Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
Kad smo vec kod naseg trenera, jel moze neko da mi odgovori kako je njemu pravo ime: Vlada ili Vlade? Ja sam mislio da se zove Vlada, posto je Je-Ne-A to vise puta napomenuo, ali je na SOS-u pisalo Vlade. Na nasem sajtu se koristi i Vlada i Vlade, na Vikipediji takodje... :confused
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Na potezu Čačak - Prijepolje je uvek VladE.:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Hajde pre nego što se zaključa topik, da napišem da je sa Makabijem 99% završena priča, igraju i oni naredne sezone u NLB ligi! Bude li tako (a biće, sve navodi na to), onda će ova liga SIGURNO posle španske biti najjača u Evropi! A neće biti puno slabija od španske!

Moramo onda da učinimo sve što je u našoj moći da se F4 naredne sezone igra u Beogradu, moramo...Očekujem da nam tu i novi predsednik KSS pomogne...a siguran sam i da hoće, i što je još važnije - da može!

Hajde, pa da onda rukovodstvo NLB lige posle potegne pregovore i sa Lejkersima kako bi nas skinuli sa trona! :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Kako cu da budem srecan kad budemo osvojili i pored Macabija... Kad se to bude desilo, mogu slobodno da nas proglase vecitim sampionom NLB lige...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde narode, poslednje poruke pa da zatvaramo temu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da i ja ostavim poruku prije zakljucavanja teme.

Jos jedna titula u NLB ligi i jos jedna potvrda dominacije na ovim prostorima. Sve cestitke Vladi Jovanovicu, ostatku strucnog staba i kosarkasima.

Hvala Vam za jos jednu titulu i jos jednu sezonu za pamcenje.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Hvala nasim kosarkasima i stricnom stabu sto su nas po ko zna koji put ucinili ponosnima!

Uspeli su da prebrode krizu s pocetka sezone,da odu na f4 i da ga osvoje.HVALA IM PUNO!!!:D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top