Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Odbojkaški klub Partizan

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Veceras u Pazovi na utakmici Jedinstvo - Tent, i posle utakmice procaskam sa Henom Kurtagic, zvanicno najbolja mlada srednja blokerka Evrope i jedna od najvecih nada svetske odbojke.

Kaze da joj je mnogo zao sto ce otici iz Srbije a nece zaigrati za Partizan jer klub nije bas u najboljoj poziciji, ni finansijski ni takmicarski. Ali da je obecala i sebi i svojima (cale i dva brata) da ce makar jednu sezonu pred kraj karijere odigrati u Partizanu jer zeli da vidi svoje prezime na dresu Partizana. Jedna neverovatno kulturna i dobra devojka, a o lepoti i talentu je suvisno trositi reci.

Inace jedna od najboljih drugarica i saigracica iz reprezentacije joj je Dina Zupic - pogodite cija cerka :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.442
Локација
Beograd
Do večeras nisam znao ko je Hena Kurtagić, ni čime sa bavi ćerka naše legende, ni koliko će zarađivati Tića u Turskoj...
Ali kad je sve tako kako je...
Daj da mi Partizanovci skupimo tu neku ,,siću,, od para i dovedemo ih sve tri što pre u taj naš ŽOK Partizan... ;) ;-)
Pa nek ide život...





 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.482
Reaction score
29.140
Локација
Novi Sad

Povratak u klub iz Humske ocenio je kao dobar potez, a za to su u velikoj meri zaslužni trener i saigrači.

"Bojana sam znao površno samo iz reprezentacije jer sam nekoliko puta bio pozivan na treninge. Sada smo se bolje upoznali, pozitivno me je iznenadio, odličan je trener, unosi mnogo energije i očigledno dobro utiče na ekipu. Ja sam tu među starijima zajedno sa Bjelicom i Kapurom. Trudimo se da pričamo sa ostalim momcima, da ispravljamo sa njima neke stvari na kojima smo mi grešili kao mladi. Stvarno je ceo tim skladan, baš je jednom Kapur rekao da nema igrača za koga bismo rekli da je bolje da nije tu zbog lošeg karaktera. Svi su sjajni momci, moram da ih pohvalim i želim im da takvi ostanu. Atmosfera je veoma bitna, posebno pred ovakve mečeve kao što je finale Kupa. Lep je osećaj kada krećem na trening i to je sigurno veliki plus".
 

file

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2007
Порука
225
Reaction score
422
Nazalost, odbojkasice Partizana izgubile od Omladinca sa 3:2 u setovima.
 
Top