Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Nemanja Rnić - Mart 17, 2009

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.580
Локација
Tamo gde si ti!

1.Po drugi put veliko hvala za intervju za naš sajt, i pitanje: Ko ti je kupio prve kopačke i da li ih i dan danas poseduješ?


Zadovoljstvo je samo moje i uvek ću rado odgovoriti na sva vaša pitanja!
A sto se tiče prvih kopački bilo je to jako davno, sećam se da mi je tata kupio prve kopačke ali nažalost nisam ih sacuvao zato što sam u to vreme svake nosio dok mi se ne raspadnu.


2. Neopravdano si dobio crveni karton zbog starta nad Bastom, jel ti sada žao što ga bar nisi odvalio pa kad si već dobio da bar bude i zaslužen?


Slažem se da mi je taj karton neopravdano dodeljen ali nikada mi nije bila namera da bilo koga namerno udarim a kamoli povredim i najviše bih voleo da taj crveni nisam ni dobio.


3. Da li možeš da uporediš zalaganje i ljubav prema klubu igraca anderlehta sa igračima Partizana, posebno imavši u vidu stvaranje crno-bele familije na svim sportskim nivoima, jedinstvene na svetu?

Mislim da je to najveća razlika izmedju igrača Partizana i Anderlehta,dok igrači Partizana svaku pobedu ili poraz proživljavaju vrlo emotivno u Anderlehtu je situacija drugačija i igrači su više usmereni ka sopstvenom uspehu. Ipak je ljubav prema Partizanu neuporediva sa bilo čime!


4. Kako ti se sviđa Belgijska klopa, noćni provod, Belgija kao država i Belgijanci kao narod?

Sve je potpuno drugačije od onoga na šta sam ja navikao. Brisel je jako lep grad i država im je izuzetno uredjena, ali za mene je isuvise sterilna i bez duse nasuprot Srbiji i Beogradu. Restorani i noćni klubovi su mnogo lošiji nego kod nas tako da ih ne posećujem,a Belgijanci kao narod su veoma usporeni i nisu hedonisti kao mi Srbi, drugim rečima oni žive da bi radili dok mi radimo da bi uzivali.


5. Znamo da su u Belgiji uslovi za igru mnogo bolji nego u Srbiji, a ti nam reci, kakav je kvalitet fudbala u odnosu na Srbiju i posećenost utakmica?


Što se tice kvaliteta fudbal je na visem nivou nego kod nas ali kada je u pitanju tehnička potkovanost naših i njihovih igraca uopste nije velika razlika. Posećenost utakmica je 100% na strani Belgije, stadioni su na svakoj utakmici puni a i TV prenosi su vrlo profesionalno odradjeni, nalik na Bundesligu.


6.Koliko su tvoji sadašnji klupski drugovi upoznati sa istorijom Partizana?

Zavisi kako ko,ali svi su upoznati sa uspesima Partizana i svi znaju kakav je klub Partizan!


7. Ko je tradicionalno najveći rival Anderlehtu u Belgiji i postoji li rivalstvo koje bi se moglo uporediti sa našim "večitim derbijem"?


Trenutno je to Standard dok je ranije to sigurno bio Klub Briz.A rivalstvo ovde nije ni priblizno kao izmedju Partizana i “ganštura”.


8. Navijači Anderlehta i Grobari, povuci paralelu.


Znači tu paralelu je nemoguće povući! Ovde ne postoji organizovano navijanje i dosta je tiše nego na našim utakmicama. Grobari su najozbiljnije organizovana grupa navijača koja bodri i nosi svoj voljeni klub, Partizan, i kada ide i kada ne ide do konačnog cilja, do pobede!


9. Kako si se osećao kad si dobio crveni na utakmici protiv Bate Borisova, obzirom da je to bio tvoj debi na zvaničnoj utamici za novi klub?


Osećao sam se veoma loše pošto sam na debiju od kojeg sam mnogo očekivao i odigravši dobrih 70-80 minuta dobio dva zuta kartona,od kojih je drugi zuti karton po mom misljenju nepravedno dodeljen ali ni priblizno lose kao kada sam dobio dva crvena kartona protiv “komsija”.


10. Znamo da si dolazio na košarkaške utakmice koliko su ti obaveze dozvoljavale, kako komentarišeš uspehe "otpisanih" i rekord u areni ?


FANTASTIČNO!!!FENOMENALNO!!! Volim košarku i obožavam da gledam Kralja Duleta kako “na fin” način svake sezone iznova i iznova stvara i vodi Partizan do nove titule i novih uspeha u Euroligi. Igračima svaka čast! Iz utakmice u utakmicu pokazuju kako kolektiv pobedjuje ekipe sa možda kvalitetnijim pojedincima i mnogo većim budžetima tako da sam ubedjen da ce nastaviti u ovakvom ritmu želim im svu sreću ovoga sveta da to i ostvare!!!


11. Sediš u kafani, a u istoj se nalazi i milan gurović, da li bi samo za njega naručio "obriši suze mala moja" ili neku drugu pesmu ?


Sigurno bih naručio tu pesmu i muzici bih dao pozamasan bakšiš da istu pesmu ponove više puta i svaki put da napomenu za koga je ista! :)


12. Razlike i sličnosti između večitog derbija i utakmice sa Standardom ?


Sličnost je u tome da su svi koncentrisani samo na tu utakmicu, može se reći da je adrenalin koji je prisutan kod igraca sličan i svaka ta utakmica je puna oštrih startova i žestokih duela. A razlika je ogromna u atmosferi koju prave navijaci na Derbiju i na utakmicama ovde.


