Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ja bih samo malo to preformulisao u isti su, jer ipak nismo svi isti, što pokazuje i reakcija u Pioniru, i ovo pisanje ovde.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Upravo tako, nismo isti.

Oni su isti jer su i došli sa iste tribine!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.494
Локација
"preko bare"
Nismo isti! Ovi sto su zvizdali i usprotivili se minuti cutanja su nam sacuvali cast i podebljali liniju koja nas razdvaja.
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Ja vam kazem kao neko ko prati Kk od '96 i nikada se nisam osecao jadnije i bednije nego nocas.. Nijedan sportski poraz me nije toliko duboko boleo i mucio kao poraz zdravog razuma i sistema vrednosti koji su sinoc propagirali ti grobari..
Kako se razlikujemo kada su okupirani i fk i kk, ma celo sportsko drustvo.. Sve nam vode te nazadnjacke pojave i poltroni, malo nas je ostalo kojima je stalo i koji se razlikujemo od ciganstura..
Ne pisem vise jer ne stizem i jer se vise ne pise o kosarci nego se prepucavate na kk temama, podele i negativna energija, pustale su se namerno lazne informacije i obmanjivali ljudi ovde kao zbog cigana i lozenja njih. Vidim i da kosarkaski znalci boksa, stojance, mvp itd ne pisu vise toliko cesto..
Samo sam osetio potrebu da iznesem razocarenje.. Za upravu sam znao da moraju da cute i gutaju govna, knedle, sve, jer su tako dogovorili i bio sam u fazonu samo da prezivimo i izguramo ovo.. Jebe mi se za rakicevica i ec, kao da nisam znao koliko je retardiran silobad silja neradnik i todoric koga je pregazilo vreme, ali cutanje na covicevo pisanje po imenu Partizana po konferencijama i ovo sinoc im necu oprostiti...
Doslo je tako vreme da moramo da se akcijamo za odlazak na utakmice naseg kluba, potpuno razumem sve koji ce zbog ovog sinoc da prestanu sa odlaskom na utakmice, a ja cu skupiti sve drugare koji idu na utakmice da budemo zajedno u hali sportova i to na dobroj poziciji za odbranu napada, pa neka udare na nas 15-20...
Nece ni mene tako lako da oteraju od kluba, morace da me ubiju...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Nadrealizam ili prosto Srbija? :prekrsti

Dan nakon prve utakmice tog nesrećnog poufinala plej-ofa naišao sam na komšiju... Čovek ima 60 i kusur godina, osvedočeni je ganci, doviknuo mi je ''FMP!'' sa visoko podignutom rukom, a na sebi je imao majicu vojvodine ili firme!? Jednačina sa tri poznate... :puke
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
552
Reaction score
512
Видим нико да спомене мртву, циганску курветину, наташу ковачевић, која се спрда са Тресачем па брише твитер налог. Колико само малоуман и покварен треба да будеш...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Od karaktwrne nule kakva je ona, koju je nas ZKK vratio u zivot, da bi ona onda na sva usta hvalila cergu, ne treba nista da vas iznenadi...sta god da je napisala...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
... onda se na to savršeno nadovezuje priča jednog od trenera ŽKK Vrbas, a koji povremeno radi i sa mlađim kategorijama, pa je tako radio i sa mojom klinkom, kako je prilikom gostovanja čerge u Vrbasu dok je ova još igrala bila zaštićena na parketu kao beli medved... to je, naravno, pravdano činjenicom da je igrala sa protezom, ali kako mi je ovaj trener pričao, to je otišlo u drugu krajnost...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.069
Локација
Yaoundé
Neke stvari se jednostavno uče odmalena...

7V6HFZw.jpg


... klinci u jednoj osnovnoj školi tokom izvođenja skeča o navijačima...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Kada vidim malog Partizanovca, drago mi je sto je deo nas. A za malog zvezdasa, jbt dan sta uradise detetu...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Sa sve fantomkom...bravo sekto. I lepe ste carape detetu obukli, kao da je kurva sa stajge.

Da sakriju lice kada napadnu 10 na 1, naravno uz saradnju sa murijom, cigani pacovi.

A vidi ga nas klinja. Kakva razlika u stilu i ukusu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Jel vidite šta može da ispadne ako se parite sa cigankama :buhaha:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top