Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Osim sto mi svrsavamo na gazenje Knezevica i lakat Nikolica.

E da, takodje na Moa kad se pobio sa metar vecim Gajem.
Ja koliko se sećam naši igrači (Mo i Knežević) koja si spomenuo su dobili crvene kartone. A Ovaj kurton od Kanađinana?! Šta je rekao na konferenciji? "Uzvratio sam udarac." Još šmeker proziva po društvenim mrežama. Kakav jadnik.

Al da, mi se ložimo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Mali crni Doktor Mo se samo branio od velikog crnca Gaja koji je od njega bio višlji pola metra i teži 50 kila i koji je hteo da ga udavi, ali je ipak ,,popio,, crveni karton, isto kao i (sasvim zasluženo) Srđa Knežević, isto kao i (prestrogo) Strahinja Pavlović, ali ga zato Borjan nije dobio iako je udaranje protivnika šakom po licu čist da čistiji ne može biti ,,crveni,, karton...
Marko Janković je malo više preterao sa onim pisanim kurčenjem bez pokrića pre derbija...
Saša Ilić je šmekerski iskulirao ,,peckanje,, parole sa Severa...
I tako...
Treba se pripaziti da ne budemo isti...

Ja sam danas pisao post na temi o ABA ligi i izvesnom GOSN PLJUVAČU iz suprotnog tabora (on se može videti na samom početku završne utakmice Zvezda-Budućnost), pa bi bilo zgodno da od ovog i drugih detalja sa raznih utakmica, neko ko je vešt u tome, napravi neki klip na temu NISMO ISTI ili šta već...
Materijala ima koliko hoćeš. (pljuvanje, gađanje Duleta loptom, krađa pehara...)
U raznim sportovima.

Ali se samo brinem da se na našim utakmicama ne pojave osobe koje će se ponašati isto kao njihovi najgori primeri...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
A ovo sto pise Suma pa otkaceno, pa Rikardo pa otkaceno je l' to pise ko mu ja dao gol u derbiju? Onda bi kod Rikarda trebale dve kvakice..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ne razumem šta si hteo da kažeš? Nemam pojma šta pišu Suma i Rikardo, nemam pojma šta su ti te ,,kvakice,,?
Od ,,mreža,, sam uglavnom na ovom Forumu, pa šta ovde vidim ili pročitam to i prokomentarišem...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Na slici Gorance sto je postavio grobarski otpadak(ne clan foruma, nego borjan).94D6954D-1B65-4857-8946-C0E2B7F8AE98.jpeg

@JasminaT

Kazem samo da je ovako nesto postavio nas igrac u zamenjenim ulogama, mi bi rekli to Grobare udri picku cigansku.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Slika sa instagrama je sa stranice nekog od navijača, nije to uopšte njegov profil. Naravno, to ga nimalo ne opravdava.
Rikardo je za glavu manji od Borjana, Suma i Moreira su takođe bili jednako, ako ne i duplo više manji od onih koji su nasrtali na njih i nikada nisu bolje prošli u smislu kartona.
Čudo jedno kako cigani prosto lete da se zalete na manje od sebe, ili pak na žene, djecu ili višestruko manje protivničkih navijača.

Ja i dan danas slavim Kneževića što je nagazio ono padavičarsko govno.
Da tu nismo dobili, vjerovatno ne bih, ali jesmo.
Žao mi je samo što nismo isprebijali Mrđu padavičara, ali im jesmo uskratili pobjedu i pored 2 penala.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
EBjzojuWkAActw5



cisto da se potsetimo kako je to bilo u KKP.. da ostane upamceno da je Beric jedan od onih koji su rekli NE!!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Мића Берић, легенда и истински гробар. Кад се он и Дуле врате у клуб тад ћемо знати да је снс тумор величине нојевог јајета одстрањен са некадашњег европског првака.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top