Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Napredak 0:3 Partizan, igrač utakmice

Napredak 0:3 Partizan, igrač utakmice


  • Total voters
    34
  • Poll closed .

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
moj glas ide natku

pored asistencije odlicna igra, iako je vec u poznim godinama za ovu ligu je doktor..
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Kao pretplaćeni: Bibars i Rikardo
Treći danas Jeftović,a ne samo zbog gola
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Juče sam skoro ceo dan proveo napolju, kući sam došao tek kasno uveče, a još kasnije je počela repriza prenosa Partizanove utakmice - više sam dremao na fotelji nego što sam je gledao, ali sam strpljivo čekao da uđe Fejsa da vidim u kakvom je stanju...
I...kad čovek ništa ne očekuje, može i prijatno da se iznenadi - podelio je neke dobre lopte, može da se kreće, i dobiće moj glas na ovoj temi...
Samo...iz iskustva znam da prva utakmica može i da prođe ,,na svežinu,, a posle...pogotovo u poznim fudbalskim godinama, ali...ajde...
Još uvek smo u ovome ,,sada,, a o tom ,,posle,, ćemo kad dođe...

Natho je delio vanserijske pasove i takođe dobija moj glas...

A treći glas...Riki opet dao gol, Jevta uspeo isto to...ipak glas ide Terzi - dečko je po godinama ,,bonus,, ali baš ,,grize,,...
 
Top