Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Nemanja Rnić - Oktobar 1. 2007

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kao prvo hteo bih da Vam se zahvalim što ste mi omogućili da odgovaram na pitanja navijača, pogotovo posle Saleta i Dukija. Hvala na rođedanskim čestitkama i ja Vama čestitam 1 rođendan!

Nemanja!

====================================
1. Aca - Veliko hvala za intervju za nas sajt, i pitanje da li s vremena na vreme, ti i ostali igrači pratite pisanje na sajtu i forumu partizan.net? Puno uspeha u karijeri i još puno pobeda sa Partizanom!

1. Nema na čemu! Volim da pročitam komentare posle utakmice što verovatno praktikuju i moji saigrači. Hvala na željama!

--------------------------
2. Marko - sa kolko godina si počeo da igraš fudbal, jel si verovao da češ nekada u partizanu zaigrati?

2. Počeo sam da igram fudbal sa 9 godina u pred-petlićima Partizana na nagovor trenera Ličanina. To je bio moj san koji se ostvario i taj osećaj se ne može opisati.

--------------------------
3. Djani - Što si baš izabrao da igraš za Partizan, i da li tvoji ostali čanovi porodice navijaju za Partizan?

3. Dovoljno je da kažem da mi je tata igrao fudbal u Partizanu, a i sestrić takođe. Cela porodica ide na sve utakmice i pre nego što sam ja zaigrao za prvi tim. Čak i moj pas Bull terijer ima crno-bele uši :)

--------------------------
4. Davor - Najteži i najlepši trenutak u karijeri?

4. Najteže mi je bilo kada sam polomio nogu pred utakmicu sa Artmedijom kao i ona sama, a najlepši trenutak osvojena titula prvaka i utakmica sa cz 2-4.

--------------------------
5. Predrag - mene zanima, ko ti je igrački uzor.... a ko ti je uzor u privatnom životu?

5. Nikada nisam imao nekog striktnog uzora ali sam uvek voleo način na koji igra Lilijan Tiram, a u privatnom životu uzor mi je moj otac.

--------------------------
6. Danilo - Ko ima najbolji smisao za humor u svlačionici?

6. Svi smo podjednako duhoviti ali bih posebno izdvojio moje bivše saigrače Kralja, Savelju i Nenada Đorđevića.

--------------------------
7. Marko - da li krivite GROBARE zbog izbacivanja iz UEFA KUPA, ali hoću da mi Nemanja da njegovo misljenje i o Grobarim!?

7. Mislim da su navijači bili isprovocirani u Mostaru od samog početka putovanja, ispred stadiona i na tribini. Organizacija domaćina je bila takva da smišljeno dođe do incidenta tako da ne bih mogao da kažem da bih se ja suzdržao da sam bio na tribini sa Grobarima.

--------------------------
8. Pavle NK - I koliko je izbacivanje iz UEFA kupa uticalo uopšte na moral i zalaganje igrača, a pogotovo stranaca?

8. Mislim da smo pokazali na terenu da nam je moral i zalaganje na maximalnom nivo što se tiče svih saigrača, ali nam je krivo kao i svima Vama što smo mogli i u Evropi da se pokažemo.

--------------------------
9. Bogdan PFC - Da li je bilo teško Partizanu bez Grobara prethodne 2 godine?

9. Naravno da se ne može bez navijača!
--------------------------
10. Miloš - Da li planiraš skoriji odlazak u inostranstvo, i ima li konkretnih ponuda?

10. Dosta toga zavisi od politike kluba, a kada dođe vreme za to biću obavešten i o ponudama.
--------------------------
11. Marko - Odbrana Partizana nije na zadovoljavajućem nivou. Dosta golova je primljeno (poklonjeno) protivnicima. Šta treba uraditi da se to ubuduće ne bi desavalo?

11. S obzirom da je gol razlika 18:6 i da igramo dosta ofanzivno odbrana mora da trpi i prihvatio bih da do kraja prvenstva primimo gol na 3:0.

--------------------------
12. Siki - Da li više voliš da igraš na poziciji beka ili štopera? Ko je najbrži igrač Partizana, a ko najjači u duelu?

12. Ranije sam voleo da igram desnog beka ali pošto u zadnje vreme igram na mestu štopera što je mnogo odgovornije svejedno mi je. Najbrži je trenutno Diara, a najjači uz Sikimića definitivno Vitor Hugo s obzirom na njegovu visinu.

--------------------------
13. Zoran Mihajlović - Da li ti je krivo, što nisi dobio kapitensku traku? Pošto bi po meni trebalo da je dobiješ, jel si od svih koji sada igraju igrača sa najdužim stažom u prvom timu Partizana!

13. Nije mi krivo niti sam ljubomoran na bilo koga, sigurno da bi mi prijala ta velika čast da nosim traku ali to je odluka kluba i trenera, verovatno tako treba da bude.