13. Da li si uspeo da pogledaš neku utakmicu Partizana od kada si ga napustio ?


Redovno pratim sve utakmice Partizana, non stop se informišem o svemu što se tiče našeg kluba, jedino mi je krivo što nisam bio u prilici da prisustvujem nekoj utakmici ali čim budem imao vremena dolazim!


14. Pratiš li igre Partizana od odlaska,kako komentarišeš nesrećno(čitaj krađu) ispadanje od Fenrbahčea,i šta misliš kolike su šanse da Partizan odbrani duplu krunu osvojenu prošle godine?


Kao što sam rekao pratim sve što se dešava u klubu jel to mi je jedna od primarnih stvari! Partizan je mnogo oštecen u dvomecu sa Fenerbahceom, počevši od penala u Beogradu pa do poništenih golova i neopravdano dosudjenih ofsajd pozicija, ali na to vise ne može da se utiče i jedino što može i mora da se uradi jeste to da se odbrani dupla kruna u čemu smo dosta blizu i poznavajući većinu igrača i strucni štab mislim da cemo to i postići i kada za to dodje vreme napasti Ligu Sampiona!


15.Kako komentarišeš prelazak Zorana Tošića i Adema Ljajića u Mančester,i šta misliš da li će se njih dvojica snaći tamo?


Mislim da je to veliki uspeh za Partizan kao klub jer nije mala stvar da vaša dva igrača igraju za jedan od najboljih klubova na svetu, a to povlači još veće interesovanje i drugih klubova za igrače Partizana. Što se tiče Bambija i Adema, kao i 90% fudbalera na svetu to je ostvarenje svih snova. Radi se o dvojici veoma talentovanih i odličnih fudbalera koji su to dosta puta pokazali pružajući dobre partije u dresu Partizana i to su ljudi iz Manchester-a umeli da prepoznaju i verovatno imaju velike planove za ova dva mlada i perspektivna fudbalera.


16. Najlepši trenutak u Partizanovom dresu?


Iskreno bilo je puno lepih trenutaka koje sam doživeo noseći dres Partizana i nijedan ne bih mogao posebno da izdvojim. Samo neki od njih su moj debi za Partizan, moj prvi gol u dresu Partizana na prvoj prvenstvenoj utakmici, osvajanje moje prve titule 2004/2005-e godine, postizanje velikog uspeha u Kup-u UEFA iste sezone, pobeda protiv “cigana” u rupi 2:4 i naravno kao šlag na torti Dupla Kruna osvojena prošle godine!



17. Da li ti nedostaje porodica, i ako je odgovor da koji član najviše ?


Naravno da mi nedostaju svi članovi porodice uključujući i kućnog ljubimca!


18. Koliko si zadovoljan do sada postignutim u dresu Anderlehta?


Nisam zadovoljan postignutim jer iskreno nisam dobijao puno prilika da pokazem ono što znam.


19.Povuci malu paralelu između rada sa Jokanovićem i Đukićem,ko je umeo bolje da motiviše i psihički ekipu?


Mislim da je uporedjivanje trenera malo nezahvalno pošto svaki trener ima neko svoje shvatanje fudbala.Kod Djukica Partizan je igrao na gol više, vršen je pritisak vec na 20 metara od protivničkog gola, a kod Jokanovića se igra malo drugačije, mislim da se ekipa povuče malo u blok i iz tog bloka se kreće u veoma opasnu organizaciju napada i brzu egzekuciju. A oba trenera su imali i imaju uspeha u Partizanu i to je najvažnije!





Zahvalio bih vam se na poslatim pitanjima, bilo mi je veliko zadovoljstvo da odgovorim.
ZIVEO PARTIZAN I MAJKA SRBIJA!!!
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Sve ocekivano respect za Rnu!

Moze li se znati tvorac pitanja broj 11? :D
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Једном Гробар, увек Гробар. :clap

Занима ме да ли су одговори веродостојно пренети овде ? Ово питам због одговора на 7. питање и оно “ganštura”.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Рнаrespect Гробар до коске!!!:clap
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
@ David

Najbolje će ti odgovoriti Tuki pošto je njemu prosleđeno na e-mail bez laži i prevare.
 

Dr.Hofmann

Guest
Srećno Rniću Anderlehtu i nek što pre uđe u formu i u startnu postavu!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Rna kralj :clap:clap

Jednom Grobar , uvek Grobar :napred Partizan
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dobio sam diplomatski odgovor na pitanje, ali znam ja šta mu je u srcu. Nemanja, hvala na odgovorima...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
kakav car:) Ali kako je izuo lika za vikend, direktan crveni... Bas mu je objasnio... Svaka cast i za pitanja, ali i za odgovore...
 

Biaffra

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Zemun
Rno legendo jos malo tamo zgrci lovu i vracaj se kod nas da karamo cigane zajedno...:)

VOLIM PARTIZAN !!!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.350
Reaction score
6.580
Локација
Tamo gde si ti!
@ Boris-Nk

Tvorac pitanja br. 11 će ostati tajanstven, opasan gurke, pa čisto radi njegove bezbednosti :D

@David

Ako te baš interesuje pisalo je "ganstura", ali su u celom tekstu bile izostavljene kukice, tako da je "ganštura" ono što je hteo da napiše :D
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Rna Grobarčina,svaka mu čast na ovim odgovorima,steta sto je imao onu povredu...da se to nije desilo ko zna gdje bi sad bio.


Ako niste do sada vidjeli ovo je Rna.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Hhah,ma salis se :buhahaOvo Rna? Jao decko je zaista prava legenda!Kako je samo sladak na slici :ziveli Samo me zanima sta rade ovi nasi asovi u patikama,ovo je valjda bio neki turnir u malom fudbalu :buhaha
 
Top