Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Papaya

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
40
Reaction score
24
Sezonu 2010/2011 je sa kao glavni trener Partizan predvodio Vlade Jovanovic. General je 2010. otisao posle final four-a na privremeni rad u CSKA. Koliko me pamcenje sluzi.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19

Jos jedan nas "klinac". Samo da mu jos nadju poziciju, ima extra fizikalije.
PS sad je u Nisu sa seniorima.

@_Shone_
Todorovic je isto kao i Tarlac generacija 2002. , malo je sto kazu "bebast" jos uvek se razvija i jos uvek raste, ali ima taj neki napadacki potencijal kao sto sad retko srecemo kod klinaca.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pocinje kvalifikacioni turnir Evrolige za juniore.

Igra se u Zelezniku.

Crno-beli se nalaze u grupi A sa domaćinom turnira, Crvenom zvezdom MTS, Makabijem i Panatinaikosom, dok se u grupi B za plasman bore Mega Bemax, Cedevita Olimpija, Arka i CFBB.

Raspored mečeva je sledeći:

Petak, 21.02.2020.

Partizan NIS – Makabi, 12:00

Panatinaikos – Partizan NIS, 20:00

Subota, 22.02.2020.


Partizan NIS – fmp, 16:00.

Prvoplasirani timovi iz grupe A i grupe B igraće finalni meč kvalifikacionog turnira u nedelju, 23. februara, koji pobednika vodi na finalni U18 ANGT turnir, koji se od 21. do 24. maja održava u nemačkom Kelnu, na Fajnal for turniru Evrolige.

Utakmicu Partizan-fmp prenosice Arena Sport a ostali mecevi se mogu gledati na stream-linkovima Evrolige.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Ako moze link nase utakmice da malo virnem dok sam na poslu,bio bih zahvalan.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Ušao da bacim pogled, vidim rezultat, na kraju odgledah sve :D
Prvo poluvreme katastrofa, kao i par minuta u 3/4, nakon toga klinci napraviše neku bolesnu seriju otprilike 36-2 za plus 20.
Incirao je neki mali plej broj 10, mislim da je Petrović, sa 8/10 poena u nizu, a onda se nadovezao Radovanović(br. 6, atipičan igrač, sviđa mi se kako to izgleda na terenu) i Todorović koji je svakako vođa generacije, najveći talenat sigurno. Tarlać, loša utakmica prilično, ne videh ništa od njega.
Za večerašnju utakmicu smo jači za 2 igrača, Sarra i Stefanovića.
Partizan Makabi 81:60 :šal
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Bravo klinci!:clap
Dobiti jednu od boljih juniorskih ekipa u Evropi sa 30+ poluvreme za svaki je respekt.
Samo ozbiljnost, posvećen rad i možete zaista mnogo!
p.s.
molim vas samo, ako je ikako moguće, bez obzira na trendove, slobode i ostale gluposti, batalite te odvratne pink patike (Dimitrijević).
Miškova ergela vapi za takvim estetama, pardon, vedetama, a kod nas im ipak nije mesto :D
(offtopic je, i ne bih načinjao tu temu ovde, ali želudac mi se prevrće kada vidim naše sportiste obuvene kao neke dvorske lude)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo za klince na kraju. Iako jeste bilo prvo poluvreme katastrofa ali nikad ne otpisujte Partizan pa bili to i juniori. I jeste tacno bila serija od 36:2... od 31:46 za Makabi doslo se do 66:48 za nas... Taj mali plej sa brojem 10 Petrovic najefikasniji na kraju sa 22 poena, potom Todorovic je dao 21 poen a Radovanovic 19 poena...

Veceras protiv Panatinaikosa u 20h.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Petrović, Todorović i Radovanović jako jako dobri...a mlađi godinu dana (2003.)
Todorović je čak decembar 2003.
Mislim da je to trojka za svetlu budućnost
Pošto nisu kod pudlice znači da SE NISU DALI PASIJIM SINOVIMA i da imaju karakter
Živi bili i bez povreda lepo vas je gledati
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Rapsodija klinaca, pri čemu verovatno i ponajbolji šuter generacije (Todorović) katastrofalan u šutu za 3 poena (tipa 1/9).
Mali crnac na poziciji centra, bi mogao biti baš zanimljiv igrač, samo da se uklopi kako treba. Pa kada uvežba "banane" kod čika Mozlija nema zime za naš KK. Valjda će i sa Tarlaćevom povredom biti sve u redu.
Rezervi svakako ima, sutra "derbi" sa mutiranim, taman da se overi plasman u finale turnira.

Apropo "derbija", pocdrav za "komentatora" sa arene, koga će vrlo lako sutra zaboleti i jače.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Bice prenos i na jutjubu, kucajte samo partizan ef em pe uzivo, zanemarite ime kanala.
Tako da, ko nema arenu, fudbal na O2 tv, malisani basket na telefonu/tabletu. Lepo subotnje popodne:)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ne znam dali smo mi toliko dobri ili je mozda splet okolnosti da ovako razvalimo protivnike na sastavne delove u prvi dan, verovatno od obe stvari pomalo, a malo vise ono prvo!:šal
Slabo pratim mladje kategorije, ali +60 kos razlika nakon 2 meca ne moze biti slucajnost!:clap

Danas od 14:00h igraju PAO-Makabi, a od 16:00 mi protiv "covicevu kopilad" (ja se izvinjavam ovoj deci, ali niko mi ne moze zabraniti kako cu ja ovaj klub da zovem).
Ako PAO dobije Makabi, ovi treba da dobiju nas tipa 35 razlike da bi bili prvi i igraju finale.
I ako se ne desi ono prvo, valjalo bi da ne kvarimo prosecnu razliku, nije u redu!:napred-partizan:
 
Top