ekipa koja je na ovom turniru pravila skoro 50 skokova u proseku.

Utakmca se igra u subotu, i pocinje u 13:00, sa prenosom na fiba youtube kanalu.

Ko jos uvek nije odgledao nijednu utakmicu nasih klinaca na ovom turniru, snazna preporuka da krene od sutrasnjeg meca, ja cu postaviti link na forum.

Najveci potencijal u nasoj ekipi, po mom misljenju imaju Uros Trifunovic i mali Dusan Tanaskovic, obojica 17 godina.

Tu je i Eric Davis, koji je nas najbolji strelac na turniru sa 20 poena po utakmici, koji sa 21 godinu bas nije klinac kao gorepomenuti tandem.

On je za mene velika misterija. Igra beka sutera, a visok je samo 190, sto mu opet ne smeta da bude prilicno aktivan na skoku.
Prve dve utakmice napravi lik jednu asistenciju, i onda juce 10 lopti podeli totalno neprimetno, pritom nije izgubio ni jednu sto je impresivno.

Ima dobar sut za tri poena, uz to jako brz izbacaj. Na tri utakmice, trojke sutira 50%, i to na velikom uzorku (22-11), a zanimljivo je da je vecinu tih suteva pogodio iz driblinga. Znaci da voli da ima loptu u rukama, i nije tip igraca koji coskari celu utakmicu i ceka na asistenciju, sto opet moze da znaci da se moze koristiti kao pomocni plej ili mozda cak i prvi plej, jer decko ima sasvim dobru kontrolu lopte.

Poludistancu nisam primetio da previse koristii.

Malo bode u oci sto nije bas neki atleta, ali i pored toga ima sasvim solidan ulaz.

Defanzivno mi je prilicno upitan za sada. Cesto deluje nezainteresovano i bez ozbiljnog stava u odbrani, a onda kad se nalozi odigra odlican presing i solidno cita napadacke kretnje protivnika.
Mora ozbiljno da poradi na svojoj konstantnosti u odbrani kako bi igrao na ozbiljnom nivou, mada, ruku na srce, on vec sada ima mesta u Partizanu.
 
Последња измена:

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Dobar je bio Amer za sada, ali mislim da je bolje da se kali u B timu celu godinu, naravno ako on pristane.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Evo linka za utakmicu koja upravo pocinje - Illawarra Hawks - Partizan B:


AJMO KLINCI!
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Isteklo vreme za edit, pukao prvi link evo ovaj radi:

 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Sutra u 7 ujutru, utakmica za trece mesto:
Partizan B - Texas All Stars

Prenos na FIBA youtube kanalu.

Bice zanimljiv duel.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Cim smo naisli na "ozbiljnu" ekipu ili bolje reci profesionalnu odmah osetna razlika mada klinci su odigrali odlicno ovaj turnir i samo neka nastave tako !
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.505
Mladost dobila Spartak 99:70
Uros Trifunovic 27 poena
Nikola Tanaskovic 16 poena
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Može li neka dodatna informacija o rasporedu utakmica i tabelama tih mlađih kategorija?
Evo sad su neradni dani, pa ako možda ima neka utakmica...zašto se to ne bi i pogledalo?
Konkretno, nikad nisam video kako igra taj čupavi Trifunović, interesuje me čime zaslužuje da bude u prvom timu Partizana...ali me isto toliko interesuje i zašto još nikad nije zaslužio da uđe i na teren...?
O.k., znam, mladost, pedagogija, još mu je rano i tako to, ali ipak...
Dakle, da li da se ponadamo da pristižu neke ,,ubice,, iz tih mlađih kategorija, ili da se ne ponadamo?
 
Top