Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.027
Reaction score
4.739
Локација
vezenemam
POBEDA 78:77 nad mutiranim i finale sutra!!!:clap:napred-partizan:
Preokret kao seniori u finalu, gubili smo 6 razlike minut do kraja, a u jednom trenutku bilo je i -18 u trećoj četvrtini.
Bravo još jednom!
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Realno, nikakve kalkulacije kad se igra protiv Zvezde.. Samo pobeda dolazi u obzir. Svaka cast za klince. Vidi se da primenjuju iste stvari ko seniori. Pobeda na kraju, izdominirala klincadija..
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Hahaha ovi fmp-ovci ce da svisnu od muke kako gube od nas, bilo koja kategorija da je u pitanju...

Rekoh, Partizan ne gubi cak i kad mnogi misle da je gotovo, da li bili juniori ili seniori.

Bravo deco Partizana !!!
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
A na starom mestu pudlica i besna...
Neprocenjivo ih je gledati kako mašu rukama sudijama i klipi
Bravo CRNO BELA DECO
srećno sutra u finalu
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne znam da li je neko primetio da je Neša Čovke napustio svoje mesto pre poslednjeg našeg napada i nije ga gledao, mislim da je u predinfarktnom stanju čovek. :D

Samo jedna ispravka... to nije covek, to je govno smrdljivo, odvratno, ogavno... i sve tako lepo.

Kamo srece da dozivi infarkt i da crkne govno.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Takođe, primetio sam da su i on i Vesna odmahivali rukama brbljajući ka Klipi, njihovom treneru, u momentima kada smo se vraćali u poslednjih minut i po.

Ali vrhunac mi je Vesna kada tapše nakon što naš momak maši slobodno bacanje. To je taj ciganski mentalitet.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Klinci prepisali od starijeg brata,kako okrenuti izgubljenu utakmicu,a ovaj njihov trener uzeo Sakotinu taktiku u zavrsnici,proveren recept :) Bravo klinci!
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
Ko je gledao celu utakmicu, mogao je da vidi da suđenje ni približno nije bilo dobro.

Kakav faul u napadu su sudili Lazi Stefanoviću u četvrtoj, kada smo dobili tehničku, pa ono je.....

Klasična "Branako Lazić" odbrana celu utakmicu, ležanje na igraču s loptom, povlačenje za dres, debeli centar koji celu utakmicu ne izlazi iz reketa...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.177
Reaction score
9.917
Локација
underground
To sam upravo hteo da napisem.Sudjenje je bilo lose.Odbrana im je od prvog minuta bila tipa Branko Lazic.Nasi momci su se tesko snalazili,i nisu mogli da odgovore istom merom,jer kriterijum nije bio ni blizu isti.Ne mogu reci bas otvorena kradja ali drasticno drugaciji kriterijumi.
Sa druge strane naseg Afrikanca su bukvalno masakrirali za mrki pogled.Nema sumnje da su oni usli angazovanije i spremnije za tucu koja im je bila dozvoljena.Ipak na kraju je dobro ispalo,pa se nadam da su i nasi momci posle svega ocvrsnuli.Finale je verovatno sa megom.Bice tesko jer smo ove sezone izgubili od njih i to prilicno ubedljivo.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Nisam gledao celu utakmicu, ali sam naviknut da nas kradu u svim sportovima, a narocito u kosarci, pa mi je i dalje SF da nam priznaju kos u poslednjoj sekundi zbog diranja mrezice.

Mozda je tako jer su klinci u pitanju, ali sam ubedjen da nam nesto ovako sigurno ne bi priznali u majstorici ABA lige.Uostalom beronov cetvorokorak u mnogo manje bitnom takmicenju ide u prilog ovoj mojoj tezi.
 
Top