--------------------------
14. Mirsad - Koji su glavni detalji na kojima Miroslav Djukić radi sa vama? Na koji vas način motiviše i kako se razlikuje u odnosu na predhodne trenere?

14. Najviše se radi na taktičkoj pripremi ekipe i na brzoj i tečnoj igri. Svaki trener ima nešto svoje i dosta se razlikuje od svojih predhodnika ali njegov način rada dosta podseća na rad Vlade Vermezovića.

--------------------------
15. Sošić Miro - Da ti predsednik Stojković nudi 120 miliona evra i doživotnu platu od 12 miliona mesečno ! dali bi prešao u cz?

15. Ne bih sebi dozvolio tu veliku sramotu!

--------------------------
16. Božšć Predrag - Kako si se osećao u trenutku kad ti je u emisiji 'nemoguća misija' namešten prelazak u c.zvezdu i kad su ti svi rekli da su razočarani 'tim tvojim potezom'?

16. Nikog nisam shvatio ozbiljno pošto sam znao da to što su pustili na TV-u nema blage veze sa istinom i nisam se uopšte potresao sve dok nije uletela grupa navijača sa bakljama i palicama. U svakom slučaju nije bilo svejedno.

--------------------------
17. Damjan - Imam dva pitanja. Zašto si, na jednom od prethodnih derbija, razmenio dres sa ciganom Mudrinićem? I šta si radio sa tim dresom?

17. Kao prvo nisam nisakim razmenio dres nego me je Marko Perović zamolio da mu dam moj dres posle utakmice za nekog njegovog druga, a kao drugo nisam uzeo njegov dres tako da nisam mogao ništa ni da uradim sa njim!

--------------------------

18. Boško - pošto u svakoj karijeri ima uspona i padova, da li ste posle nekog pada u karijeri pomislil da presanete da se bavite fudbalom?

18. Imao sam dosta padova u svojoj karijeri i nikad nisam klonuo duhom niti pomislio da prestanem da igram fudbal. Nadam se da ću o tome razmišljati nakon mnogo godina.

--------------------------
19. Zoran - Da li trener Djukić, pošto je i sam bio poslednji igrač odbrane za vrijeme svoje igračke karijere, može više stvari da ti pokaže nego ostalim igračima, tj da li ako je potrebno može više da radi sa tobom nego sa ostalm igražima?

19. Sigurno da može i trudi se da prenese svoje znanje na nas odbrambene igrače i može da reši neke naše dileme i objasni bolje nego ostalim igračima.

--------------------------
20. Toso - Situacija u gradu: Par cigana maltretira nekog Grobara! Da li bi pomogao tom Grobaru (pa i pobio se) ili bi samo prošao?

20. Pošto su oni poznati po tome tri na jedan, naravno da bih pomogao i potukao bih se ako treba, a prošao sigurno ne bih.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zahvaljujemo se Nemanji i članu našeg foruma koja je odradila intervju, pa i svim osobama koje su poslale svoje pitanje. Za manje od 24. sata dobio sam oko 400 pitanja za Nemanju. Dosta pitanja je bilo u vezi derbija, ali pošto sam znao da neće imati vremena da odgovori pre utakmice, ta pitanja nisu prosleđena. Izabrao sam 20 najinteresantnijih pitanja...

Članovi foruma mogu slobodno da komentarišu o Nemanjinim odgovorima, uz obavezno poštovanje i kulturu!

Sledeći intervju sa još jednim fudbalerom Partizana, uskoro!

Ukoliko pronađem intervju sa Ilićem i Duljajem i njih ću ovde postaviti!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
svaka mu cast za odgovor na poslednje pitanje :)

zanimljiva su pitanja maximalno samo ovako nastavite !
 

Trotter

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2006
Порука
879
Reaction score
0
Локација
Beograd
Po ovim odgovorima se definitivno vidi da je jedan pre svega kulturan decko,veliki Grobar,a kao i Geniusa i mene je odusevio odgovor na poslednje pitanje...
 

Method Man

Guest
15. Sošić Miro - Da ti predsednik Stojković nudi 120 miliona evra i doživotnu platu od 12 miliona mesečno ! dali bi prešao u cz?

15. Ne bih sebi dozvolio tu veliku sramotu!
Шта рећи за ово осим :clap :napred Partizan
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Uf... Kupio me je onom svojom prvom polusezonom kada su debitovali on i Simon! Pa onda utakmicom protiv Villareala! Medjutim posle se bas izgubio!

Vidi se da je decko Grobar (dolazi i na basket redovno) i ja mu zelim svu srecu da napokon postane vrhunski igrac jer je zaista pokazao potencijal za to! Mislim da bi pre uspeo kao bek jer ima dosta dobru tehniku, nego kao stoper posto dosta gresi. Kako god - glavu gore! Grobari su uz tebe :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vidi se da je grobar! Samo jos da se vrati u staru formu i sve ce biti super!
 

