Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Petrovic je bio nas, ne znam jel smo ga pustili u Dinamik.
A prica je da ce Belic sa sve trenerom kod nas isto.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ilija Milijašević u Dinamiku.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ne znam da li ovo spada u mladje kategorije ali Trej Dreksel potpisuje za Mladost

Emiliano Carchia
@Carchia


Trey Drechsel will be signing with KK Mladost Admiral Zemun in Serbia, a source told
@Sportando
Drechsel is a rookie from Grand Canyon where he averaged 8.1 points and 5.8 rebounds as a senior in NCAA

 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Da,jeste,ali koliko sam u toku,njegov status jos nije regulisan,ceka se valjda fiba da odredi obestecenje.
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Ovo je sa prprema omladinaca
Sad mi nije jasna jedna stvar. Ilija Milijasevic u Dinamiku. Jeli je pozajmljen tamo? Bila je prica da ide u Real.
Zna li neko sta?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
U Dinamiku je, prebacio ga Rašković, nisu bili zadovoljni minutažom....
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Da ne ostane nezabelezeno,pobedili smo cigane u juniorskoj ligi u gostima 74-67,najefikasniji Radovanovic 17,Todorovic 16,Tarlac 11
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Odem na sajt Volim Partizan, kad tamo piše ovo:

volimpartizan.rs/gledajte-direktno-kosarkakk-partizan-kk-barselona-18hlink-za-prenos-utakmice-75842/

Čekaj, Partizan - Barselona igraju danas?! Neka greška, ili šta? Za Barsu nemam pojma gde je i šta radi, ali Partizan juče igrao sa Mornarom, tako da...nema pojma da danas nemamo druga posla nego da ugošćujemo Barsu, ali...

Reč je zapravo o meču mlađih kategorija ova dva kluba, pa, ako vam je do utakmice Barselone i Partizana, pa makar igrali samo ,,klinci,, evo linka i ovde:


U trenutku kad pišem ovo, stižemo tačno na drugo poluvreme, rezultat je zasad ,tu negde,...oni vode 39:38...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Hvala za podsetnik/link, upravo se gleda:ziveli
Inače, za vreme prvog TO pogledah malo o tom turniru - odabrano društvo, nema šta, pored Španaca, tu su i Ameri, kao i neizbežna kineska repka.
Klinci imaju štofa svakako!:partizan-fan:
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Ukratko o toku utakmice, odnosno drugo poluvreme koje odgledah.

Odigrali smo fantastičnu treću i početak četvrte četvrtine. Iz blagog minusa sa poluvremena stigli smo i do +14, a onda u poslednjih 7-8 minuta veliki pad - srljanje, ishitreni šutevi, izgubljene lopte, pomalo i domaćinsko suđenje - dovoljno za dramu i preokret Barse u završnici. Imali smo poslednji šut za izjednačenje 20s pre kraja, promašili, posle skoka u napadu postigli poene iz reketa 1.2 sekunde pre kraja, moguće i uz nedosuđeni faul odbrane. Pravimo brz faul, Španci daju jedan poen sa bacanja i to je to.

Šteta, poraz na kraju od 71:69. Ostaju nam još tekme sa Kinezima i Baskonijom u grupi.
:partizan-fan:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Da, zaista, imali smo ih potpuno ,,u šaci,, ali smo ih onda ipak ,,pustili,, da oni nas pobede...

Naravno, nemam ni reč zamerke za ove naše ,,momčine,, - prvi put u životu sam gledao neku mlađu (mušku) ,,kategoriju,, K.K. Partizana (bar preko interneta) i opet slična ,,priča,, kao i kada su fudbaleri u pitanju - mi sasvim RAVNOPRAVNO u tim mlađim kategorijama možemo da igramo sa najvećim svetskim klubovima (ili bar evropskim, kada je košarka u pitanju), ali...posle ide ono da ,,para vrti gde burgija neće,, pa onda ti veliki (i neuporedivo bogatiji) klubovi kupe (i pokupe) sve ono što im treba da bi stalno bili u vrhu, ili bar pri vrhu Evrope (košarka) ili sveta (fudbal)...a mi to ne možemo baš tako...

Dobro, to je prilično ,,krupna,, ali i uobičajena priča, a mi treba da nađemo, pronađemo ,,izmislimo,, neki ,,modus,, šta i kako MI možemo da učinimo u našu korist i za naš uspeh - a da su i dalje ,,na snazi,, ta i takva ,,pravila,, koja određuju drugi...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Lazić je svojevremeno bio asistent Dušku Vujoševiću u Partizanu u sezoni 2010/11, da bi zatim naredne sezone došao u Zvezdu, kao pomoćnik Svetislavu Pešiću.
 
Top