Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Imas na sajtu kls.rs raspored utakmica Mladosti (nase filijale), a sto se tice mladjih kategorija imas sve na sajtu lige.kss.rs u odeljku mladje kategorije.

Trifunovic na evropskom na kom je Pecarski izdominirao, mislim da ce da bude ubica jer bas ima prostora za napredak i ima neverovatan osecaj za igru (asistenciju).
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Bilo bi lepo kada bi se neko iz kluba setio da utakmice mogu da se strimuju u 2018(9) godini, barem kada smo domacini, jedan solidan laptop , tri kamere i gotova stvar....
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Tegi je zbog toga kažnjen. Samo Arena Sport ima pravo prenosa KLS-a.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Ja mislim na mladje kategorije pa ne znam da li spadaju pod ta KLS ograničenja ?

Koliko razumem Mladost ne bi mogla da se strimuje (smatram izrazitom štetom to pravilo).
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Za mladje kategorije postoje klipovi na sajtu koji je iznad okacen, ali cini mi se da ne izbacuju sve utakmice, a isto tako i prvo klipovi moraju da se skinu da bi se gledali..
http://www.kss-live.com/jls/video.php

Za kls je mislim nemoguce (nelegalno) strimovati jer znam da postoji neka pretplata za kls tv koja se placa, nesto slicno kao NBA League Pass,i preko toga mogu da se gledaju svi mecevi.. Cak ne postoje nigde ni snimci meceva
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
To je ona odlozena utakmica, sad nam ide "derbi" sa Megom.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Mladost je u subotu poražena od užičke Slobode u direktnoj borbi za Superligu.
Iz tog razloga Partizan je poslednje kolo ABA lige odigrao bez Trifunovića, Tanaskovića, Tadića.
Ono što sam primetio, a i ostali komentarišu po hali, to je da će Trifunović biti pravi plejmejker sa dobrim osećajem za asistenciju, prodor, pick... Postigao je 18 poena.
Inače utakmica je odlučivala o tome ko će kao 8. proći u Superligu. S jedne strane mi je žao jer bi naši mladi igrači stekli veoma značajno iskustvo sa velikom minutažom protiv jačih timova. S druge strane Partizan dolazi u Užice posle 5-6 godina pa je meni to nekako leglo :D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Steta izgubili smo u finalu 81-89.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na poluvremenu gubili čak 18 razlike (30:48) pa na kraju treće stigli smo do egala (62:62) ali na kraju smo ipak poraženi. Tomašević nas razbio sa čak 34 poena i indeksom od 48. Kod nas Pecarski odličan sa 28 poena i 14 skokova, Pažin dao 25 poena a Trifunović 15 poena. Šteta.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
On tek treba da prođe osnove odbrane ako misli da bude iole ozbiljniji košarkaš.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Treba da ojaca ledja i radi na brzini i eksplozivnosti.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da je naveći problem pored toga i očajnih nogu, trenutno glava.
Onakva flegmatičnost i odsustvo želje za pobedom, nisam video još od Đekne.
Sa ovakvim pristupom, sve i da sredi sve svoje fizičke probleme, a ima ih mnogo, maksimum će mu biti neki Tadija Dragićević stil igre, da glumi beka na četvorci.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Пионири победили Мегу 81:77.
Финале против Земуна сутра у 14:30, Хала Визура спорт, Земун.
Untitled.png
Ево и статистике.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Пионири шампиони Србије. Илија Милијашевић покидао. Нестварно зрела партија без икаквог силовања, 26 поена и 11 асистенција, индекс 32. Сваки пут када је требало је преузео одговорност и вадио из тешких ситуација.
 
Top