Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Bravo za odbojkase! A i odbojkasice su, gledajuci setove, dobro igrale, tako da imaju cemu da se nadaju.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Eliminisani smo u Kupu Srbije za muskarce, poraz od Novog Pazara 2-3.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Solidan meč smo odigrali protiv osvajača Kupa iz prošle sezone u pet setova ali poraz na kraju.

Inače devojke se plasirale u četvrtfinale Kupa nakon pobede nad Klekom od 3:1. Bravo za njih.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Neverovatno glup poraz kući od Valjeva. Imali smo 2:0 a na kraju izgubili 2:3.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.725
Reaction score
29.477
Локација
Beograd
Osim toga što sam juče ,,išao u posetu,, ŽKK Partizan i ,,izviđao,, gde im se u Zemunu nalazi hala, imao sam juče (sinoć) vremena da ,,skoknem,, i do Hale Impuls iliti IMPULS HALL koja je sada ,,dom,, naših odbojkašica i odbojkaša...



Ona se nalazi na Novom Beogradu, u blizini TC Ušće ili Sava Centra, i zaista nije teško otkriti njenu ,,lokaciju,,...ali evo ipak i mog objašnjenja:

Hala je neposredno iza (ili ispred, zavisi iz kog smera joj prilazite) one zgrade na kojoj piše GENERALI, ali najbolji i najveći ,,orjentiri,, su joj SAVA CENTAR i hotel CROWNE PLAZA (to je zgrada koja se nekad zvala HOTEL INTERCONTINENTAL)...
Dakle, ako ste u onoj ulici kojom prolaze tramvaji pored SAVA CENTRA, i pogledate ka njemu, levo od njega je hotel CROWNE PLAZA (koji u tom slučaju gledamo ,,sa leđa,,), a levo od hotela je naša hala...



A ako možda hali prilazimo iz suprotnog pravca, dakle, ako prilazimo hotelu CROWNE PLACA ,,sa lica,, odnosno ka njegovom glavnom ulazu, onda je hala sa njegove desne strane...jednostavno da jednostavnije ne može biti...



Sve ovo pišem i fotografišem kao neki vid podrške našim klubovima i u želji da se, kad ko može okupimo i na nekoj od njihovih utakmica...
Već sutra, 31.oktobra od 18h, tu će naše odbojkašice igrati kup utakmicu protiv Jedinstva iz S. Pazove...
Doduše, popodne/uveče i naš F.K. igra svoju utakmicu na Banovom Brdu, ali...
Što bi se reklo - NAPRED PARTIZAN!
Pa kad gde ko može i kako god može!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.725
Reaction score
29.477
Локација
Beograd
Evo i kako izgleda naša IMPULS HALL iznutra...

Ne mogu puno da utičem na mnogo šta u ovoj zemlji ili oko Partizana...ali smo barem sin i ja posle fudbala danas došli i na žensku odbojku...da bude dva čoveka više uz neki Partizanov klub...

Do večeras nikad nismo bili na nekoj pravoj odbojkaškoj utakmici...zanimljivo...policije uopšte nema, ili bar se ne vide...navijačkih frakcija nema...ali zato ima bezrezervne i do koske iskrene podrške manje grupe Partizanovih navijača...sedi se ne pored, nego iza terena pa može lopta da te zvekne u glavu...što i nije neka šteta, nego naočare su trošak, ako se polome...ha, ha, zezam se, ipak ekipe stalno brane taj prostor (za razliku od fudbalera Partizana kod današnjeg primanja gola), pa je teško da lopta dođe baš u vugla...
Veće su šanse za to između dva seta, kada se odbojkašice zagrejavaju, pa su nam bliže...i tako...lopta upadne do nas, mi vratimo, one kažu hvala...
Vaspitan neki svet...
Zanimljivo, ali meni deluje da su obe ekipe pune jako mladih igračica, kad sam ušao u halu čak sam se zapitao da li je to uopšte seniorska konkurencija...da li možda sve starije i uspešnije već igraju u inostranstvu ili šta li...ne znam, ne razumem se u odbojku...

Eeeeh...naše devojke i devojčice su večeras u kup utakmici izgubile od Jedinstva iz S. Pazove, tako da ni ovde ne videsmo pobedu Partizana...posle utakmice zajedničko pevanje ,,Volim ga k'o oka dva,, sa navijačima...i to je to...

TERAJ DALJE - NAPRED PARTIZAN!!!

:napred-partizan: :napred-partizan: :napred-partizan:
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
Zanimljivo, ta hala je kao i sam hotel Crowne Plaza u vlasništvu Miroslava Miškovića, a znamo da isti nije u preteranoj ljubavi sa sadašnjom vlašću.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Koliko otprilike ima mesta u hali? Ne izgleda mi da ima vise od 300, 400 mesta.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.725
Reaction score
29.477
Локација
Beograd
Ja uđoh tamo kad je utakmica već odavno počela, tako da nisam baš brojao mesta nego se smestio na prvo prazno da ne smetam...
...baš mi je bilo čudno što se sedi iza terena a ne pored, ali šta ga znam...možda osim ovog terena na kome se igralo, može da se igra i na nekom drugom (rekao bih da u hali ima mesta ne za jedan nego za više terena), ili da se stolice drugačije razmeste, ili da se nekako montiraju drugačije tribine ako se očekuje više publike, itd...?
Evo, gledajući ovu drugu fotografiju koju sam snimio, vidim da tamo gde sede one devojčice ima 4 stolice, pa neka ih je još 4 do kraja to je 8...ili da kažemo možda ih ima i 10, a ako je to polovina reda, onda sa ove strane gde sedi ona gospođa ima još 10, znači neki maksimum bi mogao biti 20 stolica u jednom redu...
Nisam brojao redove, ali...možda ih ima oko 10, ili neki manje, neki više...?
Znači gruba procena je da nekih 200 ljudi maksimum tamo može da stane pod ovakvim uslovima razmeštaja stolica...
Ali, možda sam pogrešno procenio, prebrojaću tačnije ako stignem još neki put da odem tamo...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Ma ja sam pitao onako, jer bas lepo izgleda hala spolja, pa sam mislio i da je mnogo veca. Ali svaka podrska je vazna. Inace ovpg vikenda bi bilo dobro da muska ekipa pobedi Novi Pazar, koji trenutno lose izgleda i deli poslednju poziciju sa Spartkakom iz Ljiga, posto je sledećeg vikenda derbi. A ja cu uz Partizan da budem 16. novembra u Požarevcu protiv Mladog radnika.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Хе-хе, хо-хо :D

par-cz10nov18.jpg

https://www.srbijasport.net/game/462160

... мајке ми, ово само ми можемо... тучемо прве и друге на табели (војводину 3:0 у НС, а вечерас мусавце), а киксирамо против не знам ни ја више кога...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
45898391_10155911920995835_3959246130721587200_n.jpg


Pozdrav iz svlacionice... gazi cigane!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Svaka cast momci! Pogled igraca sa brojem 17 :).
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
693
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
... мајке ми, ово само ми можемо... тучемо прве и друге на табели (војводину 3:0 у НС, а вечерас мусавце), а киксирамо против не знам ни ја више кога...

Bolje i to nego da tucemo autsajdere, a gubimo od BG i NS cigana :)
 
Top