Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Novica Veličković

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Naš sajt je ugovorio intervju sa našim Noletom. Novica Veličković je najbolji igrač Partizana u Evroligi u vašem izboru, pa smo se odlučili da uradimo jedan intervju sa njim, uz svu zahvalnost KK Partizan i PR službi.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
1. Veliko hvala za intervju za naš sajt, i pitanje da li s vremena na vreme, ti i ostali igrači pratite pisanje na sajtu i forumu partizan.net?

Nema na čemu! Naravno da pratimo, koliko nam vreme to dozvoljava!
[FONT=&quot]

[/FONT]
2. Da li se secaš svog prvog treninga u Partizanu?

Naravno da se sećam, imao sam petnest godina kada sam došao u Partizan, kod trenera Bakić Vinka! Taj dan nikad neću zaboraviti!

3.Kako si preživeo poraze u ovoj sezoni sa po pola koša razlike i koji ti je najteže pao ?

Svaki poraz boli, nekad dobijete u završnici a nekad izgubite! Prosle sezone smo imali dosta neizvesnih utakmica kao i ove ali smo se ipak na kraju mi radovali!Z aslužiš sreću! Sigurno da mi teško pada kao i svima u klubu ali se trudimo da iz toga izvučemo pouke i da nam se tako nešto ne ponovi.

4[FONT=&quot] . [/FONT]Kakvo je tvoje mišljenje o Duletu Vujoševiću i da li je to što je Dule trener Partizana prevagnulo da izabereš crno bele boje ?

Dule je vrhunski stručnjak! Zna da radi sa mladim igračima i da ih formira kao ličnosti! Ja se lično nisam mnogo dvoumio kada sam dobio ponudu od partizan, sigurno da je i to čto je on trener uticalo!

5. Koju knjigu ti je Dule poslednju poklonio ?

Poslednja knjiga je bila Propast Zapada-Osvald Spengler!

6. Kakva su ti očekivanja što se tiče ove sezone i kakvi su planovi vezani za ostanak u Partizanu ?

Moja lična očekivanja a vrujem i svih u klubu je da osvojimo sve trofeje do kraja sezone! Sigurno da to nije lako!

[FONT=&quot]7. [/FONT]Šta za tebe znače Grobari i kako se osećaš kad istrčiš na parket pred prepunom halom. Opterećenje ili motivacija ?

Meni su lično motivacija! Nikad nisam to gledao kao opterćenje, jer kad istrčiš pred takvu publiku to može samo da ti šansu da i da igraš preko svog maksimuma! Neprocenjivo!

8. Koji ti je omiljeni igrač iz istorije KK Partizan?


Vlade Divac! Njegov dres sam imao kada sam počinjao da treniram! Mnogo je vrhunskih igrača bilo i biće!

9. Da li pratiš i ideš na utakmice FK Partizan?

Retko idem na utkmice, dok je sezona ima malo slobodnog vremena! Igraju odlično i nadam se novoj duploj kruni!

10. Jesi li imao prilike da pre ili posle evroligaških utakmica čuješ komentare protivničkih igrača o atmosferi u "Pioniru"? Kakav je njihov utisak o "paklu Pionira"?

Sve komentare koje sam čuo bili su: OVO NEMA NIKO! NIKAD U ŽIVOTU NISAM VIDEO OVAKO NEŠTO! BUKVALNO ŠESTI IGRAČ!


11. Kakav je osećaj kada se posle poraza vratiš u halu, a Grobari su još uvek tu i navijaju kao da smo postali prvaci Evrope ?

To je snaga i motiv za dalji rad, da znaš da imaš publiku koja te bodri i posle poraza, to je poseban osećaj, to nema niko! Najbolji osecaj mi je bio prošle godine u Vršcu kada su u transu pevali sat vremena posle utakmice!

[FONT=&quot]12.[/FONT] Kad si u kafani da li voliš da naručiš pesmu i koja je prva na spisku ?

To stvarno nemam, volim srpske pesme ali nemam favorita!

13. Komšinica je ove godine jača nego inače, po tebi da li su potrebne obe navijačke grupe da bi se derbiju vratila draž?

Složio bih se da je jaca nego prošlih godina! Puna hala naših navijača je bolji osećaj!


14. Trofejni srpski trener Božidar Maljković rekao je da igra Partizana podseća na zlatno doba jugoslovenske košarke. Da li je, svojstveno savremenim shvatanjima, u osnovi uspeha isključivo mukotrpan rad, ili on ipak daje rezultate samo ako polazi od određenog talenta?

Sigurno da je talenat potreban, ali po meni mukotrpan rad je bitnija stvar!

[FONT=&quot]15.[/FONT] Da možeš da biraš za koju halu bi se odlučio, za Arenu ili za Pionir?


Poseban osećaj je igrati u areni pred 22000 navijača ali Pionir je naša kuća, ja više volim Pionir!Dosta je akustičnije!

16. Od koje grobarske pesme se naježiš i koja navijačka pesma ti najviše podigne moral?

Himna koja se peva pred početak utakmice! Definitivno!

17. Koji ti je košarkaš Partizana uzor?

Milojević i Drobnjak! Mnogo sam naučio od njih! Njih dvojica su mi bili uzori!

