Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Juniori sutra protiv Vojvodine,drugi tim igra u ponedeljak,a u kadetskoj ligi nema naseg tima.Jel se to nismo kvalifikovali ili sta se vec desava,prosto ne mogu da verujem.
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Nisu prosli kvalifikacioni turnir, mislim da su ispali od Fleša. Navodno, to nam je jedna od boljih generacija (igraci rodjeni 96 i 97').
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
To mu dodje kao da su pali godinu,a gore vidimo 4 igraca u reprezentaciji,ne valja.Inace vidim Don da si pitao za statistike ,za b tim imas na KSS sajtu i pbp pracenje utakmica kao i statistiku,a za juniore na sajtu juniorske Heba lige takodje sve,ako se u medjuvremenu nisi snasao.
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Jedan clan mi je poslao link na PM. Hvala u svakom slucaju.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Izgubili smo 76:74,ladno nam izvesni Rovic dao 41 kos
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Ko je taj Jokic kod slaninara :prekrsti

Jel neko moze da mi objasni sta je sa mladjim Andjusicem i Cekovskim?

Slovak vec godinu i po dana ne igra takmicarske utakmice, trenira sa juniorima, mladim timom, prvim timom, a nigde se ne pojavljuje u protokolu...
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Чековски нема још увек права да игра за јуниоре, Анђушић колико знам још није званично наш.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Moja greska,na brzinu pred put otvorio Vojvodinu kadete,cestitke klincima
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
692
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Како овај мали Ђорђевић издржава овај темпо...прво с младим тимом у Владичин Хан, па са јуниорима у Нови Сад, па опет с младим тимом, и то све преко 30 минута...


Шта мислите кад би он могао да буде прикључен првом тиму, и има ли још неко од ових млађих да обећава (не рачунам Милутинова, он је већ ту)
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Svi ovi igraci igrali su i juce meceve + putovanja tako da ne cudi poraz,a rezultat u ovom trenutku za njih i nije prioritet,vazno je da igraju i sa vrsnjacima i sa starijima.Treba reci da su nekolicina proslogodisnjih kadeta uskocili u ovaj tim.Jedan od najboljih u toj kadetskoj bio je Magdevski i ne znam da li je jos kod nas posto ga nema ni u juniorskoj ekipi.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
U pobedi nad Megom Aranitovic 38 poena, indeks 48 :eek:
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Jel to igrano u nedelju,posto znam da su juce igrali za b tim i pobedili Proleter.I tu je bio najefikasniji uz Andrica,a za Proleter igrao Luka Andjusic,kao sto je i Mladji Jaramaz u Megi.Pitacu jos jednom,zna li neko sta je sa Magdevskim.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Magdevski je poceo da igra zvanicne utakmice za reprezentaciju Makedonije, pa je izgubio pravo nastupa u juniorskoj ligi.
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Ja sam gledao u Subotu utakmicu Napredak-Partizan MT, elem, osim sto smo potpuno deklasirani (81-59) jedina svetla tacka na mecu je bio Mihajlo Andric. Postigao 30 poena, ima dobar sut, vidi se da decko ima potencijal. Svi ostali tragicni, tu pre svega mislim na Babovica, koji je za 36 minuta skupio index -1. Iskreno sa tribina se cinilo da je bio i gori, mnogo losih paseva, ocajna defanziva, los sut (1-6 za 3), veoma slaba kretnja u odbrani i napadu, a pritom i ulazenje u verbalni obracun sa Milincicem iz Napretka. Takodje, u jednom trenutku ga je i Luka Milojevic stavio na poster NBA zakucavanjem preko njega, uz faul naravno.

Sve u svemu, jako losa partija, cinilo se da se Napredak sprdao sa nama u drugom poluvremenu, igrali su momci '95 i '96. Aranitovic takodje jako los, o cemu svedoci i njegov index (-8 za 29 minuta, ali u igri je delovao malo bolje od Babovica). Elem, ako je ovo bila prava slika tima (a ne posledica umora od igranja velikog broja meceva) tesko da cemo dobiti mnogo igraca za prvi tim iz ove selekcije.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
692
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ja sam gledao u Subotu utakmicu Napredak-Partizan MT, elem, osim sto smo potpuno deklasirani (81-59) jedina svetla tacka na mecu je bio Mihajlo Andric. Postigao 30 poena, ima dobar sut, vidi se da decko ima potencijal. Svi ostali tragicni, tu pre svega mislim na Babovica, koji je za 36 minuta skupio index -1. Iskreno sa tribina se cinilo da je bio i gori, mnogo losih paseva, ocajna defanziva, los sut (1-6 za 3), veoma slaba kretnja u odbrani i napadu, a pritom i ulazenje u verbalni obracun sa Milincicem iz Napretka. Takodje, u jednom trenutku ga je i Luka Milojevic stavio na poster NBA zakucavanjem preko njega, uz faul naravno.

Sve u svemu, jako losa partija, cinilo se da se Napredak sprdao sa nama u drugom poluvremenu, igrali su momci '95 i '96. Aranitovic takodje jako los, o cemu svedoci i njegov index (-8 za 29 minuta, ali u igri je delovao malo bolje od Babovica). Elem, ako je ovo bila prava slika tima (a ne posledica umora od igranja velikog broja meceva) tesko da cemo dobiti mnogo igraca za prvi tim iz ove selekcije.

Како је одиграо Младен Ђорђевић, плеј ?

додуше он се момак распаде, игра и за омладинце и за младе...


EDIT :

Јуниори добили здравље у лесковцу после продужетака...за сад имамо све побједе што је тако неуобичајено за нас, а чујем да смо и фаворити за освајање !

Елем, Ђорђевић издоминирао


Јел може неко ко прати да каже кад можемо Ђорђевића очекивати у првом тиму, и да ли има још неки клинац да обећава ?
 
Последња измена:
Top