Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Dobro je da smo pobedili nije bilo lako ali....najbolji utisak (pored grobara koji su stvarno bili odlicni) je da smo imali snage da se vratimo posle onog velikog minusa....idemo dalje napred partizan:pfc:
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Mislim da smo ispunili ocekivanja sto se tribine tice :)

Demantujte me ako mozete :D :D :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи каква утакмица! Јесмо грешили и све то, али судије су нас покрале невиђено! Колико техничких и неспортских, па то је страшно... Но и поред свега тога победили смо и надјачали све њих!
Једина замерка Влади јесте што човек не зна да тражи тајм аут у тренуцима када противнички тим улеће у серију, зато је и било 24-6!
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.154
Reaction score
659
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Докторе,од како ја знам за себе,а ишао сам не те утакмице и прије 7-8 година,а и прошле године,никад није било проблема да се уђе!баш се сјећам прошле године сам нешто био закаснио и лагано сам ушао пар минута пред почетак,а хала је исто била пуна!поучен тим искуством сам и дошао и то за мене рекордних пола сата прије меча!а нисам ја једини сигурно је бар још хиљаду људи остало напоље,и то вечином наших!
ал се зато неко мудо у будућност,ставио карту 1 евро па штампао ко зна колико више.....јебо их пас.....
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Posle dece iz Zagreba , prebili smo i decu iz Titograda .
Stihijom , srcem i srećom došli smo do pobede . Cirkus ‚‚MEDRANO" i dalje radi .
Volim da slušam priče da nikad nismo ismo lako pobeđivali u Podgorici ali ova Budućnost je veoma loš parametar za nas . Realno bili su zreli za 15-20 razlike . Neznanjem što trenera što igrača nerviranje navijača nije prestajalo ceo meč . Ako ne pogreši Pera tu je Kurta ....
Radujem se pobedi ali gorak ukus mi je u ustima .
I za TOP 16 poruka : Zla nadživeh tvoja svakolika - sa najgorim hoću da se borim !!
 

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Ovakve pobede mnogo znace ne samo rezultatski,vec i psiholoski dosta podizu moral ekipi.

Svaka cast momcima,pozrtvovano su igrali 2,3 i 4 cetvrtinu,odbrana bas evroligaska.

Sto se napada tice bilo je dosta nepotrebnog srljanja i to je ono sto mora najpre da se ispravi(organizacija napada).

Dzerals po meni odigrao ok,narocito odbanu,u napadu cinimi se,da je vise bio zrtva neorganizovanosti,jednostavno ostave ga samog,da ide u meso ili sutne za 3.

Navijacima svaka cast,e to nam fali u pioniru,takvo navijanje i u nlb,a ne samo u evroligi.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Aj dođi za 2 sata pa mi odgovori da li i dalje ovako misliš...
Oko Dubljevića, trojke i debilnog keza:
Ne moram da sačekam 2 sata i ne treba ni ti da me smiruješ, a ni bilo ko drugi. Ja ono nisam napisao u afektu. Da se on radovao, da je skakao ili mlatarao - sve ok. Raduje se kao i svako drugi ko da važne poene. Ali je on namestio takav debilni i iritirajući kez i još se ukočio i okrenuo ka našoj klupi...tako bih ga nabo da se sigurno više nikada ne bi tako nakezio! A ako ti je on slučajno rođak ili ortak pa te je previše pogodilo - jbg, šta da ti radim, onda mu prenesi sve ovo.:D
...Једина замерка Влади јесте што човек не зна да тражи тајм аут у тренуцима када противнички тим улеће у серију, зато је и било 24-6!
Grešiš dušu. Moraš brate da odgledaš snimak, očigledno si bio mnogo odsutan od nervoze...time out na 9:2 (ili na 11:2), pa na 19:2 za njih...oba puta Vlada tražio...
 
Последња измена:

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Vazna pobeda, dobra odbrana ali i nepostojanje ideje u napadu u odredjenim delovima meca. To se mora popraviti ukoliko zelimo dobre meceve u Evroligi. Ulazimo u kontinuitet i priblizili smo se vodecima. Nadam se pobedi u Vrscu i nastavku dobre serije. Uzivajte u prazniku braco :ziveli
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Kad jednoj Buducnosti za 10 minuta das 6 poena, od toga sa bacanja 4, kad im jedva das 65 poena, kad te usput sudije sakate kao da si juce osnovan a ne 4. tim Evrope, kad te opet do pobede iznesu navijaci, kad dobijes 4 razlike ekipu koja je pre 3 dana gostovala u pizdi materini i ispala iz Eurokupa, a ti pritom igras Top16, onda tu nesto debelo nije u redu...