18. Tvoje mišljenje o dometu košarkaške reprezentanije na EP Твоје ?

Mislim da možemo dosta! Mladi smo i željni dokazivanja! Imamo kvalitet!


19. Koji je po tebi najbolji stranac koji je igrao u Partizanu od kad si u prvom timu?

Svaki stranac od kad sam ja u prvom timu je ostavio odličan utisak i imao odličnu sezonu, pored toga svi su bili odlični i van terena! Step, Kamings, Palasio, Lazme!

20. Da li imaš mišljenje da smo možda mogli da pobedimo CSKA da smo imali izjednačen kriterijum kod sudija?

Sudjenje nikada nisam komentarisao! Ja verujem da mi svakoga možemo da pobedimo!

21. Pošto si duže vreme u Partizanu, samim tim i zadnje 3 sezone. Kakav je osećaj da se poslednje 3 sezone učešće u evroligi završava posle sumnjivih sudijskijh kriterijuma? Pre 3 godine učešće u evroligi završeno je u top16, posle izbacivanja lopte iz koša u Atini i sumnjivog sudjenja u Beogradu protiv olimpijakosa. Prošla sezona završena je u četvrtfinalu posle utakmica sa tau keramikom, ove godine sa cska sudjenje je ove godine bilo jos gore nego prosle. Tvoj komentar

Sve tri sezone bile izvanredne, ali kao sto sam odgovorio proslom pitanju, sudjenje ne bih da komentarisao!

22. U jednom od predhodnih intervjua si rekao kako je igra leđima segment koji bi hteo da popraviš u narednom periodu. Kako si zadovoljan sada sa tim segmentom igre, jer je napredak očigledan?

Mislim da sam napredovao u igri leđima ali moram još da radim na tim stvarima da bi napredak bio jos zapaženiji!

23. Sa kojim tandemom bi više voleo da sarađuješ u budućnosti: Obradović-Peković ili Mesina-Lorbek?

To su vrhunski tandemi i tu je teško odlučiti se! Vrhunski treneri, vrhunski igrači!


24. Ostao si dužan sebi i grobarima da budeš kapiten ekipe pošto si jedan od najvećih grobara koji je igrao u našem klubu. Da li se vraćaš jednog dana da ispraviš tu grešku?


Sigurno da bih to voleo, biti kapiten Partizana je VELIKA ČAST!

25. Pored Duleta Vujošsevića i ostalih trenera kod kojih si trenirao, do tvoje pune afrimacije učestvovali su Dejan Milojević i Predrag Drobnjak. Dok si "sparingovao" sa njima u kojim si segmentima igre najviše napredovao?

U svim segmentima sam napredovao, gledajući ih napredovao bih! Ja sam imao to zadovoljstvo da radim sa njima! Veliki su pobednici!
 
Последња измена:

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Новица је срчан, борбен и изузетно скроман дечко. Спреман да овако млад преузме одговорност када целом тиму не иде па и да на прави начин у у правом тренутку "искомуницира" са навијачима. Заиста штета што није био капитен јер има харизму за тако нешто. Врло лако је постао омиљени играч Партизана многим навијачима па и мени :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Mislim da dugo nismo imali ovoliku grobarcinu u ekipi niti cemo jos nko vreme siguran sam u to! Igra za nas svim srcem na svakom mecu i gine bez obzira na protivnika.Svaka mu cast za sve, iako ide na kraju sezone u smrdljivi i od skora nam omrazeni cska zelim mu svu srecu i dalji napredak, pa sto da ne bude kapiten reprezentacije ako vec nije Partizana!
 

maka

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2008
Порука
12
Reaction score
1
Локација
Srbija
Novica ubica OOOOO...
Hvala mu za sve do sada, puno srece ako ode na kraju sezone!
Sa njim reprezentacija moze i do medalje...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.557
Reaction score
919
Stvarno je greota sto ne mozemo da zadrzimo igraca i grobara kakav je Novica.
Greota BRE!
NOVICA UBICA OOOO...
 

Pufta

Početnik
Учлањен(а)
28.09.2007
Порука
55
Reaction score
0
Novica je ljudina,a i otac mu je isto. Jedan od omiljenijih profesora na Poljoprivrednom Fakultetu u Zemunu. Svaka cast na trudu ekipi sa sajta i hvala Novici na odgovorima.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
Одличан интерјву,одлична питања(поготово моја :D ),одговори још Бољи!
Новица Убица respect
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Sjajno urađen intervju :clap Novica Grobarčina Ubica Veličković! Moje pitanje postavljeno,pa još izbačeno i na Partizan.net :D
 

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
a intervju sa oditom?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Pošto smo čekali neko vreme, a on je očigledno zaboravio usled obaveza u sadašnjem klubu, odustali smo.
 

FgugiJ

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2009
Порука
156
Reaction score
1
Локација
Горњи Милановац
Погледајте овај видео са песмом посвећеном Новици Убици Величковић.
Новице пуно среће у даљој каријери и да нам се вратиш!

http://www.youtube.com/watch?v=ZLJeoz0iYKU

Надам се да сам сад погодио где да поставим линк.
 
Top