Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Razotkrivanje Gebelsovih metoda drugi čin

Ova je privremena tema gde cemo diskutovati o pravnim trikovima i dokumentima koji su okaceni u ovom tekstu. U tekstu postoje linkovi gde mozete skinuti potpuna dokumenta, dok sam se ja u tekstu osvrnuo na neke stvari.

Zajednickim snagama mozemo doci i do treceg cina.

Delite tekst i linkove sa dokumentima po drustvenim mreza.

Ponavljam ovde diskutujemo o pravnom aspektu, dvostrukim arsinima, politici. Znaci ne sportski aspekt. Takve teme vec postoje.

Hvala na razumevanju i strpljenju.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Odlična ideja... inače imam problem kad mi treba neki od dokaza u raspravama sa mutantima :wink:

Hvala :ziveli:
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Lep dokumenat :D

Posle ovog komentara necu se vise mesati u temu jer je meni tu interesantniji tzv. sportski deo price.

Na primer:

1. Eksplicitni navod da FMP menja ime u Crvena zvezda Beograd (sto doduse svako normalan zna, ali sad ima crno na belo),

2. Da ce do kraja ove godine (prema jelte planu) oni dobiti status kluba od nacionalnog znacaja i

3. Da ce za clana uprave KKCZFMPDIVA biti izabran clan Vlade, tacnije Ministarstva sporta.

To su vam, po mom slobodnom uverenju, tri narodu najinteresantnije stavke koje sadrzi ovo pisanije. Naravno, jasna mi je i prica oko poreza, muljanja pred revizorima i divan pregled zarada igraca i sve to, ali ovo je ono sto prost svet na keca pamti i o cemu prica.

Jos jednom, pohvale MVP-u :clap
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
MVP svaka cast na tekstu i dokumentima...
:respect :respect :respect
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Mister MVP & Je-Ne-A :thumb up
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.361
Reaction score
3.806
Локација
NBG
Za dokumenta zahvalite se Je-Ne-A :clap
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
ovo da se siri po mrezama ko metastaze treba...:respect
cepajte..
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Svaka čast momcima:)D) za ovo sjajno štivo, pa posle kada hoćete da glasate, saberite i zaključite ko je sve doprineo ovoj skandaloznoj prevari.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.121
Reaction score
32.410
Локација
vaginamandibularia
Ovo je da se svaka punoletna osoba koja je navijač Partizana zapita da li i za koga da glasa u izbornoj farsi. Ako na ove dokazne materijale treba išta dodati, to su tvrdnje žp i Danilovića iz jučerašnje emisije koju ovi dokazi samo potkrepljuju. Na žalost, moram da konstatujem da je svaki Partizanovac teška budala ako i pored priloženog izražava i najmanje sumnje u to da se vodi orkestrirana državna hajka na kompletno JSD Partizan od strane probranog političko mafijaškog ološa koji uglavnom datira od posle 2000., uz nebrojene lopurde iz predhodnih režima. Još jednom, svaka čast za dokazne materijale koje su nam omogućili JeNeA i MisterMVP, pritom su jasno i koncizno, da i najhendikepiraniji retard među mutantima može da razume, svarili i kašičicom nas nahranili dokazima koji utvrđuju u kakvoj smrdljivoj ološem vođenoj i zagađenoj mučenoj zemlji živimo.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
I nikada necemo biti isti, da se doda na naslov.

Sta isektaseni cigani imaju da kazu na to sto je Zeljko Pantic ispricao o kretenu, kriminalcima u sluzbama bezbednosti, zaduzivanju, razduzivanju, prodavanju magle. Verovatno nista, svest na nivou orangutana.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sve je to jasno ciganima. Znaju oni za koji i čiji klub navijaju, ali nemaju alternativu osim da sasvim batale košarku.

Jasno je njima da je KK Crvena zvezda zamrznuta i da je ovo pravi FMP, ali zbog nabijenog kompleksa ne mogu i ne žele da priznaju da im je ugašen klub, iako Partizan s tim nema ništa, jer nismo ih mi ugasili nego oni sami sebe.

Isto im se dešava i u fudbalu, aliu tu bar imaju krivca na nišanu. Tole lopove, a čovek im daje i šakom i kapom!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
:respect Duboki naklon za ovo MI NIKAD NEMOZEMO DA BUDEMO ISTI jer AVANGARDA na jednoj strani naspram TRASHFOLKSHIT na drugoj.To znaju i lukasi ali gordost i inat su zajebana stvar.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
U ovom medijsko-ciganskom mraku u Srbiji ovo je svetlost u tunelu koju treba na sve nacine dostaviti medijima, pa nek njih 20% ovo objavi uspeh je..
Svaka cast momci :respect:respect !!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Bitno da ce poreska uprava da sprovodi "nultu toleranciju" prilikom naplate poreza na nama.
A novinari ako imaju minimum morala,obraza i casti ce ovo da objave kao udarnu vest.
Svako ko je ucestvovao u ovom njihovom "unapred pripremljenom planu reorganizacije" ,a pogotovo ovlascena lica/mislim na sudije kao lica koja su zaduzena za postovanje zakona/ treba da idu u zatvor.Pogotovo sudija koji je odobrio ovaj plan reorganizacije.
Sa njima i kriminalci iz poreske uprave.

Razdelite ovo po internetu !!!!!!!

NISMO ISTI !
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Bravo za ove papire, može jedan moj predlog...

Da se u podnaslov stavi citat:
"Ko si ti Jakovljeviću, pa ti nisi Jakovljević ti si neki veći izdajnik":D
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
"Ono sto je eksplicitno navedeno u Sporazumu jeste cinjenica da je njime izbegnut dalji finansijski sunovrat KK "Crvena Zvezda" Mali Kalemegdan. Naime, preuzimanjem obaveza za zarade igraca i trenera od strane KK "Crvena Zvezda" Beograd (KK "FMP BEOGRAD" Zeleznik je po potpisivanju ovog Sporazuma promenio naziv u KK "Crvena Zvezda Beograd"), spreceno je dalje povecanje obaveza KK "Crvena Zvezda" Mali Kalemegdan, pokretanja novih tuzbi protiv njega kao i troskova kamata i sudskih sporova. Ovim sporazumom su definisani i uslovi koriscenja jednog dela brenda, u najvecoj meri vizuelnog, od strane KK "FMP BEOGRAD" Zeleznik kao i nacin utvrdjivanja naknade za njegovo koriscenje"

Sada je sve jasno kao dan.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.419
Reaction score
7.652
Локација
E-WEST
Ok, bavite se istraživanjem, imate dokaze na papiru, ali šta će ovo na podforumu KK Partizan?
Ok je i da objavite i sve, ali ne vidim mesto ovome na ovom podforumu? Bavite se drugim klubom.

Danilović je sinoć rekao da smo i mi mogli tako da napravimo KK Partizan Beograd, ali nismo hteli. Mi nismo hteli, oni jesu i tako je kako je.
Ovo je zemlja Srbija, bez pravila i zakona, poludivlja teritorija naseljena poluljudima.

Svaki navijač Partizana zna da je to FMP i meni je ovo potpuno nepotrebno, da sad ne upotrebljavam teže termine.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ovo je i te kako potrebno, ali bojim se da NIKO tod srpskih medija neće objaviti, jer im je prpa od znate i sami koga!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top