Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Zar Matija Belic nije talenat?
Da bi razvojni tim pobedjivao, ne mogu igrati sve mladi.
A nije dobro da se mladi igraci razvijaju tako sto ispadaju iz lige.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
verovatno ja imam, kao laik pogrešnu predstavu kako treba da izgleda razvojni tim po pitanju godina i strukture igrača, uloge u timu i minutaže.
Činjenica je da je ova sezona sve samo ne normalna, ali ono sinoć što sam videla mi se nije dopalo.


1605178503354.png
 
Последња измена:

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Cela Mladost su najobicniji divljaci sem Dreksela koji je tip kao Pejdz za koga mogu da se prave akcije za 3.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Na delu foruma o FK imamo temu za mlađe kategorije i Teleoptik, ali ne nađoh malopre na KK delu temu za mlađe kategorije i ,,Mladost,,...o.k...možda je negde drugde, nema veze, napisaću ovde pa prebacite ako hoćete:

I ja odgledah juče malo više od utakmice Mladosti sa Rabotničkim, a prethodno i poslednji minut neke njihove utakmice...
I MNOGO mi se dopalo ono što sam video - momci su prava pravcata PARTIZANŠTINA! Kod njih NEMA PREDAJE!

Iako sam čuo da su oslabljeni, izkoronovani, šta li, da im je roster 7-8 igrača, da se neki od njih teško kreću, itd...
Naravno nisu to sve vrhunski igrači, ali da se bore bore se...
Dreksel mora da dobije šansu da i u Partizanu pokaže šta zna i da li može...

Iznenađujuće mi je bilo to što kao naš ,,razvojni tim,, Mladost zapravo čine većinom stranci (bar je tako sinoć bilo), ali nemam ništa protiv...domaća naša ,,deca,, verovatno radije igraju igrice i grickaju čips i Smoki nego da treniraju, a stranci ,,grizu,, da bi napravili karijeru negde...
Moguće je i da su ,,domaći,, zapravo ti bolesni ili povređeni ili šta im je već...

Sve u svemu baš dobra košarka našeg ,,razvojnog tima,, rade ono što radi i Teleoptik u fudbalu - uživanje je da ih gledaš kako se bore i koliko im je stalo, bez obzira na kvalitet koji poseduju, pa bio on manji ili veći...a neminovno uvek usledi i upoređenje sa KK i FK Partizanom, koji se ponekad baš ,,muči,, da igra taj sport za koji se opredelio...
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.819
Локација
U Kinšasi
Nekako po kretnji i skok sutu me podeca na Saleta Djordjevica.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Postavicu ovaj info ovde a tice se naseg razvojnog tima - Dunava.

Partizanova ''filijala'' Dunav je večeras na svom terenu savladao Vršac sa 76:69. Dušan Juzbašić je bio najefikasniji u pobedničkoj ekipi sa 16 poena, a pratila su ga ''Partizanova deca'' - Đorđije Jovanović sa 15 i Mihailo Petrović sa 14 poena. Kod Vrščana bolji od ostalih bio je Nikolić sa 13 poena.
 
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
242
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Jeste, njegov je sin.
 
Top