Zahvaliti se igracima sa sledecim brojevima na dresovima: 8,12,14,15 i POGOTOVO 5!!!

Naravno, ovo je nemoguce, ali tako hocu da iskazem revolt i negodovanje prema pomenutim igracima!

Od svih njih mi je najvise zao igraca sa brojem 12, ali kad 15 sekundi napada potrosis cupkajuci u mestu i onda na sekund-dve uvaliti kosku saigracu, onda ne da nisi za Partizan, nego za kosarku iako imas fantasticno znanje i predispozicije, iako si mlad, jedan od najperspektivnijih igraca u zemlji, potencijalni reprezentativac. Ali opet, tu ne krivim njega u tolikoj meri, koliko neke druge faktore...

Kao sto rece Jole, totalna anti-propaganda kosarke! Mene je bilo sramota da gledam utakmicu covece, bilo me je sramota od samog sebe, pogotovo onaj poslednji napad i ona silovanja alley-opp-a!

Uopste nisam zadovoljan, ali kao i uvek ona cuvena fraza - pise se pobeda!

Dokle cemo se ovako muciti, ne znam, ali znam da u Top16 mi na tribinama moramo da budemo nadrogirani i naelektrisani kao nikad do sada, jer smo im mi izgleda, jedini spas, uz svo duzno postovanje!

:ziveli Clanovi foruma, srecan Bozic i Hristos se rodi! Puno zdravlja i ljubavi prema klubu i pobeda istog. :wink:
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Taman sam nakon prve cetvrtine krenuo da mrem kada krenusmo da igramo:) veselku svaka cast na igri u drugom poluvremenu,ovaj dzarels nas podjebava 'ladno citavu noc ziv se ne cujemo dok ne spustimo na manju razliku,a onda hoce da glumi heroja pa sve solo,a dao Bog ne moze nista tako u evropi da se radi nisu ljudi ovdje sisali vesla.Gistu pohvale na odbranu u 2.poluvremenu i na zaru ali ovo mu je najgori mec od kako je u partizanu.Po meni najbolji potez kada je katic otvorio reket za veselog tako sto se malo izvukao visocije,a onda ih veseli cepao.Citavu noc smo iz reketa davali koseve pod faulom ali nema to ko da vidi od onih slijepaca sto se sudijama zovu.A oni koraci simonovica sto ih nisu svirali onoga ni u ragbiju nema
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Pobedili smo na strani prvoplasirani tim lige i jedini tim koji nas je dobio u Pioniru...pa malo li je.
Sudije su nas krale ali oni nisu iskoristili to.
Milose,cekamo te !!
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
i opet Jawa i njegovo zakucavanje sa jednom rukom :pop
to vise nije ni smesno vec zalosno ...

Da li neko iz kluba namerava da mu objasni neke stvari...da je puno sigurnije, lakse zakucati sa dva ruke iz više razloga. Ona situacija pred kraj utakmice kad je kucao sa jednom pa pukao u obruč...mogu da se kladim da je pokusao sa dve, da bi bilo 2+1.
TO JE ČISTA NAVIKA....a loše NAVIKE treba izbacivati. Ako več ne ide sa pričom, ja bih ga novčano kazio!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ово је победа која може да преломи сезону.
Честитке момцима који су је остварили :clap, а Пери капитену посебне честитке за рекорд :respect.
Одбрана врхунска, напад лош, али има неких помака ка бољем. Што се Џералса тиче, имао је пар (два) веома добрих соло продора, али је имао и неколико јако лоших додавања и залетања. Надам се да ће због упозорења што је добио да се мало тргне и да покаже шта све зна.
 

istok

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
16
Reaction score
32
Vladi Jovanovicu treba pruziti sansu. Znam da je vredan i uz puno rada bice to sasvim, sasvim solidan trener do 2036. godine.

Grobarima iz Crne Gore kapa do poda (ne samo za ovo veceras).

