Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Sjajna pobeda s obzirom da je danas bila kontrolisana stoperica.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
U 23h na Arena 4 ima cela utakmica klinaca.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Krstic je ono morao da kaze da bi dobio posao u KSS.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Igrac Mege namerno dao autokos,kako bi mec usao u produzetak,da bi u njemu eventualno pobedili vise od 9 razlike,i prosli u finale.Sudija ponistio kos i dodelio mu tehnicku.

Odem na yt da gledam kako smo karali gane i taman se uključim na poslednja tri minuta miškove ergele vs ovi Parižani i mogu ti reći da sam kojim slučajem bio u publici ušao bih na teren i šutnuo u koleno ovo goveče što dade sam sebi koš. Ok nije njegova ta jajarska zamisao ali da se neko svesno popiša po svojoj igračkoj karmi e to već ne razumem.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Megi je samo igralo da pobede sa 10+ razlike.Jedina nada bi im bio produzetak,a dobili su tehnicku za ono .Nisam nikad video slicnu situaciju :icon-lol:
 

Vučko

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2019
Порука
17
Reaction score
30
Локација
Beograd
Najjače je što današnja pobeda nije samo sadašnja pobeda, sama po sebi. Ovo nam osigurava i pobede u budućnosti koje se bez ove pobede ne bi desile, jer će u glavi momcima uvek ostati to da i kada gube toliko mnogo, mogu da ih stignu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Namerno postignut "auto kos" je prekrsaj i sankcionise se tehnickom greskom. Ako se isti postigne slucajno, racuna se, a poeni se pripisuju kapitenu protivnicke ekipe;)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Samo je pitanje da li ista pravila važe za sva takmičenja pod okriljem ULEB-a? Ako važe, onda su svakako džabe krečili, čak i da su ušli u produžetak.

To budi sećanja na devedesete, protiv Benfike prvu kući, kada Žeravica čini mi se nije znao pravila pa tražio da ne jurimo pobedu u regularnom delu, nego ćemo veću razliku u produžetku. A sudije odsvirale kraj 64-64 i odoše u svlačionicu. :buhaha
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Najjače je što današnja pobeda nije samo sadašnja pobeda, sama po sebi. Ovo nam osigurava i pobede u budućnosti koje se bez ove pobede ne bi desile, jer će u glavi momcima uvek ostati to da i kada gube toliko mnogo, mogu da ih stignu.
Što važi i za one druge, da l' da mogu da izgube ili da mi možemo da ih (pre) stignemo, rezultat je isti... Bravo, deco, samo tako!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ово са постизањем "ауто-коша" је највећа глупост у кошарци коју сам икада видео а само сведочи о томе колико ни тренери, који нареде тако нешто, не познају правила а као треба да уче децу кошарци. И не само кошарци већ и неком ферплеју, поштеном односу према игри и противнику.
Нашим клинцима свака част на приказаној игри и приступу. Надам се да ће, ако не сви, онда бар већина њих једног дана обући дрес првог тима.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kakav auto koš? Nešto sam očigledno prespavao... Šta se desilo sa Megom?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma to je vezano za ove mladje kategorije i ovu juniorsku Evroligu. Megi je trebala pobeda valjda od 9 ili 10 razlike a na nesto malo do kraja pri njihovom vodjstvu od dve razlike su dali auto-kos ne bi li dosli do produzetka i tamo jurili tu razliku... Manje bitno, imas na temi KK-a mladje kategorije a tu je bitno da mi igramo finale sa Parizom veceras od 20h. Pobednik ide na zavrsni turnir juniorske Evrolige.
 
Top