Shoxy

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2007
Порука
1
Reaction score
0
pozZ

Sta reci, osim svaka cast majstore. Zelim ti da se sto pre vratis u formu kakvoj su grobari navikli da te gledaju. Pozdrav
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Rni svaka cast na grobarstvu i igranje za PFC .Nadam se da ce jos bolji biti !!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
А као доказ популарности овог сајта и форума, податак да нас је цитирао и "Мондо"

Rnić: Sramota bi me bilo da predjem u Zvezdu

Utorak, 2. oktobar 2007. 13:46

Prelasci fudbalera iz Partizana u Crvenu zvezdu i obrnuto su zaista prava retkost, a mnogi bi odbili i basnoslovne sume novca da promene boje dresova dva najomiljenija srpska fudbalska kluba.

Jedan od njih je i odbrambeni fudbaler Partizana Nemanja Rnić koji je u intervjuu navijačkom satju www.partizan.net izjavio da nema tih para za koje bi igrao u Crvenoj zvezdi.

Na pitanje jednog navijača da li bi prešao u redove najvećeg rivala da mu predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković ponudi 120 miliona evra i doživotnu platu od 12 miliona mesečno, Rnić je odgovorio:
"Ne bih sebi dozvolio tu veliku sramotu!"

Pobeda nad Crvenom zvezdom od 4:2 u prošlom prvenstvu, Rniću je jedna od najlepših stvari koja mu se desila u Partizanu, a o tome koliki je navijač Partizana govori i izjava da su mu svi članovi porodice Grobari, uključujući kućnog ljubimca, psa bulterijera "koji ima crno-bele uši".

Upitan zašto je na jednom od prethodnih derbija razmenio dres sa fudbalerom Crvene zvezde Vladimirom Mudrinićem (sada igrač Smedereva), Rnić je odgovorio da nije tačno da je sa bilo kojim igračem Crvene zvezde razmenio dres, već da ga je Marko Perović posle utakmice zamolio da mu da svoj dres posle utakmice za njegovog druga.

Navijače je interesovalo i da li bi pritrčao u pomoć navijaču Partizana ako vidi da su ga napali brojčano nadmoćniji navijači Crvene zvezde.

"Pošto su oni poznati po tome tri na jedan, naravno da bih pomogao i potukao bih se ako treba, a prošao sigurno ne bih", odgovorio je Rnić, što je naravno bila "muzika za uši" navijača crno-belih.

(MONDO)
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Pa Rna je legenda izgleda,a i ovaj nas forum ako tako mogu da ga nazovem(nas) izgleda da je bas poznat cim ga spominju u vestima.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
mislim da bio ovo trebalo poslati Korleoneu:buhaha


svaka cast majstore!
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Рна је велики Гробар и неоправдано је био вређан овде. Посебно ценим срчане играче и по мени је Рна легитимни наследник Бате Мирковића. Нажалост, још увек се није у потпуности исказао а на то су утицале честе повреде. Пратим његову каријеру од самих почетака у првом тиму (и феноменалног гола) и мислим да је јако важно да имамо играча из наше фудбалске школе у првих 11 (што углавном није био случај минулих година)...
 

Laky

Guest
Баш добар интервју,готово сва питања су на мјесту.Несумњиво да Рнић има потенцијал,само је питање како ће га искористити.Његово понашање у прољећним дербијима,поготово на Маракани је за сваку осуду.Надам се да ће да пружа добре партије у наставку каријере.
 

Rasha

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
340
Reaction score
0
Danas je u blicu izjava dana: "Sramota bi me bila da predjem u Crvenu Zvezdu" :clap :clap :clap
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
samo mi nije jasno sto nije igrao u Derbiju od pocetka, mislim da je to razlog sto smo primili 2 komada i sto nam je onako bila suplja odbrana. Rna care.. Malko se vidi da se pretjeruje u nekim odgovorima, ali mi je drago sto je pravi GROBAR i sto je uvijek uz Partizan.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa dobro, za 120 miliona evra i ja bi odigrao godinu dana za cigane, a onda ih kupio i katanac na rupu! Ponekad moraš malo i u pakao tek toliko da bi shvatio šta je raj!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Bravo majstore! To je moj sicret plan dugo vremena! Obecavam da ce partizan.net da ima eksluzivan live stream kada implozijom zatrpamo rupu da napravimo trzni centar! :)
 

pfcvukovar

Grobar
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
318
Reaction score
0
Локација
VUKOVAR (srpski grad) SAO KRAJINA
Nemanja je grobar sto se vidi iz prilozenog tu nema dileme :D:
a sto se tice njegove igre mislim da igra malo u grcu posle one povrede noge a videcemo dali ce da se oslobodi pa da opet gazi kako treba
napred majstore :wink:
 
Top