Bravo majstori:clap
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Bravo-bravo-bravo.
Navijanje veoma dobro.
A jel sam ja utripovao nesto ili su nas sudije dobro pokrale? Takav smo osjecaj svi imali...:)
Ali nebitno je sad kad smo vec dobili. Idemo dalje!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Cemu ta prica "Buducnost je losa" sta cemo jadni u EL.
Nije uopste bila losa Buducnost vec smo ih ubili strasnom odbranom i uz lose sudjenje i los napad ipak uspeli da pobedimo.

To je inace uvek bilo isto tako ranije u EL to je ta ista prica iz EL samo je tada Dule bio na klupi.
Ovo po meni ohrabruje za ubuduce jos Vujanic i da nam utrci bolji procenat i gazicemo u EL ponovo ni prolaz sa ovakvom odbranom nebi bio slucajan.

Idemo bre, konacno da bar 3/4 vidimo neki sistem u odbrani,agresivnost,trcanje,presing na bekove,cak je i Kurtis se zarazio pa i on potrcao u presing i grizo :D

ps. Kecman-kakav presing,trcanje i zalaganje u tim godinama :) a i procenat mu je bio dobar,najbolji igrac kod nas
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Strahovito je bilo vazno vratiti pobedu a samim tim i uhvatiti prikljucak za vrh, nije mi samo jasno gde ste vi nasli da je buducnost tanak tim, cak naprotiv oni su dosta jaki plus su kuci igrali i plus su jos imali i pola dvorane svojih navijaca.

U 1/4 smo bili malo taraba dok se ruka nije opustila i 1/10 za 2 (10%) da covek ne poveruje, sve u svemu na kraju falilo je Raskovih jedno 4-5 poena i jos par poena nam uzele sudije za one tehnicke, plej imao neke marifetluke opet...onaj na poluvremenu ali u dosta manjoj meri sveukupno,sto se njegovih poena tice to je to, cestitam im na pobedi a narocito Peri legendi
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Kako me ono govno Dubljević nanerviralo kad je dalo trojku za 59:54, pa kad se onako kao ponosni paun raširio po terenu, sa debilnim kezom...kezi se sad pizda li ti lepa materina pobačena...
Брате, ја кад сам га ту видео да се кези к'о куче у лифту, после те тројке био 100% сигуран у победу (одма ми прошао Јагодник кроз меморију са оном сомнабулном тројком у полуфиналу ЕП у Пољској).
За остале анализе и оцене судија немам ни времена а ни воље пошто је Божић па да не псујем као што рекоше већ многи. Овде и за Божић скоро никакве разлике: ко је у ову екипу и тренера веровао, верује и подржава их и даље, ко је био нестрпљив раније и данас оставља исте коментаре (с пар преобраћених изузетака колико видим, и посебан поздрав за такве). Владе свака ти част (једина замерка, иако је то и изгледало резонски тада, што је извео Џерелса на +3 па кад смо упропастили пар напада без шута вратио га), Перо срећан ти рекорд и да тераш барем до 500, целом тиму све најбоље у наставку сезоне, а и свима нама заједно са тимом:
Мир Божји, Христос се роди!
Sta radis na Bozic,radices cijele godine.
Амин.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Veoma bitna pobeda!Nije problem u 6 poena u prvoj cetvrtini. Desava se svima. Pokazali smo snagu, i vratili se u mec.

Ono što upada u oči su rupe koje Jawai i Katić imaju u glavama.Ja ono drugačije ne mogu da objasnim.
Oni su dobro kondiciono pripremljeni, mogu da zakucaju, odigraju leđima, čak i pogode sa distance, ali kad treba da se upotrebi glava-NEMA IH NIGDE! Ono je strašno, kao da ne znaju koje pozicije igraju. I onda izgleda kao da cela ekipa igra za njih i ispravlja njihove gluposti.Pera opet kriminalno, čak je počeo da pravi i greške koje do sad nisu bile karakteristične za njega.Ali sta god radio on kod mene ima neogranicen kredit.Mozemo mi mnogo bolje od ovoga, nadam se da ce forma tek doci.
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
252
Reaction score
95
sa navijanjem smo im se posrali u facu...e da ne zaboravim da kažem Džava naučio da pjeva "volim ga ko oka dva" :D
morača puna,nas mnogo i još ih je dosta ostalo napolju ili su bili gore iznad onih vip sjedišta i stajali....
CRNA GORA VOLI PARTIZAN!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top